320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Get over it, macca. Hoolimata sinisest tulevikust olen kindel, et kord suudab Liverpool ka vähemalt osa endisest hiilgusest taastada. Sinu puhul on huvitav see, kuidas suhtumine Arsenali paari aastaga muutunud on. 2002 kevadel olid suhteliselt positiivselt meisse meelestatud, mäletan väga hästi kuidas tiitli puhul õnne soovisid ning siis tundus see siiras olevat. Aga samas... 2001 oli alles värskelt meeles ning polnud põhjust kibestunud olla...
    Supplies!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas vandersell
      Sinu puhul on huvitav see, kuidas suhtumine Arsenali paari aastaga muutunud on. 2002 kevadel olid suhteliselt positiivselt meisse meelestatud, mäletan väga hästi kuidas tiitli puhul õnne soovisid ning siis tundus see siiras olevat. Aga samas... 2001 oli alles värskelt meeles ning polnud põhjust kibestunud olla...
      Pean sind kurvastama - minu suhtumine Arsenali pole muutunud. Negatiivne on see olnud juba \"1:0 to Arsenal\" päevist. Õnne soovisin tookord muidugi, sest meeskond mängis tol hooajal imeilusat jalgpalli ja oli tiitli igati ära teeninud.
      See, et ma SW lõputust Henry-promost ära tüdinud olen, on hoopis teine jutt...
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas mcnamara
        Õnne soovisin tookord muidugi, sest meeskond mängis tol hooajal imeilusat jalgpalli ja oli tiitli igati ära teeninud.
        Ja 2004 polnudki ära teeninud Nuuks.
        Supplies!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Algselt postitas mcnamara
          See, et ma SW lõputust Henry-promost ära tüdinud olen, on hoopis teine jutt...
          ... samas kahjuks ei suuda ma konkureerida iial mncam\'a kampaaniaga stevie \"you\'ll never walk again\" gerrardi upitamisel.

          sellegipoolest

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Algselt postitas SleepWalking
            ... samas kahjuks ei suuda ma konkureerida iial mncam\'a kampaaniaga stevie \"you\'ll never walk again\" gerrardi upitamisel.
            Pole mina ealeski kedagi upitanud, veel vähem maailma parimaks nimetanud. Kui on põhjust olnud Stevie\'t tänada, olen tänanud. Kui ei, siis ei. Ühte mängijat ei saa kunagi tähtsuselt võrdsustada oma klubiga.

            Ja ei - pilte, ma siia ka riputama ei hakka.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Põhimõtted on küll head, aga kindlasti mitte igal tingimusel...



              5-1 on hea. Peaaegu nagu päris Mina igatahes julgeks Arsenalile siinkohal küll tänu avaldada, ilma vähemagi lugupidamatuseta Chrystal Palace\'i vastu... või peaaegu nii. Tuus!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Hmm, ilusad pildid siin, postitage aga veel.

                -11
                Supplies!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Algselt postitas skint
                  5-1 on hea. Peaaegu nagu päris Mina igatahes julgeks Arsenalile siinkohal küll tänu avaldada, ilma vähemagi lugupidamatuseta Chrystal Palace\'i vastu... või peaaegu nii. Tuus!
                  Tuus jah. Tuleb välja, et ma polegi ainuke, kes märkas, et Arsel ei istunud eile isegi vahetuspingil ükski Briti saartelt pärit mängija. Wenger olla lausa rabatud olnud, kui Sven-Jööranit mängul nägi. \"Mida TEMA küll siin teeb???\" Tõepoolest. Inglise liiga.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Algselt postitas mcnamara
                    ... et Arsel ei istunud eile isegi vahetuspingil ükski Briti saartelt pärit mängija. Wenger olla lausa rabatud olnud, kui Sven-Jööranit mängul nägi. \"Mida TEMA küll siin teeb???\" Tõepoolest. Inglise liiga.

                    jess!! kongräts! peaks olema esimene säärane juhus premieris! püstitasite veel ühe rekordi! lahedad olete!

                    a wenger on lammas, jööran vaatas hoopis Ei Dzheid.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      esimene nüüd küll mitte. varem on sellega hakkama saanud bolton või fulham. võibolla isegi mõlemad

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        mul nagu koidaks ka kuskilt, et kunagi selline juhus olnud, aga guardian says:

                        Arsenal fans will hardly have cared that their team\'s 16-man squad contained not a single British player, setting a Premiership first.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          tegelt võis boltoni ja fulhami puhul tegemist olla ainult first-XI\'ga

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas fittibaldi
                            jess!! kongräts! peaks olema esimene säärane juhus premieris! püstitasite veel ühe rekordi! lahedad olete!

                            a wenger on lammas, jööran vaatas hoopis Ei Dzheid.
                            fitti ... get a life

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Hmm, ja alles mõni postitus tagasi rääkis mcnamara, et üks mängija pole tähtsam kui klubi. Samas pole seda ka 11 v 16 meest. Minu poolest olgu väljakul kasvõi 11 lätlast, see ei muuda mu suhtumist Arsenali.

                              Ja esimene mansa kelle starting eleven koosnes välismaalastest, oli mu mäletamist mööda Chelsea.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Algselt postitas vandersell
                                Hmm, ja alles mõni postitus tagasi rääkis mcnamara, et üks mängija pole tähtsam kui klubi. Samas pole seda ka 11 v 16 meest. Minu poolest olgu väljakul kasvõi 11 lätlast, see ei muuda mu suhtumist Arsenali.
                                Siiski on huvitav märkida, et Inglise kõrgeimas liigas mängib järgmine seltskond: kuus prantslast, kolm hispaanlast, kaks hollandlast, üks Kamerunist, Saksamaalt, Cote d\'Ivoire\'ilt, Brasiiliast ja Shveitsist. Ajalooline sündmus on see kõigest hoolimata ja sellena väärib märkimist. Minu meelest räägib see kõnekaid asju Inglise jalgpalli noortetöö tasemest - või õieti selle puudulikkusest. Kindlasti aga ka Arsenali Akadeemia tegevusest kohalike talentide koolitamisel. Selline asi ei saaks iialgi juhtuda ei Hispaanias ega Itaalias.

                                Ma toetaksin Liverpooli ka siis, kui manager nimetaks tiimi 16 lätlast, kuid ei kiidaks seda tegevust heaks.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X