320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Jose \"I want to play for Real\" Reyes ja Ashley \"ma olin puu otsas, kui härrad hotellis kohvi jõid\" Cole viitavad, et midagi huvitavat on toimumas. Kaks sellist nalja suht lähestikku vähendavad päris oluliselt nende uudiste spekulatsiooni faktorit. Reyesi tagantjärgi vabandused on väheveenvad ja haledad.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Ash tundub minevat müüki tõepoolest. Kuna Clichy näib olevat vääriline asendaja, siis hetkel ei näe suurt probleemi. Aga mis Reyes\'sse puutub, siis ei tea, ei dramatiseeriks üle. Küll läheb Inglismaal ka muru rohelisemaks ning lörts asendub ... vähemalt sooja vihmaga.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas SleepWalking
        Aga mis Reyes\'sse puutub, siis ei tea, ei dramatiseeriks üle.
        eiei, tegu pole mitte dramaatika, vaid vana hea tragikoomikaga
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Algselt postitas fittibaldi
          eiei, tegu pole mitte dramaatika, vaid vana hea tragikoomikaga
          pigem võibolla pisut ülemagnifitseeritud asjaga.
          kui mulle keegi helistaks praegu hispaania rahandusministeeriumist ning pakuks võimalust n-korda suuremaks palgaks ning päikesepoolse rõdu ning külmkapitäie õllega kabinetti, siis võib kindel olla, et ma avaldaks häälekalt oma poolehoidu sellise intellektuaalselt huvitava ettepaneku vastu. aga ärakolimiseni on sellest veel pikk tee minna.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Algselt postitas SleepWalking
            ...päikesepoolse rõdu ning külmkapitäie õllega kabinetti ..... aga ärakolimiseni on sellest veel pikk tee minna.
            wtf is wrong with you gooners??
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Allo

              Postitas: fittibaldi

              wtf is wrong with you gooners??
              Paduusk ja veel mitte maha kulunud nüüdseks kustuva hiilguse pimestus äkki? :P

              No kuigi on kõik kolm suurklubi alati Inglismaa siseselt ebasümpaatsed olnud, siis viimasel ajal oma vingumiste ja lõputute hädaldamistega ja mis siin salata ka esimeses lauses iseloomustatud foorumis kirjutajate tõttu on Arsenal tõusmas kindlalt selle kategooria liidriks saareriigis. Edu



              Parimatega
              Eestlane Finsbury Parkis

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Algselt postitas Chazlor
                Paduusk ja veel mitte maha kulunud nüüdseks kustuva hiilguse pimestus äkki? :P
                ma saan aru, et on liiga palju paluda kuid siiski ehk oleks veidikenegi reaalsustaju? tegemist on ikkagi valitseva liigameistriga, kes käesoleva hooaja raames ületanud kõikvõimalikud rekordid positiivsete saavutuste osalt (kaotuseta liigamängud, koduväljaku kaotuseta mängud jne jne jne). kui see on kustuv hiilgus siis mina olen jällegi ita ever.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Algselt postitas SleepWalking
                  ma saan aru, et on liiga palju paluda kuid siiski ehk oleks veidikenegi reaalsustaju? tegemist on ikkagi valitseva liigameistriga, kes käesoleva hooaja raames ületanud kõikvõimalikud rekordid positiivsete saavutuste osalt (kaotuseta liigamängud, koduväljaku kaotuseta mängud jne jne jne).
                  Oh seda upsakust küll. Mis see vanarahvas tolle kohta nüüd ütleski? Jajah - upakile ajas, õige.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Algselt postitas mcnamara
                    Oh seda upsakust küll. Mis see vanarahvas tolle kohta nüüd ütleski? Jajah - upakile ajas, õige.
                    jah, sul on jälle õigus
                    mul on häbi. häbi kõigi nende võidetud mängude pärast. see on kohutav. ma ei suuda sellise sisemise põlemisega enam elada. hakkan hoopis leedsi toetajaks.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      ma hoian SW käsi kinni - Martin ja Rünno, te pekske!
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Algselt postitas SleepWalking


                        Algselt postitas Chazlor
                        Paduusk ja veel mitte maha kulunud nüüdseks kustuva hiilguse pimestus äkki? :P
                        ma saan aru, et on liiga palju paluda kuid siiski ehk oleks veidikenegi reaalsustaju? tegemist on ikkagi valitseva liigameistriga, kes käesoleva hooaja raames ületanud kõikvõimalikud rekordid positiivsete saavutuste osalt (kaotuseta liigamängud, koduväljaku kaotuseta mängud jne jne jne). kui see on kustuv hiilgus siis mina olen jällegi ita ever.
                        Kunksmoorina läksid sa tõesti iga Eesti noore hinge, kuid ära palun neid Maie ja Valduri asju enam tee...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Jutud räägivad, et Sol Lõuna-Saksamaale ei lenda. Täitsa ok värk!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            I will never quit Arsenal - Thierry Henry

                            Kroonimata maailma parim jalgpallur on veelkord kinnitanud, et Arsenal on see klubi, kus ta oma karjääri lõpuni mängib.

                            The French striker will be 29 when his current contract runs out in 2007 and he says he intends to stay on beyond that unless he is no longer wanted.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Algselt postitas SleepWalking


                              I will never quit Arsenal - Thierry Henry

                              Kroonimata maailma parim jalgpallur on veelkord kinnitanud, et Arsenal on see klubi, kus ta oma karjääri lõpuni mängib.

                              The French striker will be 29 when his current contract runs out in 2007 and he says he intends to stay on beyond that unless he is no longer wanted.
                              Ehk teisisõnu jagab Thierry PR elementaarideid paremini kui keskmine jalgpallur , mis aga ei viita veel sellele , et ta karjääri lõpuni Arsenali jääb .

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Algselt postitas SleepWalking
                                Kroonimata maailma parim jalgpallur on veelkord kinnitanud, et Arsenal on see klubi, kus ta oma karjääri lõpuni mängib.
                                Kas kroonimata on maailm või jalgpallur? Esimesel juhul on lause veel kuidagi mõistetav.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X