320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen juba leppinud "Kos out for seasoniga".
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Kohutav statistika ... http://arseblog.com/2014/11/arsenal-...on-er-arsenal/
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Senjoor Gibbsil ka mingi vigastus vist.

        Kommentaar


          Ma ei tea, kas see on siit läbi käinud aga jagan ka siinsele rahvale linki: https://www.facebook.com/ArsenalEesti?ref=hl

          Kommentaar


            Arsenal vs. Swansea

            Szczesny
            Chambers - Mertesacker - Monreal - Gibbs
            Oxlade-Chamberlain - Ramsey - Flamini - Cazorla
            Welbeck - Alexis

            Vahetused: Martinez, Bellerin, Rosicky, Wilshere, Podolski, Walcott, Sanogo

            Kommentaar


              nojah, Wengeri viimasel pressikal andis mõista, et Campbell peaks olema õnnelik, et saab sellises klubis treenida ja sellega asi piirdubki. Kahju. MM andis tõsiselt lootust.

              Kommentaar


                Aga miks? Temast oleks ju küll mängumeest..

                Kommentaar


                  See ongi miljoniküsimus: MIKS?! Campbell vääriks kohe kindlasti praegu võimalust rohkem kui Santi, Podolski, Rosicky või kuradi Sanogo...

                  Samuti tunneksin end vähe kindlamalt, kui Chambers oleks Nacho asemel keskkaitses ning siis Bellerin paremal (kui Monreali just sinna ei anna toppida), sest Bony vs. Nacho duell võib küll päris inetult meie jaoks lõppeda.

                  Kommentaar


                    Ega Bellerin vs Montero eriti suuremat kindlustunnet ei tekitaks.

                    Kommentaar


                      Ei saa aru, miks ma ennast kiusan ja vaatan neid mänge. Esimest poolaega domineeris Swansea v.a. lõpuosa. Kui nii edasi, siis sellise mängupildiga tuleb Dortmundilt küll korralik pakk..

                      Kommentaar


                        wata fakk??

                        Kommentaar


                          Fix this thing Arsene! See meeskond on praegu täielikul allakäigul. Ei jõua enam vaadata sellist jama.

                          Kommentaar


                            Wenger, time to go!

                            Kommentaar


                              Arsenalil peale Alexise ühtegi teist head mängijat ei olegi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                                Fix this thing Arsene! See meeskond on praegu täielikul allakäigul. Ei jõua enam vaadata sellist jama.
                                Wenger seda hui parandada oskab/suudab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X