320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis see enam aitab,tiitel nüüd kindlasti läinud suur häbi pealelkauba
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Inglased võiksid Abramovitshile ka mingid sanktsioonid tekitada ja Chelsea tiitlist ilma jätta või nii. Oh seda nalja siis.

      Kommentaar


        Wengeri 1000. mäng ja mängijates puudub igasugune võidutahe. Ootan muigega #wengerout hala.
        MAKE US CREAM

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kohtunik eksis 2 korda. Kaardi sai vale mees ja kaardi värv oli vale.
          Olen 100% kindel, et Arsenal esitab apellatsiooni. Selle tulemusena tühistatakse Gibbsi punane, Ox karistust ei saa ja see kohtunike brigaad puhkab pikemalt jalga.
          Teooria on üks ilus asi. Ma tahaks näha kohtunikku, kes selles olukorras jätaks punase andmata. Tõsimeeli ei usu, et sellise leiaks.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            27 mänguga lastud endale lüüa 17 väravat. 3 mänguga (chelsea, liverpool, city, kõik võõrsil) lastud samuti lüüa 17 väravat.

            Kommentaar


              Algselt postitas N4pster Vaata postitust
              27 mänguga lastud endale lüüa 17 väravat. 3 mänguga (chelsea, liverpool, city, kõik võõrsil) lastud samuti lüüa 17 väravat.
              Mis võtab hästi kokku Arsenali selle hooaja. Raske on võita tiitlit, kui suuri ei suudeta kuidagi võita.

              Kommentaar


                Tublid, suudeti end stiilselt tiitliheitlusest välja mängida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                  Mis võtab hästi kokku Arsenali selle hooaja. Raske on võita tiitlit, kui suuri ei suudeta kuidagi võita.
                  Ent eelmise aasta kahe CL finalistiga suudeti võõrsil tänavu üsnagi hästi hakkama saada..

                  Kommentaar


                    Chelsealt korralik pakk, Poolilt korralik pakk, Citylt korralik keretäis.
                    4 koht, igati aus.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Teooria on üks ilus asi. Ma tahaks näha kohtunikku, kes selles olukorras jätaks punase andmata. Tõsimeeli ei usu, et sellise leiaks.
                      Kohtunik saab võtta vastu otsuseid selle põhjal mida ta näeb. Punkt!
                      Kellegi (mängijate) jutu põhjal otsuseid ei tee ükski normaalne kontunik. Käivad jutud, et punast soovitas näidata 4 kohtunik (või abi), peakohtunik uskus teda. Kui see ka nii oli, siis on tegu ebapädeva brigaadiga.
                      Juhul kui vastab tõele malagari jutt, et FA tühistas Gibbsi kaardi ja määras selle Oxile, siis ma ei saa aru miks nad Oxi karistavad? Tema rikkumist ei saa karistada punase kaardiga.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kui nüüd FA cup ka ära käkkitakse siis eeldan, et Wenger käitub aumehelikult ja teatab oma uue lepingu mitte sõlmimisest ja laseb juba varakult klubil uue mehe sissetoomisprotseduuridega algust teha.

                        See ei ole aksepteeritav mitte mingilgi tasemele, Norwichi ja Hulli taolistele klubidele oleks tegemist häbiväärse ja unustamist vajava päevaga, Arsenali suguse klubi jaoks on selline jama juba mõeldamatu alandus. Ja seda juhtus nüüd lausa 3s kord sellel hooajal. Kõik kolm võõrsilmängu kõigi teiste tiitlipretendentide vastu on lõppenud suursuguse kapitulatsiooniga suht avavilest alates. Kui City 6:3 mängus ei olnud mu meelest mängupilt nii kohutav kui skoor viitaks siis tegelikult täpselt neid samu tehtud vigasid on korratud järgnevas kahes saunas. Keskväli kaotab palli ohtlikus kohas, fullbackid uitavad kurat teab kus, tulemus - keskkaitsjad on 2 vs 3/4 ja karistatakse halastamatult ära. Mitte midagi pole õpitud nendest mängudest. Ei meeste ega Wengeri enda poolt. Täna oleks pidanud alustuseks bussi parkima, Shite Hart Laneil oli buss praktikas. Flamini oleks kindlasti pidanud alustama. Ja millalgi teisel poolajal oleks vaikselt pead tõstma ja oma võimalusi otsima hakanud. Aga ei, mindi jälle suure hurraaga peale ja enne kui keegi midagi üldse millestki aru saama jõudis hakata, oli seis 0:3 ja Gibbs dushi all.

                        Tegelikult FA cup v mitte, sellise taktikalise naiivsusega suurtes mängudes, igaaastase ülipika vigastustenimekirjaga ja alamotiveeritud meeskonnaga ei saa lihtsalt enam edasi minna. Mina oleks täna Wengeri asemel mängujärgse pressika kokku kutsunud, tänanud kõiki klubiga seotud inimesi alates koristajatädist lõpetades fännidega, ja kadunud tähtajatult kuhugile Madeira päikese alla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kohtunik saab võtta vastu otsuseid selle põhjal mida ta näeb. Punkt!
                          Kellegi (mängijate) jutu põhjal otsuseid ei tee ükski normaalne kontunik. Käivad jutud, et punast soovitas näidata 4 kohtunik (või abi), peakohtunik uskus teda. Kui see ka nii oli, siis on tegu ebapädeva brigaadiga.
                          Juhul kui vastab tõele malagari jutt, et FA tühistas Gibbsi kaardi ja määras selle Oxile, siis ma ei saa aru miks nad Oxi karistavad? Tema rikkumist ei saa karistada punase kaardiga.
                          Mine magama!
                          Kohtunik võib vabalt äärekohtuniku arvamust arvesse võtta ja väga pädevas kohtunikubrigaadis asi nii käibki.

                          Miks nad oxi karistavad? (kui karistavad, pakun, et selliseid juhtumisi pole palju olnud kui punane antakse kogemata valele mehele)
                          Sest tema tegi punase väärilise vea? Mis siin arusaamatuks jääb?
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Sest tema tegi punase väärilise vea? Mis siin arusaamatuks jääb?
                            Milline see punase vääriline viga oli?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              .
                              Suht koht samal arvamusel. FA Cup minu puhul ei määra midagi. Wengeri vastu suur respekt. Vaieldamatult klubi uuele tasemele viinud ja tema teenetest tuleb alati tänulik olla. Vaatamata sellele on ju ilmselge, et klubi vajab uut verd ja uue peatreeneri näol on esimesed sammud tehtud. Aastast aastasse sarnased probleemid (sportliku viha puudujääk, vigastused, üleüldine mentaliteedi langus nii klubi, mängijate kui ka fännide näol). Ei aita siin rahapatakad uute mängijate ostmisel või iga-aastane CL kvalifitseerumine. Tuleb aru saada, et üks ajajärk on möödas ja keskenduda uue platvormi ladumisele. Vaheaastad ei saa küll kerged olema, aga tulevikku vaadates oleks see üsna mõistlik otsus. Usun, et vanal on nii paju julgust küll, et kogu see uhkus alla neelata ja peale seda hooaega see asi sinna poole liikuma ka hakkab. Kas siis juhatuse või Wengeri enda poolt, mul on savi.
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Milline see punase vääriline viga oli?
                                Kui need roosad prillid eest saaksid, siis ilmselt saaksid ka aru, et see oli puhas punane. See kas pall oleks raamide vahele läinud või mitte, ei huvita enam kedagi - kohtunik on ka siiski inimene

                                Üldiselt ma ei saa aru, millest selline hala kohtuniku suunas. Mäng oli juba kaotatud enne seda, kui kohtunik selle punase andis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X