320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arust käib natuke rohkem selle üle, mida võib eeldada kohtunikult platsil vs arvutiekraani taga kordusi vaadates. Seda, mis Ox siit saab, me ju pealegi veel ei tea - võib-olla tühistavad selle ühemängulise.

    Ja video nurk on üks asi, kohtuniku vaatenurk hoopis teine. Minu meelest oli seal üsna raske näha, et pall lendas väravast eemale mitte mängija käepuutest, vaid juba enne seda väljapoole vindi tõttu.

    Lisaks ei saa ka sellest aru, kuidas kohtunik üldse käituda tohib, kui mees mõtles järele, siis otsustas ja saab ikka sõimu, aga noh mõne jaoks on üsna selgelt põhiprobleem selles, mis meeskonna kahjuks ta selle otsuse määras.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Ei usu mina, et Oxlade siit tagantjärgi midagi saab. Selles suhtes võite kohtunikule tänulikud olla, sest oleks ta õige mehe ära saatnud, siis ma olen kindel, et apellatsiooni ei võidaks te sealt mingi valemiga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        et tegemist oli selge värava ära võtmisega

        see on tore punkt,
        sellele apelleerides on kohtunikud jaganud punaseid ka keskjoonel läbijooksva vastase kukutamise eest
        (ja kui on juhtumisi andmata jätnud, siis on jälle kisa taevani, kuigi ründaja võib veel palli peale astuda või üks-üks olukorras tühjast mööda lüüa, eksole)
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Minu arust käib natuke rohkem selle üle, mida võib eeldada kohtunikult platsil vs arvutiekraani taga kordusi vaadates. Seda, mis Ox siit saab, me ju pealegi veel ei tea - võib-olla tühistavad selle ühemängulise.

          Ja video nurk on üks asi, kohtuniku vaatenurk hoopis teine. Minu meelest oli seal üsna raske näha, et pall lendas väravast eemale mitte mängija käepuutest, vaid juba enne seda väljapoole vindi tõttu.

          Lisaks ei saa ka sellest aru, kuidas kohtunik üldse käituda tohib, kui mees mõtles järele, siis otsustas ja saab ikka sõimu, aga noh mõne jaoks on üsna selgelt põhiprobleem selles, mis meeskonna kahjuks ta selle otsuse määras.
          Tegelikult käib vaitlus suuresti, sest kohtunike brigaad andis punase valele mehele. Ehk nad tegelikult ei näinud mis täpselt toimus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Eile oli veel Youtubes video üleval kus oli esimese korraga selgelt näha, et pall poleks läinud raami.
            Samas videos oli ka selgelt näha peakohtunik ja tema asetsemine nägemaks situatsiooni. Minu arvamus on see, et tal oli piisavalt hea positsioon hindamaks, et pall ei olnud minemas raami.

            Mis paarist sekundist sa räägid? Ta konsulteeris ju kellegiga läbi mikrofoni, lisaks sai ta ka abi Chelsea mängijatelt. Küllap viimased suutsidki teda piisavalt mõjutada, et ta teeks sellise otsuse nagu ta just tegi.

            Edit: Darwin enam tõesti sellel teemal sõna ei võta.
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Wengeri pressikonverents pidavat ära jääma. Käivad mingid kõlakad, et härra teeb SAFi ja paneb pillid kotti ära. On see tõenäoline ? Või pigem on tegu lihtsalt kardinaalsete meetmetega ja uuesti fokuseerimisega, sest ega ükski mängija ega klubi ametlik twitter pole peale kaotust midagi säutsunud.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Kõlab üsna pullipasana see pillid kotti jutt hetkel. Ühtegi reaalset allikat sellele ei ole. Pigem fokusseerimise teema.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kos on küsimärgi alla sattunud homse mängu osas, käivad jutud et tal on säärelihase vigastus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Haha,. Pall oleks 1 meetri jagu mööda läinud. Tark poiss.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                        Haha,. Pall oleks 1 meetri jagu mööda läinud. Tark poiss.
                        Reflektoorne käitumine. Enamik mängijaid oleks samas olukorras sama teinud- midagi mõtlemata.

                        Kommentaar


                          Kas just käega vehkinud aga palli oleks üritanud takistada kindlasti.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Pillid kotti ja saarele palmi alla kokteile luristama? Jah, see on ju nii wengerlik kui üldse olla saab, iga väiksema takistuse juures alla anda.

                              Tunnistan, et ka mina läksin pärast hooaja esimest liigamängu veidi hüsteeriaga kaasa ja mõtted liikusid vaikselt uue treeneri võimalikkuse poole. Tulemuste paranedes hääbusid #wengerout seltskonna hüüded, nüüd on muidugi õige hetk nendega taas esile tulla, sest kõik on ju nii perses kui üldse olla saab ja uus treener on ainus lahendus, kuidas asju muuta (vt ka Ferguson, Moyes).

                              Ehk olen ma liigselt sinisilmne, aga usun siiani, et ka praegune boss suudab (taas) asjad paremuse suunas viia. Seega soovin talle uut lepingut.

                              Alternatiiv oleks ühe sigahea treeneri (Klopp?) tõekspidamiste räigelt kinnimaksmine ja kohe uuest hooajast klubisse toomine, või siis oodata veel mõni aasta, kui mõni sigahea treeneri (Klopp?) leping lõpeb ja on valmis uueks väljakutseks. Viimasel juhul peaks AW olema valmis poolelioleva lepingu ennetähtaegselt lõpetama.

                              Igatahes, vähem hüsteeriat on parem teie endi tervisele.


                              Algselt postitas TorresFan99 Vaata postitust
                              Rein väärib Darwini auhinda.
                              Kaasfoorumlase surma soovimine on muidugi tase, mida raske ületada.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Vaatasin, et FA cupi vastased on alistatavad. Seega tiitel peaks lõpuks ära tulema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X