320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    physical presence ta siiski on - see on tema hea omadus. Muidu on kehva jah.

    Kommentaar


      Sama hästi oleks võinud 4-0 tappa saada MK Donsilt. Olnuks sama häbiväärne.

      Sanogo paluks laenule kupatada, nüüd kohe. Minu poolest otse peale mängu saadke Ärry või Sämmi juurde külla laenust rääkima. Ei taha seda enam näha kui ta mingeid suuri hüppeid arengus tegema ei hakka nüüd kohe (unlikely). Santi kiiremaid liigutusi tegema. Özil ellu rohkem äratada ning keskel mängitada. Alexis üritab vähemalt. Ramsey kuidagi rabe veel kuid tema ka vähemalt proovib. Flamini võiks vähe kõrgemal ka teinekord olla mitte kaitsjatega ühel joonel. Kaitse oli üleüldiselt rabe. Oeh, jube oli see jama. Lõpus viimased minutid enam nagu ei üritatudki ning see häiris kohe väga.
      Meeskonnale on tarvis õpetada mida tähendab kõrge ning tugev press. Praegu lastakse vastastel ALATI rahulikult üle poole väljaku tulla ning siis minnakse alles vaikselt peale.

      Kommentaar


        FT 1-1, 2 points dropped.

        Kohutav mängupilt taas. Kogu meeskond loivab lihtsalt platsil. Ainuke kes rabeleb on Alexis, ilmselt pole talle teised veel öelnud, et Arsenalis pole vaja rabeleda. Küll see varsti temast välja treenitakse.

        Homme paneme akna ilma täiendusteta kinni ja palvetame, et United ei saakski jalgu alla see hooaeg ning loivame 4ndaks ära. Sack Wenger!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kogu gäng peale Chesney olid täna viletsad. Hea et tappa ei saadud. Ründaja kohale oleks kohatäitjat vaja küll. Rääkimata hõredalt rahvastatud keskkaitsest ja vanusele alla vanduvast kaitsvast keskväljast

          Kommentaar


            Mõtlesin ja imestasin, et kuidas see võimalik on, ManUst vigastatute arvuga koguni nelja võrra maha jääda (Physioroomi andmetel), kuid tundub, et 2 tükki tuli juurde- lisaks Koscielnyle ka Oxlade ei paistnud liiga terve.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              physical presence ta siiski on - see on tema hea omadus. Muidu on kehva jah.
              Minu silmis on physical presence keegi, kes suudab puhtalt jõu/suuruse pealt ruumi teha endale ja/või teistele. Mina pole veel sellist kaitsjat näinud, kellest Sanogo tugevam oleks. Ainult õhus on tast mingil määral abi (sedagi vaid standardeid kaitstes). Nõustun, et mees on vaja laenule saata, kuid kas Wenger mitte ei öelnud enne hooaja algust, et tal on vaja just Arsenali juures mängida (?).

              Propsi muidugi Leicesterile ka, et suutsid samal ajal nii 10 mehega bussi parkida kui ka teravalt rünnakule jõuda. Kaotus siiski eelkõige enda saamatus (peatreeneri vastutusel), mitte vastaste briljantsus.

              Kommentaar


                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                Mõtlesin ja imestasin, et kuidas see võimalik on, ManUst vigastatute arvuga koguni nelja võrra maha jääda (Physioroomi andmetel), kuid tundub, et 2 tükki tuli juurde- lisaks Koscielnyle ka Oxlade ei paistnud liiga terve.
                Ära unusta, et ega Özilil ka just väga ok seal kõik polnud jalaga.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Alexis oli minu arust küll täitsa okei, vennal on ikka korras mootor seal sees, niimoodi tahab ja üritab, juba selle eest kiidaks. Ülejäänud tiimi esitust ei tahaks kommenteerida, aaa poolakas oli ka täitsamees.

                  Kommentaar


                    Rahu rahu, külla ta varsti meeskonda sulandub ja loivama hakkab nagu ülejäänud kamp.
                    Ei tea, nimesi nagu on ja oskusi peaks ka nagu nende nimede taga olema. Hakkab lausa vägisi tunduma, et härra W -l puudub plaan.
                    Gunner since 97

                    Kommentaar


                      Ma olen ammu arvanud, et Wengeri optimaalne aeg Arsenali peatreenerina on läbi. Pole päris Ferguson.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas manni Vaata postitust
                        Hakkab lausa vägisi tunduma, et härra W -l puudub plaan.
                        Millal Arsenal muidu viimati kaotas jalgpallimängu?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mister Vaata postitust
                          Ma olen ammu arvanud, et Wengeri optimaalne aeg Arsenali peatreenerina on läbi. Pole päris Ferguson.
                          Jumal tänatud jah, oleks ikka ääretult palju ebasümpaatsem kogu see asi.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Millal Arsenal muidu viimati kaotas jalgpallimängu?
                            No kui uustulnuka vastu rohtu ei ole, besiktase vastu oli korralik vastu tuult kusemine. Evertoni vastu napp viik (jään endale kindlaks, kui selliseid mänge ei võida siis tiitlit ei saa).
                            Ei ole ju mõtet päevast päeva siin mehi kiruda, et kes keerab sitta, kes loivab ja kes tuleks maha müüa. Keegi annab ju nendele samadele meestele juhiseid kuidas ja milleks väljakul midagi teha.... kas siis sõnum on kehv või sõnumit ei osata meestele üle anda....
                            Gunner since 97

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Millal Arsenal muidu viimati kaotas jalgpallimängu?
                              Vähem kui kuu tagasi Monaco vastu. Eks ole näha, kas härra ka homme mõne paanikaostu teeb. Tulemas on mitu mängu paberil tugevate vastastega ning kui tahetakse eelmise hooaja möödalaskmisi parandada, siis ette oleks kindlasti kedagi vaja. Häid variante turul muidugi väga ei paista...

                              Kommentaar


                                Õige vastus oleks olnud hoopiski, et aprilli alguses. Ilmselge alus paanikaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X