320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Algselt postitas Cerny Petr
    BBC auhind ainuõigele mehele.
    Jah, Wenger oli ise selles BBC shows ka külaliseks paar tundi peale Chelsea mängu. Jättis sümpaatse mulje (nüüd ütlete, et läbi minu õrnroosade prillide ju muud muljet jääda ei saagi) ning oli optimistlik. Kordas seda vana teada tuntud tõde, et jõuluperiood on tähtis kuid liigavõit otsustatakse siiski lihavõtete paiku.

    Ahjaa, Arsenal jäi aasta meeskonna auhinnast ilma vaid melanhooliast nõretava Pinsent-kampaania tõttu. Kuna neljanda olümpiakulla võitnud sõudja kandideeris ka Kelly Holmesi kinnipandud kampaanias - siis kogu see üritus oli sinnapoole kaldu. Enne valimist olid intervjuud Pinsentiga, tema meeskonnakaaslastega jms, Wenger toodi letti alles peale aasta meeskonna auhindade jagamist. Korraldajad olid muide aasta meeskonna auhinda kutsunud üle andma kreeka euroopa meistriks viinud Otto.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas SleepWalking
      Ahjaa, Arsenal jäi aasta meeskonna auhinnast ilma vaid melanhooliast nõretava Pinsent-kampaania tõttu. Kuna neljanda olümpiakulla võitnud sõudja kandideeris ka Kelly Holmesi kinnipandud kampaanias - siis kogu see üritus oli sinnapoole kaldu. Enne valimist olid intervjuud Pinsentiga, tema meeskonnakaaslastega jms, Wenger toodi letti alles peale aasta meeskonna auhindade jagamist. Korraldajad olid muide aasta meeskonna auhinda kutsunud üle andma kreeka euroopa meistriks viinud Otto.
      Olümpiavõit, eriti veel selline nagu meeste neljapaadi oma, kaalub nagu nalja üles Arsenali aasta saavutused. Muidugi sa ei vaadanud seda haaravat sõudmisfinaali, aga mina vaatasin. On põhjust austada küll. Kellyt samuti muuseas. Kommertsjalgpall teenib oma miljonid niikuinii ja olgu rahul.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas mcnamara
        Olümpiavõit, eriti veel selline nagu meeste neljapaadi oma, kaalub nagu nalja üles Arsenali aasta saavutused. Muidugi sa ei vaadanud seda haaravat sõudmisfinaali, aga mina vaatasin. On põhjust austada küll. Kellyt samuti muuseas. Kommertsjalgpall teenib oma miljonid niikuinii ja olgu rahul.
        Ma ei vaadanud? Ju sa tead paremini.
        Arsenal oli kaotusteta terve hooaja. Rohkem polegi vist vaja kommenteerida.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Algselt postitas SleepWalking
          Arsenal oli kaotusteta terve hooaja. Rohkem polegi vist vaja kommenteerida.
          Oli või? Minu meelest küll mitte. Mäletan nagu paari päris olulist mängu kevadest, kus Arsenal päris kindlasti kaotajaks jäi.
          Ja olümpiakuld jäi teil ka kahjuks võitmata. Kommenteerida pole tõesti vaja.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Algselt postitas mcnamara
            Oli või? Minu meelest küll mitte. Mäletan nagu paari päris olulist mängu kevadest, kus Arsenal päris kindlasti kaotajaks jäi.
            Ja olümpiakuld jäi teil ka kahjuks võitmata. Kommenteerida pole tõesti vaja.
            hooaeg = liigahooaeg, nagu Sa kindlasti mõistsid. terve jalgpallihooaja sisse kuuluvad ka hunnik sõprus- ja muid mõttetuid mänge, millede kaotamine pole just märkimisväärne.

            arsenal olümpiavõitjaks 2008!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas SleepWalking
              terve jalgpallihooaja sisse kuuluvad ka hunnik sõprus- ja muid mõttetuid mänge, millede kaotamine pole just märkimisväärne.
              CL on suht mõttetu jah.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Algselt postitas erts
                CL on suht mõttetu jah.
                jah. kui meistrite liigast täna saadav raha tuleks kusagilt mujalt - oleksin kahe käega selle poolt, et arsenal seal ei osaleks.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Algselt postitas SleepWalking


                  Algselt postitas erts
                  CL on suht mõttetu jah.
                  jah. kui meistrite liigast täna saadav raha tuleks kusagilt mujalt - oleksin kahe käega selle poolt, et arsenal seal ei osaleks.
                  ainult raha pärast? vaevalt sa nii väidaks kui Arse ükskord võidaks või finaali saaks. põnevust jagub CL-s ju ikka rohkem kui naela eest.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Ma saan aru, et Arsenal on kamp Londoni ülbikuid ja Liverpoolil viimasest karikast hea mitu aastat möödas, EPLi karikat näed vaid unes. Aga et selline kibestumus... Hea, et veel naerda mõistad, mis siis et Juventuse koefi üle.

                    Kahju, et mulle Liverpool sümpatiseerib, ütleks midagi teravamat.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Algselt postitas erts


                      Algselt postitas SleepWalking
                      terve jalgpallihooaja sisse kuuluvad ka hunnik sõprus- ja muid mõttetuid mänge, millede kaotamine pole just märkimisväärne.
                      CL on suht mõttetu jah.
                      Viimase mõtteavaldusega olen nõus, aga vaat see, et FA karika poolfinaali mõttetuks mänguks nimetad, teeb küll vana jalkafänni hinge haigeks.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Algselt postitas vaikiv mees
                        kuidas v6tta, teisest kyljest kinkis Poll & standardolukord Arsenalile punkti
                        Graham Poll:
                        \"The same thing happened when I refereed Chelsea against West Ham in an FA Cup replay two years ago - when Jimmy Floyd Hasselbaink scored - and I don\'t remember them complaining about that.\"

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Algselt postitas SleepWalking

                          jah. kui meistrite liigast täna saadav raha tuleks kusagilt mujalt - oleksin kahe käega selle poolt, et arsenal seal ei osaleks.
                          ole nüüd, ilma arsenalita poleks ju CL otsustavad voorud pooltki nii põnevad, nagu nad seni on olnud..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas Roosaelevant


                            Algselt postitas marcello


                            Kui nii edasi läheb nagu praegu siis järgmine coach of the year on David Moyes
                            äitahh, et arsenali topicus ylistad evertoni lootsi...
                            Mina oleks wengeri asemel kohe Moyesile selle andnud,seepärast siin ka ülistan.
                            So what?
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Algselt postitas marcello
                              Mina oleks wengeri asemel kohe Moyesile selle andnud,seepärast siin ka ülistan.
                              So what?
                              raadio maania hommikuprogrammi juht Mmmmmmmmmargus Pilt oleks siinkohal öelnud, et ära võrdle sardelli suguelundiga (ma ei pea ühte neist sardelliks ). ühesõnaga tegemist ei ole sama kaalukategooriaga.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Vaadake materjali ka veits,wengeril polegi erilist teha seal.Ljungbergile on migreeni muretsenud ainult
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X