320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas delorean Vaata postitust
    Mis Gabriel Paulistast on saanud?

    õpib inglise keelt, kohaneb vist halvasti nagu kõik umbkeelsed


    aga viimane uudis oli, et peale Wilshere' vigastamist oleks peaaegu surma saanud,
    kui mõne tapmisähvardusi saatnud fänni soovid oleks täide läinud
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Kokkuvõtteks: Toetan iga mängijat, kes kannab Arsenali särki aga näen kohti, kus saaks paremaks minna.

      Kommentaar


        Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
        Kokkuvõtteks: Toetan iga mängijat, kes kannab Arsenali särki aga näen kohti, kus saaks paremaks minna.
        Ma nii helde pole, John Terry vilistaks ikka mõnuga välja

        Kommentaar


          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
          Katk, suures osas olen su jutuga nõus aga mitte kõiges. Sõltuvalt vastasest on Giroud hetkel olemasolevatest ründajatest parim valik. Millal ma väitsin, et ründaja ei tohiks/peaks söötu mängima? loomulikult tohib ja peabki aga see ei peaks olema ründaja põhiülesanne. Ründaja peaks enamasti otsima kohti kuhu talle saaks palli sööta ja mitte seda siis (alati) kinni hoidma vaid esimese võimalusena proovima värava poole saata. Ründaja peab olema see viimane väljund, kes muudab teiste mängijate söödud väravateks, Giroud seda ei ole. Keegi siin alles hiljuti jagas mingit linki, kus oli välja toodud kui vähe näiteks Özili loodud väravavõimalusi väravateks realiseeritakse. See pole muidugi ainuisikuliselt Giroud süü aga mina näen selles probleemikohta.
          Ma ei taha jätta nüüd muljet, et mulle Giroud ei meeldi, aga ma olen kindlal veendumusel, et meile on vaja uut nn. all-round ründajat, kes jaksab vastased üle joosta, kes oskab vajadusel sööta ja kellel on hea väravavaist. Praegu saaksime sellise ründaja heal juhul kokku Welbeckist, Giroud-st ja Walcotist.
          Eile oleks DatGuy-d vaja olnud, ta on kiire ja ka piisavalt jõuline, et äärelt tulla. Giroud ongi well-rounded ründaja. Tugevused ? Hea link-up play, suudab peaga lüüa kui vaja, kastis kui tuleb talle ette posti sööt siis ka sealt õnnestub tal, passing skill + tugevus tal vinks-vonks.
          Kogu point on ju selles, et tegelt ei peagi giroud mingi mega palju peksma vaid kogu peli on ehitatud üles sellele, et meie ääred saaks tulla ja skoorida: Alexis, Welbeck/Walcott/Ox, lisaks keskväljalt ootaks enamat Ramseylt, Özililt ning Santilt. Kui need härrad natuke rohkem võrku sahistaks siis oleks see debatt kaputt ka. Hetkel nad lihtsalt ei löö piisavalt ja seda ka AW ise maininud, et ootab rohkem. Ma pole kindel, et uus ründaja midagi megalt muudaks kuna süsteem ongi selline nagu ta on. Kui saame KB#9 "mega" kui ei saa, siis saasta ka ple vaja.

          Isiklikult veidi häiris eile Ramsey, see 1 hetk kus ta pöördelt vasakuga uhas raami, oleks ta võtnud sekudi ja vaadanud siis tagapostis oli ju giroud valmis tap-innima seda, et meie keskväljur Ramsey võiks vähem vägistada seda ise löömist iga kord, kui see lõppeb, küll ta ka skoorib! ... ning lõpus tegi ta kõik, et CP see pall kohe tagasi anda.

          Out!

          Kommentaar


            Arsenal have fired in the most attempts at goal so far this season (42) and scored with just two.

            Oleme premmi parimad pealelööjad juhuu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mted Vaata postitust
              Arsenal have fired in the most attempts at goal so far this season (42) and scored with just two.

              Oleme premmi parimad pealelööjad juhuu.
              ja ilmselt halvimad löökide realiseerijad ka ?

              Kommentaar




                Chelsea, Tottenham, Liverpool tehke järgi. Eesti saab Arsenali keskuse!

                Kommentaar


                  Oleks sellel keskusel mingi vähimgi kokkupuude jalgpalli klubiga, oleks tore aga kahjuks siiski mitte.

                  Kommentaar


                    Viimaste kõlakate järgi on Real nõus Benzemast loobuma 50 milli eest. Lisaks olevat Wenger oma tähelepanu pööranud Cavani ja Lavezzi peale. 12 päeva akna sulgumiseni. Usun, et midagi ikka meeskonda tuuakse.

                    Kommentaar


                      Lavezzi jutte olen kuulnud jah aga teda Arsenalis küll näha ei tahaks. Heal juhul pingile aga seal on mängijaid juba küll. Kui nüüd spekuleerida siis Cavani oleks hea täiendus aga ilmselt küsiks üsna ulmelist palganumbrit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mted Vaata postitust
                        Viimaste kõlakate järgi on Real nõus Benzemast loobuma 50 milli eest. Lisaks olevat Wenger oma tähelepanu pööranud Cavani ja Lavezzi peale. 12 päeva akna sulgumiseni. Usun, et midagi ikka meeskonda tuuakse.
                        jajah ja Zlatan, Reus, Draxler, Sevilla poolakas, Müller, Lewandowski ja Veratti on kah kohe liitumas - kuldsed ajad ....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          jajah ja Zlatan, Reus, Draxler, Sevilla poolakas, Müller, Lewandowski ja Veratti on kah kohe liitumas - kuldsed ajad ....
                          Eks see Bs-i filter peab päris kõva peal olema kui praegu sotsiaalmeedias "uudiseid" lugeda

                          Kommentaar


                            Deal Done! Arsenal have £48m bid for Karim Benzema accepted by Real Madrid

                            former Manchester City forward Rodney Marsh, the north Londoners have snapped up the former Lyon star.

                            Marsh told talkSPORT: “I had a phone call from a mate of mine, and he’s been right on many things, and he said that he believes Real Madrid have accepted a bid somewhere in the region of £48million for Benzema from Arsenal.
                            “In the past this guy has always been right, he’s never been wrong yet, so we’ll have to wait and see.”

                            Eks näis kui tõsi see on

                            Kommentaar


                              Enne kui Wenger ise midagi kinnitanud ei ole, ei usu ka midagi. Pidev tolmu üles keerutamine.

                              Kuid pigem tekkis küsimus et kui palju on olnud olukordi, kus suured sissetulekud kaotavad oma sära? Vene klubil on neid päris mitmeid olnud - a'la Torres. Kuid, kui palju on neid olnud arsenalis?
                              Fan of Who...

                              Kommentaar


                                Mul ei ole Benzema tuleku vastu midagi, aga...
                                Ühe kohe-kohe 28 aastaseks saava ründaja eest on 48 milli naela palju!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X