320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna siis CL-i loos, ilmselt raskeim võimalik grupp:
    Arsenal
    PSG/Juve/Dortmund
    Leverkusen/galatasaray
    Roma/Monaco

    venemaa/ukraina/türgi klubisid võiks üldjuhul vältida, sinna pikk maa.


    Ja kõige kergem grupp oleks:
    Arsenal
    Basel
    Sporting
    Ludogrets/Malmö/Maribor.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Chambers, Wilshere ja OX said koondisekutse. Vaesekesed
      veider kui ei saaks, inglismaal läheb ju kaubaks pmst iga vend, kes tippklubi pingil kasvõi vahib. muidugi 3st mehest 1 ikka viga saab

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        veider kui ei saaks, inglismaal läheb ju kaubaks pmst iga vend, kes tippklubi pingil kasvõi vahib. muidugi 3st mehest 1 ikka viga saab
        Kindlasti saab. Ja kindlasti treeningul kui mõni teine koondisekaaslane sisse sõidab

        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          Täna siis CL-i loos, ilmselt raskeim võimalik grupp:
          Arsenal
          PSG/Juve/Dortmund
          Leverkusen/galatasaray
          Roma/Monaco

          venemaa/ukraina/türgi klubisid võiks üldjuhul vältida, sinna pikk maa.


          Ja kõige kergem grupp oleks:
          Arsenal
          Basel
          Sporting
          Ludogrets/Malmö/Maribor.

          Mulle sobiks kui Juve ja Roma mõlemad meie grupis oleks.. Kuigi see nii varases faasis vist on võimatu? Kui jah, siis alguses paluks Romat ja uuel aastal palun Juve.

          Venemaa/Ukraina/Türgi koha pealt nõustun. Lisaks kaugusele veel kliima ja Vene klubisid ei soovitaks isegi mitte kõige suuremale vaenlasele.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Grupp D: Arsenal Dortmund Galatasaray Anderlecht

            Pole midagi hullu. Dortmund on nõrgem kui eelnevad aastad kui nendega hakkama saime. Galatasaray samuti, Drogba läinud. Anderlechtist peab nii või naa üle sõitma, asukoha mõttes ka hea.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Dortmund on nõrgem kui eelnevad aastad kui nendega hakkama saime.
              Ahh? Mille põhjal?

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Ahh? Mille põhjal?
                koosseisu paraku. Mulle meeldiks kui nad tugevamad oleks, sest nad krt mulle täitsa meeldivad. Aga praegune koosseis tundub veidi nõrgem kui kahel eelmisel korral

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  koosseisu paraku. Aga praegune koosseis tundub veidi nõrgem kui kahel eelmisel korral
                  No ei. Lewa pole asendamatu, kõik muud olulised lülid on aga alles. Pigem meeskond veel sügavam kui paaril varasemal aastal. Natuke läheb aega selle käima saamiseks lihtsalt. Nõrgem päris kindlati ei ole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    koosseisu paraku. Mulle meeldiks kui nad tugevamad oleks, sest nad krt mulle täitsa meeldivad. Aga praegune koosseis tundub veidi nõrgem kui kahel eelmisel korral
                    Ma ei alahindaks Dortmundi veel

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Ahh? Mille põhjal?
                      No kui sa nii arvad, tugevamad nad igatahes ei ole ja eelmised korrad sai hakkama.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        Ma ei alahindaks Dortmundi veel
                        Ega ei alahindagi. Ja siiralt loodan et saame mõlemad edasi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Grupp D: Arsenal Dortmund Galatasaray Anderlecht

                          Pole midagi hullu. Dortmund on nõrgem kui eelnevad aastad kui nendega hakkama saime. Galatasaray samuti, Drogba läinud. Anderlechtist peab nii või naa üle sõitma, asukoha mõttes ka hea.
                          Arsenal pole küll hetkel sellises hoos, et sedavōrd kindel olla. Läheb raskeks nii sakslaste kui ka türklastega ning edasipääsu vōtavad need, kes belglastega parimal moel hakkama saavad..
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                            Arsenal pole küll hetkel sellises hoos, et sedavōrd kindel olla. Läheb raskeks nii sakslaste kui ka türklastega ning edasipääsu vōtavad need, kes belglastega parimal moel hakkama saavad..
                            Küll tuleb ka hoog. Seda oli arvata, et meie algus tuleb konarlik kuna suurim arv põhimehi PList kaugele läksid MMil ja lisaks mitmed neist veel nädala või rohkem puhkusel veetsid kui teiste klubide samade koondiste mehed. Lisaks vaja uus ründaja meeskonda sulatada.

                            Mida ma tahtsin öelda, et ta ei olnud kõige hullem loos, aga loomulikult tekkis ka hulga kergemaid gruppe, kuid edasi saamisega siiski raskusi ei tohiks tekkida ja alagrupi võiduvõimalused kindlasti sama suured kui Dortmundil, kui mitte natuke suuremad.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Grupp D: Arsenal Dortmund Galatasaray Anderlecht

                              Arsenal ja Dortmund peaks ideaalses maailmas siin kemplema vaid kes grupi võidab - aga maailm pole kaugeltki ideaalne ja eelkõige Mitrovici ja Youri Tielemansi juhtimisel ma eeldan, et Anderlecht on siin grupis suurim punktide röövija, Galatasaray oma vananeva pundiga ja mitte kõige targema peatreeneriga peaks jääma sel aastal 4. kohale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Grupp D: Arsenal Dortmund Galatasaray Anderlecht

                                Arsenal ja Dortmund peaks ideaalses maailmas siin kemplema vaid kes grupi võidab - aga maailm pole kaugeltki ideaalne ja eelkõige Mitrovici ja Youri Tielemansi juhtimisel ma eeldan, et Anderlecht on siin grupis suurim punktide röövija, Galatasaray oma vananeva pundiga ja mitte kõige targema peatreeneriga peaks jääma sel aastal 4. kohale.
                                kas Mitrovic on in real life ka hea? Mitte ainulf Football manageris?
                                Aus küsimus kuna mina teda reaalis mängimas näinud ei ole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X