320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Möga. Ramsey äärel on tegelt päris hea. Ja moodustab hea tandemi Belleriniga, sest töötab kaitses korralikult tagasi ja võimaldab niimoodi Bellerinil jälle vabamalt rünnata ja viimase tsenderdused on valusad.
    Anna andeks aga sinu jutt on pigem möga. Ramsey ääre peal teeb kohati päris häid mänge aga ainult kohati. Kui bellerin liigub üles siis ei lähe Ramsey sugugi tema kohta lappima. Kui Ramsey on äärel siis kaob sellest äärest tihti ära väga vajalik kiirus ja avanemisi on vähem. Ramsey koht on keskel, siin ei ole midagi vaielda. Pealegi kui ramsey pannakse äärele siis kui tihti sa teda seal näed? Tüüp liigub koguaeg keskele.

    Kommentaar


      Puhas äär on muidugi parem . aga Ramsey pole seal üldse nii halb variant kui kiputakse arvama. Alternatiividest walcott peab ennast ründajaks ja Ox on ebastabiilne.

      Kommentaar


        Walcottil on olnud korralikult tsenderdamisega probleeme ja Ox-i ebastabiilsusega pean nõustuma, kuigi mulle tundub, et mõlemad on oma nimetatud puudujääke parandanud. Ramsey ei ole ääre peal halb ja teeb kohati väga ilusaid asju aga ma eelistaksin siiski Ox-i. Samas Wenger on treener ja nii kaua kui ta võite toob siis ma ei kirtiseeri enam

        Kommentaar


          Ei tulnud nii lihtsalt kui mängupilt lubas, aga punnid kirjas ning see peamine. Esimene värav oli kena, teine värav joppas. Ja siis ma ei tea palju häid võimalusi lihtsalt jäeti löömata. Alexis oli see peasüüdlane, ikka palju võimalusi luhtas aga õnneks heastas kõik selle 2-1 väravaga (läks see temale kirja?)

          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
          Giroud värav oli super aga peale seda keskendus mees pigem söötude jagamisele, mis ei peaks olema tipuründaja põhiülesanne
          Mis on sinu silmis ründaja ülesanded ja mida ta täna valesti tegi? Kui sa oled ründaja kas see siis tähendab, et ta ei tohi söötu jagada?
          Ses suhtes ta lõi ilusa värava (põhiülesanne kui ongi värava löömine siis sai ju lausa täidetud) ning läbi tema käib meeskonna mäng, liigub päris hästi kaitsjate vahel ning tõmbab keskkaitsjaid liinist ära tänu millele üldse tekib ruumi nt Alexisel sealt äärelt sisse tulla. Mis ta peab 30 meetri pealt kaitse kukil selg ees palli saades palli õhku tõstma ning pohhuilt kääri/üle puusa peale panema värava suunas lootuses, et äkki üks sajast kukub seal ristis?
          Mina eelistan pmst 9st mängust 10l Giroudi sinna ette enne Walcotti, kelle mäng seal ees pmst ongi ainult läbisöödu ootamine. Teinekord on täitsa kasulik aga pmst mitte keegi ei tule nii kõrge kaitseliiniga meie vastu mängima et tal sinna palju ruumi jäeks kuhu joosta. Walcott kaob seal ees olles alatihti ära, äärel on ta ikka efektiivsem sest just siis tekib tal seda ruumi kuhu joosta palju rohkem (ja arva tänu kellele see üldjuhul juhtub).

          Ja Ramsey kohta ka nii palju, et eks ka mina eelistan teda keskel näha kuid vaadates kui hästi tema, Santi ning Özili koostöö laabub oleks patt keegi neist pingile jätta. Täna isiklikult oleks veel Alexise pingile jätnud ning Oxi mängitanud, aga vaadates kui ebalevalt ta mängu sekkus siis ehk oli siiski õige otsus.

          Özil oli jälle täna jube s'tt, ainult 1 assist ja lõi alla 10 võimaluse (5 vist). Peab hakkama maha müüma - flop.

          And last but not least - Out of Relegation Zone!

          Kommentaar


            Katk, suures osas olen su jutuga nõus aga mitte kõiges. Sõltuvalt vastasest on Giroud hetkel olemasolevatest ründajatest parim valik. Millal ma väitsin, et ründaja ei tohiks/peaks söötu mängima? loomulikult tohib ja peabki aga see ei peaks olema ründaja põhiülesanne. Ründaja peaks enamasti otsima kohti kuhu talle saaks palli sööta ja mitte seda siis (alati) kinni hoidma vaid esimese võimalusena proovima värava poole saata. Ründaja peab olema see viimane väljund, kes muudab teiste mängijate söödud väravateks, Giroud seda ei ole. Keegi siin alles hiljuti jagas mingit linki, kus oli välja toodud kui vähe näiteks Özili loodud väravavõimalusi väravateks realiseeritakse. See pole muidugi ainuisikuliselt Giroud süü aga mina näen selles probleemikohta.
            Ma ei taha jätta nüüd muljet, et mulle Giroud ei meeldi, aga ma olen kindlal veendumusel, et meile on vaja uut nn. all-round ründajat, kes jaksab vastased üle joosta, kes oskab vajadusel sööta ja kellel on hea väravavaist. Praegu saaksime sellise ründaja heal juhul kokku Welbeckist, Giroud-st ja Walcotist.

            Kommentaar


              Mida Welbeck omaltpoolt võrrandisse lisab?

              Üritasime enamuse esimesest poolajast perfektset väravat jälle lüüa kui oleksime juba pidanud püüdeulatusest kaugel olema kristallpalee jaoks.

              Kommentaar


                Minu meelest on jalgpall juba pikemat aega sellises faasis, kus ründaja põhiülesanne on just eest palli hoida ja siis sööta see ääremängijatele, kes äärtelt sisse tulevad. Jah, ilgelt suur boonus on, kui see ründaja lööb ka väravaid, aga hetkel on ainus selline ründaja, kes palju väravaid lööb Suarez ja tema toomine on hetkel märg unenägu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                  aga ma olen kindlal veendumusel, et meile on vaja uut nn. all-round ründajat, kes jaksab vastased üle joosta, kes oskab vajadusel sööta ja kellel on hea väravavaist. Praegu saaksime sellise ründaja heal juhul kokku Welbeckist, Giroud-st ja Walcotist.
                  selliseid ründajaid on praegu ilmselt ühe käe sõrmede jagu. müügis mittekosmilise raha eest mitte ühtegi. benzema ntks on täpselt samasugune mees, et raiskab võimalusi ikka parasjagu. lisaks tegeleb samuti suures osas söötmisega. et tema toomine nüüd mingi ilmatu upgrade polekski.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas matys Vaata postitust
                    aga hetkel on ainus selline ründaja, kes palju väravaid lööb Suarez ja tema toomine on hetkel märg unenägu.
                    Suareze toomise peale ma isegi ei mõtle, see on hetkel absoluutselt võimatu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      selliseid ründajaid on praegu ilmselt ühe käe sõrmede jagu. müügis mittekosmilise raha eest mitte ühtegi. benzema ntks on täpselt samasugune mees, et raiskab võimalusi ikka parasjagu. lisaks tegeleb samuti suures osas söötmisega. et tema toomine nüüd mingi ilmatu upgrade polekski.
                      Benzema oleks kindlasti edasiminek Giroud-lt. See, et Benzema hetkel palju sööte jagab on väga selgelt seetõttu, et Realis on üks tegelane, kes on A ja O ja kellele tuleb pall mängida kui vähegi võimalik, kui ei ole võimalik siis vaadatakse teisi variante. Kõik teavad, kellest jutt.
                      Sellega olen muidugi nõus, et minu poolt loetletud omadustega ründajaid on hetkel saada (suure raha eest) väga vähe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                        Benzema oleks kindlasti edasiminek Giroud-lt. See, et Benzema hetkel palju sööte jagab on väga selgelt seetõttu, et Realis on üks tegelane, kes on A ja O ja kellele tuleb pall mängida kui vähegi võimalik, kui ei ole võimalik siis vaadatakse teisi variante. Kõik teavad, kellest jutt.
                        Ja kes see Prantsusmaa koondises siis A ja O on? Küsin kuna Prantsusmaa eest mängib ta täpselt samamoodi - liigub palju ja söödab palju mitte ei ole lihtsalt ees tipus oma võimalusi ootamas. Ja kas mitte koondise eest ei ole mitte hetkel olukord kus Giroud on Benzema ees? Vähemalt mingi aeg oli iluspoiss123 nende esimene valik sinna ette. Seega ei ütleks et ta kindel edasiminek oleks Giroud'lt kui koondises vähemalt mingi aeg on olnud tema ees esimene valik. Sats iseenesest saaks tugevamaks küll tema liitumisel, aga sellist raha mis pandi teele Özili ja Alexise ostudega ta minu silmis väärt ei ole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Ja kes see Prantsusmaa koondises siis A ja O on? Küsin kuna Prantsusmaa eest mängib ta täpselt samamoodi - liigub palju ja söödab palju mitte ei ole lihtsalt ees tipus oma võimalusi ootamas. Ja kas mitte koondise eest ei ole mitte hetkel olukord kus Giroud on Benzema ees? Vähemalt mingi aeg oli iluspoiss123 nende esimene valik sinna ette. Seega ei ütleks et ta kindel edasiminek oleks Giroud'lt kui koondises vähemalt mingi aeg on olnud tema ees esimene valik. Sats iseenesest saaks tugevamaks küll tema liitumisel, aga sellist raha mis pandi teele Özili ja Alexise ostudega ta minu silmis väärt ei ole.
                          Kas Giroud' tipus kasutamisega koos ei kaasnenud Benzema mängitamine vasakul äärel?

                          Kommentaar


                            Mis Gabriel Paulistast on saanud?

                            Kommentaar


                              Ma ei väidagi, et meil oleks vaja nn. poacher-it, kes passib vastaste viimase kaitsja juures ja ootab oma võimalust. Kirjutasin ju, et vaja on all-round tüüpi ründajat, kes peale palli omaks võtmise ja selle edasi söötmise suudab ka muud teha. Giroud jääb minu arvates liiga aeglaseks ja puiseks, et olla Arsenali põhiründaja.
                              Ja minu teada sellist olukorda hetkel prantsuse koondises küll ei ole, et Giroud mängiks Benzema ees või, et teda eelistataks Benzemale. Vähemalt selle aastanumbri sees peetud mängudes küllmidagi sellist ei meenu.

                              Kommentaar


                                Benzemale sobibki, kui meeskonnas keegi teine A ja O on, sest ta on ikkagi ka parajalt raiskav ründaja. Koondises on kuidas kunagi aga Benzema pigem tipus. Karim poissi on ka vasakul proovitud aga ta pole seal väga hea olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X