320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Püüa natukene kvaliteetsema huumoriga saite külastada edaspidi. Selline tunne nagu vaataks mõnda LOTRi või Hitleri videot kuskilt Delfi "huumorinurgast".
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Nüüd hakkavad Reali vennad oma urust siin trollimas käima?

      Ps! Väga naljakas oli, mul tulid tilgad lausa püksi.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Ei miskit pahatahtlikku, nali on nali, kuigi kõnealune oli võib - olla tõesti veidi maitsetu.

        Kommentaar


          Jei. Teretulemast Peeter.
          Väheke rõõmu halba olekusse.

          Kommentaar




            Tegelikult usun, et selle suve "suur" ost on veel tulemas. Peeter oli lihtsalt õnnelik juhuste kokkulangemine mida ei saanud kasutamata jätta.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              midagi peaks ikka muidugi viimasel tunnil ka organiseeritama. seni vast on rahulik ja saavad kõik rahus suve nautida.

              Kommentaar



                Metro ja alusetu kõlakas ma tean .
                Aga see oleks lihtsalt kuradi fun - kohtunikud ja kommentaatorid oleks hädas

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  http://metro.co.uk/2015/06/30/arsena...ender-5273149/
                  Metro ja alusetu kõlakas ma tean .
                  Aga see oleks lihtsalt kuradi fun - kohtunikud ja kommentaatorid oleks hädas
                  Vastasfännidel oleks tribüünidel ka uumorit kui palju.

                  Kommentaar


                    A couple of Benders
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      nojah kui gibbsil ja oxil juba vahet ei tee...

                      Kommentaar


                        Mnjah Arsene on selgelt tulnukate poolt välja vahetatud vist

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Mnjah Arsene on selgelt tulnukate poolt välja vahetatud vist
                            http://news.arseblog.com/2015/07/ars...rm-diaby-exit/
                            Telegraph: Arsene Wenger willing to let Abou Diaby train with club

                            Arvatavasti pole täiesti võimatu, et Diaby hea õnne korral saab veel ühe võimaluse proovida, lühiajaliseltki.

                            Kommentaar


                              Noh see juba Wengeri moodi jälle

                              Kommentaar


                                Diaby-st on kahju muidugi, et ta karjäär nii pekki on läinud seni. Potensiaali oli/on mehel ju küllaga. Need mängud, mis ta tervelt mängida suutis olid kohati ikka väga lust vaadata.

                                PS: Olen siin foorumis uus ja ei leia kus ma saan valida omale custom avatari. Kes oskab aidata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X