320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Kuidas sai keegi sellises lebos nigela mulje jätta ?
    Ega ma ei oska sulle kohe mõnda konkreetset olukorda välja tuua aga mulle jäi mulje, et ei ole mees päris samal tasemel kui teised platsil olnud Arsenali mängijad. Jah mäng oli tehtud ja ehk tüüp enam ei pingutanudki eriti ja kui ta tõestab, et ma eksin ja ta siiski on heal tasemel uuel hooajal siis mis saab mul selle vastu olla

    Kommentaar


      Özilit siin viimasel ajal vaadates tekib isegi vanemas organismis teatud jõuline võnge, mis uut hooaega paneb ootama.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        ot Arteta teie nr.1 kapten?
        nagu miks:d
        Sest ta ei ole kiilanev paks vanaemanikkuja ega abielurikkujast rassistlik kriminaal, vaid tõsine proffessionaal kes on rollimudeliks kõigile teistele ja ta mõistab kõiki klubi väärtushinnanguid? Või midagi sinnakanti vähemalt.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          Jõhkralt uhke pilt ikka !!!

          Kommentaar


            Lisaks ilusale võidule olevat ka välgukott uue 4 aastase lepingu allkirjastanud. Normal

            Kommentaar


              See võõrsilvorm on ikka päris kena.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Arsenal vs. Wolfsburg (Emirates Cup 2015)

                Cech
                Bellerin - Chambers - Gabriel - Monreal
                Arteta - Cazorla
                Reine-Adelaide - Özil - Wilshere
                Walcott

                Vahetused: Martinez, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Giroud, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Akpom, Coquelin, Hayden, Iwobi

                Kommentaar


                  Arsenal v Wolfsburg: Cech, Bellerin, Chambers, Gabriel, Monreal, Arteta, Cazorla, Reine-Adelaide, Ozil, Wilshere, Walcott.
                  Arsenal subs: Martinez, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Giroud, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Akpom, Coquelin, Hayden, Iwobi.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Lahe, et Arsenal saab üle pika aja panna välja kaks kõval tasemel koosseisu (Özil ainuke, kes ka eile mängis põhis). saab oelma põnev jälgida kuidas nooruke Jeff ennast näitab. Eile nii palju/vähe kui ta mängis oli päris kena vaadata.

                    Kommentaar


                      Keegi korralikke stream-e jagab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                        Keegi korralikke stream-e jagab?
                        Ise jälgin siit.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                          Tänud, tundub päris hea kvaliteet olevat.

                          Kommentaar


                            Jeff tundub päris asjalik poiss teil..

                            Kommentaar


                              Reine-Adelaide jättis jah väga hea mulje, ja tüüp on alles 17. Ilmselt ta uuel hooajal põhittimis väga palju mänguaega ei saa aga selle mehe tulevik tundub küll helge olevat.
                              Jälgisin täna ka spetsiaalselt Arteta mängu ja andke andeks tema toetajad aga mees ei ole enam kuigi Arsenali vääriline. Sööta ta oskab aga kaitsemäng on ikka kehv ja tundub, et läheb järjest kehvemaks. Muidu on sümpaatne mängija ja sobib oma suhtumise ja iseloomuga noortele eeskujuks.

                              Kommentaar


                                Petsi on küll võõras seal Arsenali vormis vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X