320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii peakski hakkama oma vigastusuudiseid välja andma! Ütlema kohe, et 4 months out ja siis on 2 nädalaga vennad tagasi. Kõik suhtuks palju rõõmsamalt. Meil tavapärane taks varasemalt oli ikka 2 weeks out augustis ning siis mais sai platsile uuesti.

    Kommentaar


      Hmm. algne uudis oli ikka, et 8 weeks (selles aga, et 3 kuud) aga tundub, et saab 4ga timmi.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas erxx Vaata postitust
        Rozza out for 2 months

        Welbeck
        Wheelchair
        Rozza


        on Tomas Rosicky...
        Tomas has had surgery on his knee. His agent said he will be out for one or two months, but it will be longer. How long exactly, we don’t know yet.

        Kommentaar


          Wenger peaks rohkem tüüpe Dubaisse saatma sellise imelise paranemise puhul ju või ei?

          Kommentaar


            Hobuse platsentaga vigastuse ravimine oli ikka vingem

            Kommentaar


              See kivi heida Atletico aia poole. Mine sa tea, mis võmpa Jaak Dubais näris

              Kommentaar


                “Benzema deal is on: best offer is from Arsenal, £45mln. They will take a decision soon. He wants to reach Wenger,”

                Kommentaar


                  Viisakas oleks tsitaadi kõrval ka autor ära märkida.

                  Kommentaar


                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Järjekordne 'spordiajakirjanik/agent' lihtsat tähelepanu kogumas. Nende twitteritrollide/ITK'de pullisita üleskeerutamisest on mul isiklikult selleks suveks juba ammu doos täis. Äärmiselt kurvakstegev on muidugi fakt, et mingi, kusjuures mitte üldse väike, seltskond inimesi ahmib seda sitta alla nagu õhku.

                      Trollide seisukohast täielik win-win muidugi. Uuesti sama plaat käima tõmmata, mida terve suvi täiega mängitud on. Kui realiseerub siis on instalegend. Kui ei realiseeru siis võib mõne totra looga end välja vabandada - meie pakkumine jäi natule alla sellele, mida müüv klubi soovis; mängija ei tahtnud vihmasesse Londonisse; etc etc.

                      Millal kunagi on mõni ''transfer-saga'' saanud positiivse lõpu meie jaoks? Kui teeme äri, siis kiiresti ja diskreetselt. Huvi lekib tõelistele teadjameestele võibolla päev kaks varem sellest, kuniks jahitav mängja .com-s särk seljas üleval on. Ainus ''saaga'' mis positiivse lahendi leidis, oli minu mälu järgi Arshavin. Teda jahtisime pikalt suvel ning kogu talvise akna kuniks deadline day-l asi kinnitust sai.

                      Kommentaar


                        Eks Arsenali fännina ole see suht frustreeriv, kuid lootma peab. Reaalsus on see, et lõpuks on staadioni rahad makstud, mille taha mitu aastat poeti ja oleks aeg nüüd ka suures mängus jälle kaasa lüüa. Benzema tulek oleks selleks kena algus. Eks näis, kas Wenger suudab asjaga ühele poole saada. Mina igatahes loodan, et varsti kuuleme häid uudiseid.
                        Niipalju kui ma olen aru saanud, siis Real tahab endale Pogba tuua ja see on ka üks põhjusi, miks Benzema müüki kaalutakse. Eks näis.

                        Kommentaar


                          Need lootjad on muidugi eriti sinisilmsed. Kas te tõesti usute, et Real läheks uuele hooajale vastu ründeliiniga Ronaldo/Jese ning siis ehk mingi kiirostuga. Selles oleks ehk mingi loogika kui Karimi tase oleks alla kukkunud aga nii pole minu teada veel juhtunud. Teine võimalus oleks ehk see kui Arsenalil katus ära sõidaks ja pakutaks mingit 60+ milkut.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Loodan, et Wenger homme taha jälle vägisi suruda platsile nii Ramseyt kui ka Cazorlat, sest siis peab jälle üks nendest äärel mängima, mis ei ole nende koht. Eeldusel, et vigastusi pole siis tahaks näha sellist koosseisu: Cech, Bellerin-Koscielny-Gabriel-Monreal, Coq-Cazorla, Ox-Özil-Sanchez, Walcott

                            Kaldun aga siiski arvama, et Wenger eelistab Gabrielile endiselt Mertesackerit. Muus osas võib mu soov isegi täide minna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                              Loodan, et Wenger homme taha jälle vägisi suruda platsile nii Ramseyt kui ka Cazorlat, sest siis peab jälle üks nendest äärel mängima, mis ei ole nende koht. Eeldusel, et vigastusi pole siis tahaks näha sellist koosseisu: Cech, Bellerin-Koscielny-Gabriel-Monreal, Coq-Cazorla, Ox-Özil-Sanchez, Walcott

                              Kaldun aga siiski arvama, et Wenger eelistab Gabrielile endiselt Mertesackerit. Muus osas võib mu soov isegi täide minna.
                              Sinisilmsed jah, aga loota ju võib.

                              Üks huvitav statistika veel, miks Arsenali oleks vaja tippklassi ründajat:
                              Stats show that since joining Arsenal, Ozil has created 150 goal-scoring opportunities in the Premier League, but his team-mates have only been able to take 14 of them.

                              http://metro.co.uk/2015/08/15/stats-...#ixzz3iuaSQpBf

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mted Vaata postitust
                                Sinisilmsed jah, aga loota ju võib.

                                Üks huvitav statistika veel, miks Arsenali oleks vaja tippklassi ründajat:
                                Stats show that since joining Arsenal, Ozil has created 150 goal-scoring opportunities in the Premier League, but his team-mates have only been able to take 14 of them.

                                http://metro.co.uk/2015/08/15/stats-...#ixzz3iuaSQpBf
                                Just, aga ingilse ajakirjanikud vaatavad ainult rida "Assists" ja kuulutavad, et Özil on täielik flop

                                Kommentaar

                                Working...
                                X