320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Classy värava tähistamine Giroudi poolt, respect.

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      asi pole niiväga mänguvormis, aga tundus, et tal polnud halli aimugi, mis ümberringi toimub ja kus kaasmängijad on. lappas põhjapõdra sammul(legendaarsest laste telelavastusest lumekuninganna) lambi kohta joosta ja siis lontsis tagasi. pani passi kus ilmselt tema arust keegi oleks võinud, noh ei juhutunud olema siiski. ikka päris mööda mäng oli tal. ei uskunud et mees nii kehv on, ausalt.
      venemaal õpitud (abitus)
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Üldplaanis ei saanud alguses arugi kelle puutega see pall sinna Giroudi jala ette sattus.
        Just beautiful

        Kahju, et enne seda esimesel poolajal raiskas 2 kordades kergemat võimalust

        Kommentaar


          Algselt postitas erxx Vaata postitust
          Kahju, et Arsenalis ei mängi Frank Ribery. Too annaks Giroud-le otse väljakul molli. Ja õigustatult. Meie prantlane teeb ilmselgelt väljakul ainult nalja.

          Hea, Erik
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Bergkamplik.

            Mulle tundub, et WHU kaitsja väike lüke tegi selle asja võimalikuks, Giroud pidi instinktiivselt tegutsema ja tegi seda muidugi suurepäraselt. Tema probleem tundub olevat siis, kui on liiga kaua aega mõtlemiseks, vt esimese poolaja võimalust. Aega tolles olukorras oli nii palju, et oleks võinud vähemalt 3 korda pea tõsta ja veenduda ikka kas vv tuleb välja ennem kui ületõstet sooritama hakata.

            Giroudil 20 kolli kõikides sarjades, kahetised tunded. Pole ju iseenesest üldsegi mitte halb, ma ei väida et ei võiks parem olla. Peaks ilmselt olema. Aga ei ole ka halb. Ometigi on mees vaikselt Almunialikku staatusesse tõusmas klubi fännide seas kus kõikides hädades on eelkõige tema süüdi: kaotame 0:6, Giroud süüdi, 1:5 Giroud süüdi, Chelsea võidab CLis, Giroud süüdi.

            Kommentaar


              huvitav jah. ehk on põhjus, et van persie(kui terve oli) ja eriti henry olid eelnevalt nii head lihtsalt igast asendist, tegid olukordi ise, lõpetasin jne jne, et lihtsalt ei suuda ootusi täita selles osas ehk? tõesti ise ei tribla poolelt väljakult väravasse ja pole eriti kuskilt kasti nurgast risti ka löönud... samas võiks meenutada, et enne teda olid ka chamakh ja gervinho ja kurat teab mis õnnetused veel. ja võitlustahet, erinevalt eelpoolmainitutest, ei ole giroud l küll kunagi väheks jäänud. on omad head küljed, on oma halvad küljed, kas neid kokkulüües on mees piisavalt hea, et olla arsenali esiründaja, see on juba maitse asi.

              Kommentaar


                Eks selles nõustuvad vast kuskil 95% toetajatest, et tema meie esimene valik olema ei peaks. 100% on vast nõus, et ta ei peaks kohe kindlasti olema ainukene pädev valik.
                Selle peaks pigem viskama treeneri kapsaaeda, mitte Giroudi sülle kes oma limiteeritud võimetega annab endast siiski parima. Ja kui aus olla siis vigastused ning eelkõige Walcotti puudumine on suure augu meie mänguplaani ning ka Giroudi mängus tekkivatele võimalustele jätnud. Kuid nagu juba eelnevalt mainitud siis 20 kolli hooaja peale pole üldsegi paha saavutus (+ mõned mängud veel aega seda suurendada) kuid eks see number võiks suurem olla küll vaadates mis olukorrad teinekord lahendamata jäävad.

                Kommentaar


                  Tegelikult ei kuulu ma tüüpilise 95% protsendi Giroud kritiseerijate hulka. Minu eelnev postitus oli pigem hetkeemotsiooni pealt. Mind kipub lihtsalt aegajalt marru ajama tema pisut imal irvitus pärast 105% võimaluse luhtamist mingi fantastilise "löögi"-lahenduse läbi. Täpselt nagu see esimese poolaja võimaluse luhtamine.

                  Kui aga statistikat vaadata, siis ta oleks ideaalne second striker, kes mängiks ründes teise ešeloni klubide vastu. Juurde oleks siis vaja esiründajat, kes mängiks CL-mänge ja top 7 klubide vastu.

                  Edit:
                  Ma muide ei välista, et Giroud võttis Podolski esimesest tabamusest snitti ja tegi oma vigade paranduse. Poldi on selles mõttes hea eeskuju viiekastis konksutavatele ründemängijatele, et "tuleb end näoga vastase värava poole pöörata, sihtida kahe posti vahele ja latist madalamale ning vajutada korralikult peale ning tulemus olemas.

                  Kommentaar


                    Ega ma ise ka ei kritiseeri teda nii väga ning see 95 % polnud mõeldud kritiseerija protsendina kuna see oleks selgelt väiksem arv. Saan aru, et mees annab endast parima ning minu jaoks täitsa tore mängumees ning nii mõnigi kord olen pidanud teda kaitsma/kiitma kui teised teda scapegoatiks teevad. Kas ta peaks olema meie esimene valik igaks mänguks? Nagu ka ise ütlesid siis ei. Teiseks valikuks ja roteerimiseks on ta väga hea valik. Hooaja koormus teeb oma ning kahjuks suuremates mängudes jääb varju kui just oleks vaja, et kuskilt luuavarrest pauku tuleks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxx Vaata postitust
                      Tegelikult ei kuulu ma tüüpilise 95% protsendi Giroud kritiseerijate hulka. Minu eelnev postitus oli pigem hetkeemotsiooni pealt. Mind kipub lihtsalt aegajalt marru ajama tema pisut imal irvitus pärast 105% võimaluse luhtamist mingi fantastilise "löögi"-lahenduse läbi. Täpselt nagu see esimese poolaja võimaluse luhtamine.

                      Kui aga statistikat vaadata, siis ta oleks ideaalne second striker, kes mängiks ründes teise ešeloni klubide vastu. Juurde oleks siis vaja esiründajat, kes mängiks CL-mänge ja top 7 klubide vastu.

                      Edit:
                      Ma muide ei välista, et Giroud võttis Podolski esimesest tabamusest snitti ja tegi oma vigade paranduse. Poldi on selles mõttes hea eeskuju viiekastis konksutavatele ründemängijatele, et "tuleb end näoga vastase värava poole pöörata, sihtida kahe posti vahele ja latist madalamale ning vajutada korralikult peale ning tulemus olemas.
                      Ma lausa vihkan Giroud ja mitte niiväga mängulistel põhjustel. Aga see sinu pool mainitud primadonnalik taevasse jõllitamine iga luhatud võimaluse järel ajab mul närvi mustaks.
                      Ilma selleta on ta tegelt täitsa tubli vana, kelle noh lõpetamisprotsent võiks parem olla aga vormis olles on ta ju väga hea palli alla võtmises ja üleval hoidmises ja ringi jagamises.
                      Kriminaalne on see, et ta on meie ainus arvestav ründaja.

                      PS - tubli tulemus Crystal Palace`i poolt - nüüd on kõik meie endi kätes.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Kriminaalne on see, et ta on meie ainus arvestav ründaja.
                        Tolerantse norimise mõttes- see sõna peaks olema siiski arvestatav.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                          Tolerantse norimise mõttes- see sõna peaks olema siiski arvestatav.
                          tänud, väsinud pea tegi oma.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Miks arsenal emiraadil trenni ei tee? Nii ei saa väljaku eelist tekitada.... või mis.
                              Gunner since 97

                              Kommentaar


                                Algselt postitas manni Vaata postitust
                                Miks arsenal emiraadil trenni ei tee? Nii ei saa väljaku eelist tekitada.... või mis.
                                Mis eelist seal tekitada saab? Musta maa peal mängiksid siis ju mänge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X