320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Carlos Vela is heading back to Arsenal for £3.5m, confirms Real Sociedad president http://dailym.ai/1q1pdIZ

    Kommentaar


      Lihtsalt huvipärast küsiks, et kas sa vaevusid paari postitust silmamagi enne kui selle siia postitasid?
      Kuna see quote on siin juba välja toodud ning Vela arutelu selgelt käib.

      Vela vastu iseenesest poleks midagi, kuid see ei peaks tähendama seda, et meil rohkem täiendusi pole tarvis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Lihtsalt huvipärast küsiks, et kas sa vaevusid paari postitust silmamagi enne kui selle siia postitasid?
        Kuna see quote on siin juba välja toodud ning Vela arutelu selgelt käib.

        Vela vastu iseenesest poleks midagi, kuid see ei peaks tähendama seda, et meil rohkem täiendusi pole tarvis.
        Vara hommik, silmad ei leidnud seda üles, vabandused

        Kommentaar


          ründeosakonnas ilmselt tähendaks küll et täiendusi rohkem ei tule, lisa peaks tulema väravasse kõigepealt, siis paremkaitsesse, mis nii kindel pole juba ja no edasi keskkaitsja ja poolikute osas aina kahtlasemaks kisub ma kardan.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Pole väga paikapidav pilt (veel?).
              Wenger/Arsenal ise ei ole näidanud üles soovi teda tagasi tuua mitte, et Mou oleks ta meilt üle löönud. Kui sellega on näppu lõigatud, a la Cesc paneb meie vastu võiduvärava/imelise assisti või muud säärast, siis peaks juba see pilt rohkem täppi (seda ka see 'veel' seal vihjas). Kui ta muidugi üldse kuskile mujale Inglismaale siirdub, tõenäoline kuid loodame siiski et mõistus tuleb pähe tagasi.
              Ideepoolest ei saa mina isiklikult siiamaani aru miks teda tagasi ei taheta, kasvõi juba sellepärast, et teised teda ei ostaks. Poolkaitse võib ju kõvasti mehitatud olla, kuid vaadates millised klaasmehed meil on ning kuidas mõni mees ei ole minu jaoks päris sellel tasemelgi mis peaks siis annaks tema tulek kõvasti klassi klaasi asemele juurde. Mõne mehe vanus hakkab ka peale vaikselt pressima.

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Pole väga paikapidav pilt (veel?).
                Wenger/Arsenal ise ei ole näidanud üles soovi teda tagasi tuua mitte, et Mou oleks ta meilt üle löönud. Kui sellega on näppu lõigatud, a la Cesc paneb meie vastu võiduvärava/imelise assisti või muud säärast, siis peaks juba see pilt rohkem täppi (seda ka see 'veel' seal vihjas). Kui ta muidugi üldse kuskile mujale Inglismaale siirdub, tõenäoline kuid loodame siiski et mõistus tuleb pähe tagasi.
                Ideepoolest ei saa mina isiklikult siiamaani aru miks teda tagasi ei taheta, kasvõi juba sellepärast, et teised teda ei ostaks. Poolkaitse võib ju kõvasti mehitatud olla, kuid vaadates millised klaasmehed meil on ning kuidas mõni mees ei ole minu jaoks päris sellel tasemelgi mis peaks siis annaks tema tulek kõvasti klassi klaasi asemele juurde. Mõne mehe vanus hakkab ka peale vaikselt pressima.
                Jookseb läbi, et Arsenali prioriteedid on lihtsalt mujal ja Barcelona thaks oma 35 milli ikka kätte saada. Kah võiks vist Özil, Wilshere, Ramsey "jonnima" hakata. Kõik ju ei mahu platsile. Iseenesest muidugi muudaks Cesci tagasiost Arsenali keskvälja tugevaimaks liigas, konkurentsitult. Kuid. Ma pakun, et Cesc on Inglismaal (eriti Arsealis) neli kuud vigane nagunii.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Jookseb läbi, et Arsenali prioriteedid on lihtsalt mujal ja Barcelona thaks oma 35 milli ikka kätte saada. Kah võiks vist Özil, Wilshere, Ramsey "jonnima" hakata. Kõik ju ei mahu platsile. Iseenesest muidugi muudaks Cesci tagasiost Arsenali keskvälja tugevaimaks liigas, konkurentsitult. Kuid. Ma pakun, et Cesc on Inglismaal (eriti Arsealis) neli kuud vigane nagunii.
                  Arsenalis ei ole teemat et kõik ei mahyu platsile. Vigastusi jagub meil alati. Wilshere on üldse rohkem sant kui mängib. Ramsey terve hooaja kestmine on ka küsitav. Santi on kohe 30 ja Arteta on juba üle 30. Mahuks see Cesc meile ära küll. Krt teab mis piss Wengeril on, et ta neid suure hurraaga võidetud klausleid ei kasuta nüüd.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Arsenalis ei ole teemat et kõik ei mahyu platsile. Vigastusi jagub meil alati. Wilshere on üldse rohkem sant kui mängib. Ramsey terve hooaja kestmine on ka küsitav. Santi on kohe 30 ja Arteta on juba üle 30. Mahuks see Cesc meile ära küll. Krt teab mis piss Wengeril on, et ta neid suure hurraaga võidetud klausleid ei kasuta nüüd.
                    Arteta mängib kaitsvat poolikut, kuid AM kohale oleks Özil, Ramsey ja siis Cesc. Pluss Santi, kes võib kah seda mängida. Pole nagu palju, aga mujal kipitab ilmselgelt rohkem.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      35 milkut + palk on tegelikult märkimisväärne rahasumma keskväljuri eest, keda me osalise ajaga ilmselt vajame (noh, palju neid klubisid ikka on, kes saavad öelda, et selliste võimetega onu vaja pole). Pragmaatiline otsus, kuna prioriteedid sel suvel on ilmselt mujal, nagu eespool ka viidati.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Arteta mängib kaitsvat poolikut, kuid AM kohale oleks Özil, Ramsey ja siis Cesc. Pluss Santi, kes võib kah seda mängida. Pole nagu palju, aga mujal kipitab ilmselgelt rohkem.
                        Arsenalil on need AM ja CM ja DM nagu puder ja kapsad. See oleks võibolla raiskamine aga ma usun, et Cesc saaks Arteta rolliga ka hakkama ja pareminigi.
                        Aga vahet pole, tundub et meie prioriteet on mujal jah. Mina küll tooks Cesci tagasi juba selleks, et ta mujal inglismaal ei mängiks aga Wenger vist nii ei mõtle. Teeb jälle mingit oma inner fair playd.

                        Kommentaar


                          I do feel that I have unfinished business in the Premier League and now is the right time for me to return. Yes, everyone knows that Arsenal had the first option to sign me. They decided not to take this option and therefore it wasn't meant to be. I wish them well in the future.
                          Tubli on. Et ostsime eelmine aasta Özili ja aitab küll, milleks ikka Cesci tagasi tuua. Kuskilt otsast ma saan aru aga kuskilt otsast ei saa üldse aru - meil oli võimalik seda jõledust takistada ja me lasime sel lihtsalt juhtuda. Ptui. Wengeri enda huvides ma loodan, et ta ostleb mõistlikult, muidu võivad sügisel tribüünid päris kurjad olla.

                          Kommentaar


                            Ainuke viis kuidas Wenger siit sirge seljaga välja saab tulla on teistele positsioonidele maailmaklassi mängijate ostmine.

                            Kui ta seda ei suuda või Arsenali tiitlini ei vii olemasoleva seltskonnaga siis maalis ta küll omale viimaseks kolmeks aastaks ilusa bullseye selja peale esimese kuu ajaga.

                            Cesc ise ei ole selles muidugi süüdi, et meie teda ei tahtnud, aga abuse'i saab ta muidugi nüüd mõnuga. Eks ülejäänud "neutraalsetel" siis jälle hea suuri silmi teha Arse fännide liivase tussu peale. Cesc is a rentboy!
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Wengeri mõistliku ostlemist oleme siin paar viimast suve näinud. Terve akna jooksul ei toimu midagi ja siis viimasel päeval tehakse nn hädaoste. Eelmisel aastal pandi küll Özili ostuga täppi, kuid see on üksik näide. Loodetavasti tegutsetakse sel korral konkreetsemalt, mitte ei jäeta kõike viimasele päevale.

                              Kommentaar


                                Jah neid abjuusijaid on juba foorumites näha. Mina isiklikult katsun üle olla ja panen ta oma premieri fantasy tiimi. Mis seal ikka. Ja wengeri pihta ka praegu jõurama ei hakka, aga tõesti tal oleks omaenda huvides parem nüüd hästi tegutseda, muidu on ta tõesti omale juba augu valmis kaevanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X