320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    ei soovi esialgu spekuleerida, kui oluliseks wengerit-fergusoni eelseisvat mängu peavad ja mis koosseisu välja saadavad, aga puhuks, kui gooneritel peaks tulema peale kolmapäeva tahtmine jälle rääkida ruud the diverist või ronaldo the diverist või tegelikult ükskõik-millisest-ManU-mängijast-the-diverist, üks kena meenutus alati tõelise spordimehena käituvast vieirast ja kohutavast taklamisest, mis tema kallale eile anfieldil toime pandi. alan wiley the mercyful, vieira... ptüi, hamann ei saanudki kaarti!

    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      see nüüd küll ronaldost ja van horse\'st vähem diver\'eid ei tee.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        nojah, nii see ju käibki, et lased ise käraka peeru ja siis vaatad tigedalt ringi: kes tegi?!
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Algselt postitas fittibaldi


          nojah, nii see ju käibki, et lased ise käraka peeru ja siis vaatad tigedalt ringi: kes tegi?!
          ei tea, ei ole manchester unitedi riietusruumis viibinud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'


            Algselt postitas SleepWalking


            see nüüd küll ronaldost ja van horse\'st vähem diver\'eid ei tee.

            ma olen must, ärge mind kiusake?
            eelmisel lk-l mainitud kollane oli tal selleks hetkeks juba all,
            sukeldumise eest võimalik teine ning eemaldamine oleks kisa ilmselt taevani tõstnud
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              See V****a dive oli üks kõige halvemaid dive, mida ma kunagi näinud olen... Kõrtsis sai ikka pisarateni naerdud. Küllap sai ta pärast riietusruumis Pir*si, C**e, Re*esi... whatever kõikide teiste Arse*** mängijate käest sõimata, et klubi mainet niimoodi alla tõi.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Njaa. Oleks pilves, olnuks vähemalt lahe tunne. Praegu asi sellest kaugel. Hooaeg a la 2002/2003? Alguses mindi kõigist teerulliga üle ja sealt edasi... Aga lubage mul naerda kommentaari \"hea kui lõpuks nelja hulka saavad\" üle. Mõõn on aga mitte nii sügav. Järgmised paar kuud otsustavad.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Selle meeskonna, kes nelja hulka ei tule, hooaegade algused on siin

                  Hooaeg M V V K + - Punkte
                  1997/8 15 7 6 2 30 17 28
                  2001/2 15 8 5 2 33 17 30
                  2003/4 15 10 5 0 29 11 35
                  ...
                  2004/5 15 9 4 2 39 20 31
                  Pisukest muret tekitab siiski vene sinise avang, mis on sarnane Arsenali eelmisele:

                  m v v k + - Punkte
                  Chelski 15 11 3 1 27 6 36

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Algselt postitas vello99
                    See V****a dive oli üks kõige halvemaid dive, mida ma kunagi näinud olen...
                    muide, kas selle eesmärk ei võinud äkki olla saadagi dive\'i eest teine kollane samas mängus? see oleks tähendanud, et mängukeeld oleks jõustunud kohe ning vieira oleks pidanud jätma vahele tänase carling cup\'i veerandfinaali - seda selle asemel, et jätta vahele chelsea mäng järgmisel nädalavahetusel?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Algselt postitas SleepWalking


                      Algselt postitas vello99
                      See V****a dive oli üks kõige halvemaid dive, mida ma kunagi näinud olen...
                      muide, kas selle eesmärk ei võinud äkki olla saadagi dive\'i eest teine kollane samas mängus? see oleks tähendanud, et mängukeeld oleks jõustunud kohe ning vieira oleks pidanud jätma vahele tänase carling cup\'i veerandfinaali - seda selle asemel, et jätta vahele chelsea mäng järgmisel nädalavahetusel?
                      aga asi selles et liv-ars mäng polnud ju kaugeltki otsustatud et Vieira sellist jura läheks tegema. pigem oli tegu instinktiivse daiviga, mille üle mees isegi uhke pold arvatavasti.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Algselt postitas erts
                        aga asi selles et liv-ars mäng polnud ju kaugeltki otsustatud et Vieira sellist jura läheks tegema. pigem oli tegu instinktiivse daiviga, mille üle mees isegi uhke pold arvatavasti.
                        ma arvan, et on viga välistada selline võimalus võimalus, et jalgpallur oskab matemaatikat.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Algselt postitas SleepWalking


                          Algselt postitas erts
                          aga asi selles et liv-ars mäng polnud ju kaugeltki otsustatud et Vieira sellist jura läheks tegema. pigem oli tegu instinktiivse daiviga, mille üle mees isegi uhke pold arvatavasti.
                          ma arvan, et on viga välistada selline võimalus võimalus, et jalgpallur oskab matemaatikat.
                          sellisel juhul oleks Pat ikka eriline tõbras, kui ta tiimi hetkel käimas oleva mängu ja selle tulemuse asemel mõtles hoopis ülejärgmisest mängust
                          suht vähetõenäoline ju.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas SleepWalking


                            mingit instinktiivset sukeldumist tänapäeva jalgpallis üldiselt ei eksisteeri. iga kukkumine on lühema või pikema aja jooksul läbimõeldud.
                            yeah right. on osad vennad kes iga puudutuse peale instinktiivselt kokku varisevad nagu sügisesed haavalehed (F.Inzaghi,Pauleta) ja osad kes ei taha kukkuda vaid punnitavad ikka edasi kuni lihtsalt enam jalad ei kanna.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              näh juba jõudsid kustutada ve

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Algselt postitas SleepWalking

                                muide, kas selle eesmärk ei võinud äkki olla saadagi dive\'i eest teine kollane samas mängus? see oleks tähendanud, et mängukeeld oleks jõustunud kohe ning vieira oleks pidanud jätma vahele tänase carling cup\'i veerandfinaali - seda selle asemel, et jätta vahele chelsea mäng järgmisel nädalavahetusel?
                                Miks ta siis end edasi maas ei rullinud, kui tõesti seda kaarti soovis? Kui ta juba nii tark on, et matemaatikat jagab...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X