320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Algselt postitas SleepWalking


    kuulujutu realiseerumise tõenäosus tavapärane 0%.
    Kõik üleminekud on alguses kuulejutud

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas Three_Nil


      kui ma vaatasin, et viimane postitaja oli davids, siis, i don´t now how, aga ma teadsin, et sa olid mingi jutu sport.etv.ee maha kopinud.

      Tee nüüd näiteks midagi hullu, ja proovi ise midagi oma väikese peaga kirjutada, või lisa sinna kasvõi oma arvamus, kui sul see üldse olemas on. Sest see hakkab juba tasapisi ära tüütama.
      Tänan õpetamast, järgmine kord kui midagi kopeerin lisan arvamuse.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        oioi

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          [i]Algselt postitas 17 Olen loll ja küsin targemate inimeste käest. Nimelt, siis kui Reyes veel Villarealis(oli vist Villareal? igatahes ta eelmine klubi) siis oli temaga seotud üks intsident. Nimelt väike hammustamine mitte just kõige toredamast kohast. Et mul oleks küsimus selle kohta, kas tema oli hammustatav või hammustaja?
          sevilla\'s francisco gallardo. has been charged by the spanish soccer federation for biting teamate jose antonio reyes\' penis after he had scored in the clubs 4-0 win over vallodolid this weekend.

          reyes was besieged by teamates after scoring and gallardo was een to bend down and nibble at the goalscorers genitalia in an usual way of goal celebration.

          the midfielder could face a fine or suspension for his actions, which may be deemed an infringment of what is described in the federations rulebook as \"sporting dignity and decorum\".

          \" i felt a bit oif a pinch but i didnt realise what gallardo had done until i seen the video,\" reyes said. \"the worst thing about it is the teasing im gonna get from my teamates

          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Algselt postitas Epic


            oioi
            ega siin vist muud oioi\'d ei ole kui et marseille tahab pisut veel raha. iseenesest on flamini olnud suhteliselt positiivne üllatus ja loodetavasti ei ole juurdemakstav summa olema väga suur.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas davids26
              Kõik üleminekud on alguses kuulejutud
              kõik foorumi päntajalad on kõigepealt sära isa silmades. so what? jeremenko jr. on ka minumeelest hea kuid kas ta on parem kui näiteks reyes, van persie, bentley? ei.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Eremenko jr. pole parem kui Bentley?
                No mina arvan vastupidi.
                Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  see väidetav Arsenali huvi Eremenko jr pihta paneb mind kergelt öeldes kukalt kraatsima, ei saa nagu poindile pihta, mees sööta ja kaugelt lüüa ning triblada nagu oskaks, kuid kaitsetöö ja kohatine võitlusvaim jätavad soovida, mina teda ei ostaks.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Korra nägin teda Lecce eest pallimas. Tuli vahetusest ca paarkümmend minutit enne lõppu sisse ja kui aus olla, siis üllatas mind positiivselt. Tema mängu Soome liigas kirjeldades tabas eelkõneleja naelapea pihta, kuid seal oli tegemist hoopis teise mehega. Lisaks oma tavapärastele headele külgedele, tegi ka palju musta tööd ja klubi mäng läks kõvasti elavamaks. Kuigi Arsenali jaoks on ta ikkagi liiga nõrk, ma arvan.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Kui venelane suudab ära õppida rootsi ja soome keele väga heal tasemel siis suudab ta ka musta tööd teha ja kaitses rabada.Ja nagu eelkõneleja siin kirjutas,ta seda juba lecce eest teeb.Kuidas tal mölisemisega oli?Veikkaus liigas oli tal alatihti midagi kohtunikule öelda.Puht mänguliselt on vend aga väga hea.
                      OT aga kas keegi miskit Eremenko kõige nooremast võsust ka miskit teab.Saade neist soome pealt oli siis nii seenior kui ka jr kiitsid ja väitsid,et nooremast tuleb parem mängija kui nemad seda on/olid
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Minu meelest on Jeremenko küll Bentleyst parem ,kuid igal ühel oma arvamus. Jeremenko oskab suurepäraselt lüüa karistuslööke ja pendlaid.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Algselt postitas marcello


                          Kui venelane suudab ära õppida rootsi ja soome keele väga heal tasemel siis suudab ta ka musta tööd teha ja kaitses rabada.Ja nagu eelkõneleja siin kirjutas,ta seda juba lecce eest teeb.Kuidas tal mölisemisega oli?Veikkaus liigas oli tal alatihti midagi kohtunikule öelda.Puht mänguliselt on vend aga väga hea.
                          OT aga kas keegi miskit Eremenko kõige nooremast võsust ka miskit teab.Saade neist soome pealt oli siis nii seenior kui ka jr kiitsid ja väitsid,et nooremast tuleb parem mängija kui nemad seda on/olid
                          natuke ikka teab, hetkel mängib Roman (peagi 18) koos isaga veel Jaros, vanemast vennast on ta tõesti ekspertide arvates andekam, mängib ka Soome noortekoondises. Kuid eks saab näha, kuidas ja millal läbilöök toimub. Detsembris käis Chealse´s omavanustega testimas. Tänavu oodatakse meheks saamist tema puhul just Veikkausliigas.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            BRING BACK DAVID SEAMAN!

                            midagi muud küll öelda ei oska.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Lehmann lahkub??

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Algselt postitas varix


                                Lehmann lahkub??
                                See saaga on juba pikemat aega olnud.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X