320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    kus keskvälja kesmises osas(vieria kogub kaarte, gilberto väljas, teised noored v kogenematud) ja parem kaitses?
    Ning ma isiklikult arvan, et arsenalil oleks vaja yhte head kutti ette, kes suudaks peapallidega ka tegeleda... hea kiirus, suur, tehinka ogens ja peapallid - nu see on raske aga kindlasti keegi leiduks!
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Oot, mis paremkaitsel viga on? Ma ei kuule näiteks, et keegi Euroopas oleks huvitatud Gary Neville ostmisest, küll aga Laurenist. Tänaseid probleeme pole palju kuid põhimõtteliselt sattunud ühele ajale väravavahtide ebakindlus (Lehmann, viimasel ajal ka Almunia), kaitsjate vigastused (Campbell) ning korraliku back-upi puudus. Ka Toure ei ole säranud eelmise aastaga võrreldaval tasemel - aga põhjendatud ootused on ka loomulikult väga kõrged. Cygan ei ole nii halb kui räägitakse, kuid mängukogemuse vähesus tingib ehk ka eksimused. Senderosi paranemine vigastusest ning Eboue liitumine jaanuaris võib hooaja teisel poolel ning järgmisel annab ehk paremaid valikuid kaitseliini.

      Kaitsega on seotud ka põhilised keskväljaprobleemid. Gilberto tähtsust 49-mängulises kaotusteta seerias ei ole lihtne ülehinnata - suurepärane abi keskväljalt kaitseliinile tõi kindlust ning lasi Toure\'l ja Campbellil särada. Tänased valikud keskvälja keskele ei ole piisavalt kaitsvad ning sellest ka 2 kuud ilma clean-sheet\'ita. Flamini ja Fabregas on iseenesest superlootused ning ühed andekaimad, keda täna Euroopast leida võib. Cesc ei ole sel hooajal teinud ühtegi nõrka mängu ning 17-aastase kohta on see fenomenaalne. Arsenal on hiljuti lasknud minema Parlouri, Wiltordi ja Kanu ning asendanud nad Flamini, Fabregase ja van Persie\'ga. Investeering tulevikku. Pires/Ljungberg on asendamatud ning hooaja algus pole olnud halb. Pires oli siis kui ma viimati vaatasin liiga teiseks parim väravakütt ning Fred mängib paremini kui mitmel varasemal aastal. Probleem on siingi pigem back-upis. Ma ei ole endiselt veendunud Pennanti headuses, teisel äärel on valikuks peamiselt Clichy/van Persie.

      Wenger kuuldavasti jaanuaris ikkagi väravavahti ei osta. Vähemalt saab kevad olema põnev.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas SleepWalking
        Oot, mis paremkaitsel viga on? Ma ei kuule näiteks, et keegi Euroopas oleks huvitatud Gary Neville ostmisest, küll aga Laurenist.
        who the f**k is Lauren?
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Cygan kui ta tuli oli täitsa tiptop aga anna andeks praegu ei soovi mina teda kyll arsenali eest väljakul näha, ilgelt aeglane kutt, keda lutitatakse nii mis kole!

          ok väravavahi probleem on olemas, see nagu loogiline...
          back-up - no pink on kyll jah lyhike aga antud hetkel ei võimalda ju buget midagi enamat. Staadion peab valmis saama ka kuidagi, eks pärast uue staadioni valmimist näeb mis mõttetd wengeril peas hakkavad tekkima. Sest antud ostud on tal kyll n.ö euroopa mastaabis väga odavad olnud.

          Igaljuhul on arsenal parim ja selleks ta jääb!
          ei viitsi arutada siin enam nõrkuste yle...
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Atsihh!!

            mängigu paremini..

            ja kirjutisjärgselt: usun siiski, et Pennant on väga intrigeeriv mängija Arsenalile.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas fittibaldi

              Algselt postitas SleepWalking
              Oot, mis paremkaitsel viga on? Ma ei kuule näiteks, et keegi Euroopas oleks huvitatud Gary Neville ostmisest, küll aga Laurenist.
              who the f**k is Lauren?
              Eelmise hooaja parim paremkaitsja liigas.
              Aga täna ei saa mitte tulemusega rahul olla. Jah, enne mängu oleks võib-olla rahuldunud sellega aga... Henryl oli supervõimalus hat-tricki tegemiseks kuid see jäigi selleks. Mis meid siis kukutas? Kolmandaks siis. Eks ikka standardolukorrad.

              PS. Küll neid gloorihantereid on ikka siin ilmas palju...
              Supplies!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'



                Algselt postitas SleepWalking
                Oot, mis paremkaitsel viga on? Ma ei kuule näiteks, et keegi Euroopas oleks huvitatud Gary Neville ostmisest, küll aga Laurenist.
                hispaania klubi on huvitatud Edust eelk6ige seet6ttu, et oma klubil ei ole teda enam sisuliselt vaja (ehkki Wenger veel moep2rast 2hvardab, et pikenda lepingut)

                Algselt postitas vandersell
                Algselt postitas fittibaldi

                who the f**k is Lauren?
                Eelmise hooaja parim paremkaitsja liigas.
                k6ik on suhteline, j2lle kaks v2ravat sisse lastud,
                v6itva meeskonna m2ngijaid t6stetakse ikka esile,
                onu& 6epoeg Leedsi parematest p2evades on ka liiga all-stars koosseisu kuulunud

                Mis meid siis kukutas? Kolmandaks siis. Eks ikka standardolukorrad.
                kuidas v6tta, teisest kyljest kinkis Poll & standardolukord Arsenalile punkti

                PS. Küll neid gloorihantereid on ikka siin ilmas palju...
                no ma r22gin, nad on k6ik kuhugi kadunud, kui 100 v6itu j2rjest ei tule
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Oeh mis juttu mõni mees ajada võib. Henry teine värav oli täiesti määrustepärane. Kohtunik ei näidanud, et vilega peaks mängima.
                  Victory grows out of harmony...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    islandi poiss ütles, et poll-i käest küsiti, kas võib müüri sättida vms, poll olevat öelnud \"take your time\"... sellest ka see arusaamatus
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Algselt postitas vaikiv mees

                      PS. Küll neid gloorihantereid on ikka siin ilmas palju...
                      no ma r22gin, nad on k6ik kuhugi kadunud, kui 100 v6itu j2rjest ei tule
                      Erinevalt Chelseast pole ma kunagi täheldanud Arsenali \"fännide\" horde. ManU fenomenist saan aru, ikkagi üle 10 aasta tipus oldud. Ärge nüüd arvake, et ma kade olen, sugugi mitte. Ma käin hea meelega edaspidigi oma väikse seltskonnaga mänge vaatamas.

                      Kui nüüd väravavahist rääkida, siis leian, et Wenger võiks Lehmanni tagasi algkoosseisu tõsta ja eksperiment \"Almunia\" lõpetada.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        BBC auhind ainuõigele mehele.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Algselt postitas vaikiv mees
                          kuidas v6tta, teisest kyljest kinkis Poll & standardolukord Arsenalile punkti
                          Ma ei saa aru kus metsas mõni mees elanud on? Samalaadseid karistuslööke on Premieris löödud küllaltki palju viimaste aastate jooksul. Muide ka Chelski ise paar aastat tagasi West Hami vastu, minu mäletamist mööda lõi ka Bekcham mõned aastad tagasi ( ei usu et sa selle üle eriti virisesid). Leeds lõi Arsenalile vist aastal 2002. Sellised väravad pole sugugi nii ebaharilikud kui arvatakse.
                          Cech jaCo oli ise süüdi, et munesid ja polnud piisavalt keskendunud.

                          P.S Mis puudutab Poll\'i kingitusi, siis jättis ta Arsenali kasuks vilistamatta 100%-lise penalti, kui Parker tõmbas kastis maha Flamini.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Seoses Marko Lepiku mainimisega meenus mulle,et ta ju Sarapi õepoeg.Lepik-Sarap
                            Paar aastat tagasi toksis veel Hiiu Kaluris,onu peaks ta Kalevi treeningutelöe vedama nagu kunagi MSK treeningutele.
                            Aga teemast kah.
                            Mis krdi migreen Ljungbergi vaevab?
                            Arsenalist minema ja migreenist ka lahti:P
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Kui nii edasi läheb nagu praegu siis järgmine coach of the year on David Moyes
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Algselt postitas marcello


                                Kui nii edasi läheb nagu praegu siis järgmine coach of the year on David Moyes
                                äitahh, et arsenali topicus ylistad evertoni lootsi...
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X