320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
    Kui need roosad prillid eest saaksid, siis ilmselt saaksid ka aru, et see oli puhas punane. See kas pall oleks raamide vahele läinud või mitte, ei huvita enam kedagi - kohtunik on ka siiski inimene

    Üldiselt ma ei saa aru, millest selline hala kohtuniku suunas. Mäng oli juba kaotatud enne seda, kui kohtunik selle punase andis.

    Punased prillid, esiteks. Sellega samuti nõus, et mäng oli juba selleks ajaks tõenäoliselt kaotatud.
    Sellega pole nõus, et mingi puberteedist alaealine manure fänn nõuab mu magama minemist. Kohtunik ei eksinud, ta astus korralikult ämbrisse.

    Ma ei viitsi kuskilt neid reegleid sõna-sõnalt otsima hakata, aga käega mängimise eest saab karistada ainult kollase kaardiga. Punase kaardiga saab karistada ilmselge väravavõimaluse ära hoidmise eest. Ilmselge väravavõimalus on see kui väljakumängija tõrjub löögi kastis, mis oleks ilmselgelt väravasse läinud. See löök ei olnud ilmselge väravavõimalus!!!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      A player will, however, be sent off if he intentionally prevents an obvious
      goalscoring opportunity by using his hand. This punishment is not for the deliberate handball, but rather for unacceptable and unsporting behaviour that prevented a goal from being scored.
      Nüüd loe seda ja mõtle, mis selle reegli mõte on. Kas need sentimeetrid, mis videokorduse järgi pall mööda oleks võinud minna, tõesti muudavad antud intsidendi olemust? Kas palli vint on määrav asjaolu, et hinnata mängija ebasportlikku käitumist?

      Kommentaar


        Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
        Nüüd loe seda ja mõtle, mis selle reegli mõte on. Kas need sentimeetrid, mis videokorduse järgi pall mööda oleks võinud minna, tõesti muudavad antud intsidendi olemust? Kas palli vint on määrav asjaolu, et hinnata mängija ebasportlikku käitumist?
        Ebasportlik käitumine ongi kollane kaart!!!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Katsu olla Rein
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Vist vedas, et mängu vaadata ei saanud.
            Vähemalt ei pea Gibbs järgmisi mänge vahele jätma ning siit Oxile ka midagi keerata ei anna kuna pall oli mööda minemas (kui siis ainult klubisisene 'fine' idioot olemise eest)
            Mainiks veel ära, et tiimis on midagi konkreetselt mäda kui sellist s'tta juhtub ühel hooajal korduvalt.
            Head ööd.

            Kommentaar


              Reinul nädalavahetus täies hoos tundub.

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Katsu olla Rein
                Proovingi olla, aga kurb on tõdeda, et väga paljud ei ole kursis elementaarset reeglitega.
                Case closed
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Antud juhul seisnes ebasportlik käitumine tahtlikus väravavõimaluse reeglitevastases takistamises. Palli vint ei muuda intsidendi olemust.

                  See on sama vaidlus, et kas punast kaarti saab anda, kui keegi tallad ees sisse sõidab, aga sihtmärk eest ära saab. Kas asjaolu, et kellegi joppab ja potentsiaalsest vigastusest hoidutakse on vabandav asjaolu ohtlikult mängimisele? Kas palli väljapoole vint muudab Oxlade käitumise vähem ebasportlikuks? Tegevuse eesmärk on ju ilmselge ja üheselt tõlgendatav.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    kurb on tõdeda, et väga paljud ei ole kursis elementaarset reeglitega.
                    Lol. Üks asi on kursis mitte olla, ok, pole hullu, iga päev ju õpitakse midagi uut. Teine asi on see, et kui spetsiaalselt sulle tsiteeritakse reegleid siia ja sa ikka ei saa aru, miks punane anti.

                    Oleme ausad - kui keegi chelsea mängijatest oleks sama moodi käega tõrjunud ja oleks kõigest kollane kaart antud, siis sa arvatavasti nutaksid samamoodi siin pool õhtut, et miks punane ei antud.

                    Kommentaar


                      sellises asendis nagu ox oli on raske oma käsi kontrollida ning väljapoole vint ka veel otsa. isiklikult ei näinud seal midagi tahtliku. halbade juhuste kokkusattumus. pigem ikka kollane kui punane. neutraalsele vaatajale rikkus mängu ära, kui seda oleks veel alles jäänud muidugi!
                      varupallivarupumpaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                        sellises asendis nagu ox oli on raske oma käsi kontrollida ning väljapoole vint ka veel otsa. isiklikult ei näinud seal midagi tahtliku. halbade juhuste kokkusattumus. pigem ikka kollane kui punane. neutraalsele vaatajale rikkus mängu ära, kui seda oleks veel alles jäänud muidugi!
                        Sirutab käe välja ja oli "raske käsi kontrollida"...
                        Kui ei taheta mängu vaataja jaoks ära rikkuda, siis pole tarvis luissuarezlikult väravavahti mängida.
                        Ilmselge punane.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                          Antud juhul seisnes ebasportlik käitumine tahtlikus väravavõimaluse reeglitevastases takistamises. Palli vint ei muuda intsidendi olemust.
                          See on adekvaatne tõlgendus kui (poole?) meetri jagu mööda lendav pall on väravavõimalus. Ma ei saa küll siiani aru, miks peaks olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            JPrioriteedid on paigast ära! Kuigi su toetatava klubivaliku osas annab vaielda siis ikkagi, töö ei tohi kunagi jalgpalli vaatamist takistada.
                            Oli tõeliselt burn täna tööl passida, ausalt.

                            Algselt postitas kaits.. Vaata postitust
                            Võiks öelda, et meie tiim on ründavamalt üles seatud. Aga ega maureenilt midagi erilist ootada polnudki.
                            Ma ei kujuta päris täpselt ette, kuidas see XI käesoleva squadi põhjal saaks veel ründavam olla (suspensionitega arvestades). See, et Luiz kaitsta oskab, ei tähenda, et tema kaasamine mingi parkimistehnika oleks. Päriselt, Mourinho annab nii palju põhjuseid tema kallal võtmiseks, te ei pea kuskilt emmist neid välja sikutama.

                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            e: Aga miks ta Gibbsi ära saatis kui Ox selgelt ütles, et see oli tema, jääb mõistmatuks.
                            Sest mängijad ütlevad palju asju. Kellest pall auti läks, kes saab korneri, kes saab pendla ja kes on sulus. Ja olgugi, et ma saan aru, et antud olukorras, kus keegi tuleb vabatahtlikult endale punast nuruma, tundub mängija motiiv ehk ausam, siis kuna ta ikkagi kannab ühe poole värve, ei saa kohtunik ta juttu gosplina võtta.

                            Punast ennast parem ei kommenteeriks, niigi saab see liiga palju tähelepanu. Restecpah, et siin enamasti selle kaela mängu tulemust ei aeta. Parandage mind, kui eksin, aga tagasivaates ilma Özili, Ramsey, Wheelchairi ja Walcottita oligi punktisaaki silmas pidades midagi muud palju loota? Et mängueelne närv on alati, aga kui mõlemaid koosseise nägin, siis läks palju kindlamaks tunne.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Proovingi olla, aga kurb on tõdeda, et väga paljud ei ole kursis elementaarset reeglitega.
                              Case closed
                              Kurb tõdeda, et mõni vend lihtsalt ei tunnista eksimust ja raiub enda ebaadekvaatseid arvamusi õigeks
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                See on adekvaatne tõlgendus kui (poole?) meetri jagu mööda lendav pall on väravavõimalus. Ma ei saa küll siiani aru, miks peaks olema.
                                Kurat ma ei saa aru mida te hädaldate sõbrad - kohtunikul pole videokordust, et määrata, et pall oleks mööda läinud. Isegi hoomasin seda alles 3 dal vaatamisel. Samuti olgem ausad, et Ox arvas, et läheb sisse ja teadis hästi, mida teeb. Tegelikult üldse ebaoluline intsident -kolki oleksime niikuinii saanud. Pole mõtet selle tühja pärast kiselda nii pikalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X