320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seega unustagem Benzema, üks Eduardo on hoopis võrrandist puudu. Benzi võib unustada niikuinii, see oli siililegi selge juba kuu aega tagasi, küsimus on pigem selles, kas kuskil liigas peidab end mõni Eduardo?!? Või noh, keegi kes paneks palli lihtsalt väravasse. Meil üks siuke mees on aga tema teenib 150K per week ja istub pingil...

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Või noh, keegi kes paneks palli lihtsalt väravasse. Meil üks siuke mees on aga tema teenib 150K per week ja istub pingil...
      Ei ole Walcott minu arvates see mängija, eriti kui selle aasta sooritusi arvestada, kus ta ikka väga häid võimalusi ära munas. Kindlasti parandaks konverteerimisprotsenti staabiilne mänguaeg, aga siin jälle see sama moment, et isegi kui ta pidevalt algrivis oli (sest muid variante lihtsalt toona ei olnud), läks ta mingites mängudes täiesti kaduma. Ja tal on vaja ruumi ja ta ei paku ei teisel korrusel ega ka kaitsefaasis midagi.

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Seega unustagem Benzema, üks Eduardo on hoopis võrrandist puudu. Benzi võib unustada niikuinii, see oli siililegi selge juba kuu aega tagasi, küsimus on pigem selles, kas kuskil liigas peidab end mõni Eduardo?!? Või noh, keegi kes paneks palli lihtsalt väravasse. Meil üks siuke mees on aga tema teenib 150K per week ja istub pingil...
        Juhtusin laupäeval Hoffenheim-Bayern mängu vaatama viimased 15 min jooksul. Vaene Lewandowski tuli jälle vahetusest sisse. Ei tundu endiselt Pep-i lemmik olevat. Ta oli selle veerandtunni jooksul teravam kui Arsenali ründemängijad augustikuu jooksul kokku. Kui vaja, siis tuleks tema eest maksta 75 milli või kui vaja siis 100 või rohkem. Ta nagu tõesti teab, kuhu pall saata, kui see kasti jõuab. Unistus muidugi, ma tean.

        Kommentaar


          Jah, kus on agent Szczesny? Lewandowski ja Krychowiak palun!
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas erxx Vaata postitust
            Juhtusin laupäeval Hoffenheim-Bayern mängu vaatama viimased 15 min jooksul. Vaene Lewandowski tuli jälle vahetusest sisse. Ei tundu endiselt Pep-i lemmik olevat. Ta oli selle veerandtunni jooksul teravam kui Arsenali ründemängijad augustikuu jooksul kokku. Kui vaja, siis tuleks tema eest maksta 75 milli või kui vaja siis 100 või rohkem. Ta nagu tõesti teab, kuhu pall saata, kui see kasti jõuab. Unistus muidugi, ma tean.
            Kusjuures Bayerni f2nnid on valdavalt seisukohal, et Lewandowski finishing on kehv. Ise kuskil kahevahel, tegemist ei ole k8ige kliinilisema ryndajaga, kuid kohutav ta ka ei ole. Suhteliselt stabiilne ja 8nneks on meil sepad, kelle peale saab peale Lewa ka loota. khm Robben, Muller.

            ps. sorri, pole t2pit2hti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Kusjuures Bayerni f2nnid on valdavalt seisukohal, et Lewandowski finishing on kehv.
              ps. sorri, pole t2pit2hti.
              Ma oleks väga rahul kui Bayerni omanikud ja ka peatreener nii arvaks. Minupoolest ka kogu ülejäänud maailm peale Wengeri.
              Ning tõepoolest, Bayernil pole nagunii ju müügiga midagi kaotada - neil ju superterav Götze.

              Aga muidu üldiselt - kuigi eilse mängu tulemus tõmbas mõtlikuks, siis kõik need augustikuised "Wenger out" kisakoori osalised panevad ikka hirnuma. Saan omamoodi aru nendest, kes seda irvitava provotseerimisena harrastavad. Aga need, kes tõsimeeli arvavad, et kiirelt 3-4-5 ostu või Wengeri minemalöömine Arsenalile Meistritiitli toovad - nendest on lihtsalt kahju.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                Aga muidu üldiselt - kuigi eilse mängu tulemus tõmbas mõtlikuks, siis kõik need augustikuised "Wenger out" kisakoori osalised panevad ikka hirnuma. Saan omamoodi aru nendest, kes seda irvitava provotseerimisena harrastavad. Aga need, kes tõsimeeli arvavad, et kiirelt 3-4-5 ostu või Wengeri minemalöömine Arsenalile Meistritiitli toovad - nendest on lihtsalt kahju.
                Mnjah, oleks see meistritiitli võitmine tõesti nii lihtne. Aga fakt on, et kui järgnevas kuues (mille sees Chelski võõrsil ja United kodus) enda mängu käima ei saada ja jätkatakse viikide-kaotuste kogumisega, on hooajaeelse optimismi asemel oluliselt reaalsem stsenaarium klassikaline top 4 karikas, sest City põrutab lihtsalt eest ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxx Vaata postitust
                  Ma oleks väga rahul kui Bayerni omanikud ja ka peatreener nii arvaks. Minupoolest ka kogu ülejäänud maailm peale Wengeri.
                  Ning tõepoolest, Bayernil pole nagunii ju müügiga midagi kaotada - neil ju superterav Götze.

                  Aga muidu üldiselt - kuigi eilse mängu tulemus tõmbas mõtlikuks, siis kõik need augustikuised "Wenger out" kisakoori osalised panevad ikka hirnuma. Saan omamoodi aru nendest, kes seda irvitava provotseerimisena harrastavad. Aga need, kes tõsimeeli arvavad, et kiirelt 3-4-5 ostu või Wengeri minemalöömine Arsenalile Meistritiitli toovad - nendest on lihtsalt kahju.
                  Millest selline pessimism? Enamus eksperte ja v2hem eksperte pidasid hooaja alguses Arsenali yheks suurimaks tiitlipretendendiks. Peatreeneriga, kes oleks n6us tegema need 1-2 vajaliku ostu positsioonidele, kus nende j2rgi karjuv vajadus on, oleks ilmselt igalyhel v2ga keeruline sellele vastu vaielda. Don't get me wrong, teiste klubide poolehoidjatele on Arsenali igavene mandumine 3ndate ja 4ndatel kohtadel igati positiivne. Lihtsalt k6rvaltvaatajane on suht keeruline m6ista, miks enda poolehoidjad arvavad, et 3-5 ostu (vaevalt neid palju on, kes nii paljusid oste n6uaksid) ei v6iks juba praegu kvaliteedilt raudset top 3 meeskonda tiitlini viia. Selles, et Wengeriga seda ei juhtu on vist nii tema pooldajad kui vastased n6us.

                  (Vabandan t2pit2htede puudumise eest)
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Mignolet ja Cechi eilsed robinsonaadid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Millest selline pessimism?
                      Sa ei saanud mu postituse mõttest absoluutselt aru, aga nõustun, et oleksin ka saanud ennast paremini väljendada, kui oleksin viitsinud.
                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Enamus eksperte ja v2hem eksperte pidasid hooaja alguses Arsenali yheks suurimaks tiitlipretendendiks.
                      Olen kuulnud, et kuulsaimatest kuulsaimad banditid Carragher, Owen ja Redknapp ei ole sellega apsoluutselt nõus.
                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Don't get me wrong, teiste klubide poolehoidjatele on Arsenali igavene mandumine 3ndate ja 4ndatel kohtadel igati positiivne.
                      Jah, kõik on Arsene'i süü, et ta on viimased 10 aastat koonerdanud. Kui me oleks sama palju ostnud, kui Liverpool või Tottenham, siis oleks "me" juba maailmameistrid.
                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Lihtsalt k6rvaltvaatajane on suht keeruline m6ista, miks enda poolehoidjad arvavad, et 3-5 ostu (vaevalt neid palju on, kes nii paljusid oste n6uaksid) ei v6iks juba praegu kvaliteedilt raudset top 3 meeskonda tiitlini viia.
                      Mängid sa ka Football Manageri ? Eestlased on üldse kõvad ostjad, pole ime, et kaubanduskeskuste parklad on ka tööpäeviti hommikust-õhtuni täis. Aga Üldiselt võib osta nii 5-6 WelbeckiLallanatVertongeniSonga, aga see pelgalt tiitlini ei vii. Aga olgu, püüan vähem ironiseerida ja tuletan meelde, et ma ise pakkusingi oma üleeelmises postituses sobivat ostu üldsusesle välja.
                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Selles, et Wengeriga seda ei juhtu on vist nii tema pooldajad kui vastased n6us.
                      Tõenäoliselt oleks Moyes saadaval, kui klubi piisavalt pingutaks - olen sellega nõus.

                      Kommentaar


                        Ramsey esines pärast eilset mängu üleskutsega võtta kasutusele videokordused jalgpallis. Teema on juba muidugi aastaid vana aga kerkib järjest tihedamini taas päevakorda kui jälle kellelegi kohtunike vale otsusega liiga on tehtud. Kui see videokorduste teema millalgi üles tuli siis ma olin pigem skeptiline aga tunnistan, et olen järjest enam seda mõtet toetama hakkanud. Ilmselt on iga meeskonna toetaja pidanud kibedalt vanduma kui mingi otsus ebaõiglaselt nende vastu vilistatakse või vilistamata jäetakse. Kui su meeskond võidab näiteks ebaõiglasest väravast siis muidugi võit on loomulikult kõige tähtsam aga minule isiklikult jääb sellisest võidust paha maitse suhu.
                        Ma ei tea, kas siin foorumis on selle üle ka mingi diskussioon toimunud aga küsin huvi pärast, et mis siinne rahvas sellest arvab.

                        Mis need videokorduste vastaste peamised argumendid on? Üks peamisi ilmselt on see, et mängu tempo tõmmatakse sellega alla. Mis veel?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                          Kui su meeskond võidab näiteks ebaõiglasest väravast siis muidugi võit on loomulikult kõige tähtsam aga minule isiklikult jääb sellisest võidust paha maitse suhu.
                          Mulle näiteks mitte. Mida ebameeldivam rivaal, seda rohkem paneb irvitama. Manku, Chelsea, Tottsi või Stõugi vastu mingi kohtuniku mälfanktsionist löödud koll on parim. Paha maitse jääb ainult juhul, kui see on karikamängu värav mingi madala liiga satsi vastu, kes endast kõike platsil välja paneb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                            Ma ei tea, kas siin foorumis on selle üle ka mingi diskussioon toimunud aga küsin huvi pärast, et mis siinne rahvas sellest arvab.

                            Mis need videokorduste vastaste peamised argumendid on? Üks peamisi ilmselt on see, et mängu tempo tõmmatakse sellega alla. Mis veel?
                            Kui kasutaja MargusKask vaevuks veidi foorumis ringi vaatama, siis neid diskussioone on peetud aastast 2001 alates siin ikka päris hulgaliselt. Argumendid pole aastatega muutunud, nii et edukat uurimist.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Kui kasutaja MargusKask vaevuks veidi foorumis ringi vaatama, siis neid diskussioone on peetud aastast 2001 alates siin ikka päris hulgaliselt. Argumendid pole aastatega muutunud, nii et edukat uurimist.
                              Eks ma mõnda sellist postitust ootasingi saingi ja ilmselt ka teenitult.

                              Jah, tõesti ma ei ole eelnevalt tutvunud vanemate teemade ja postitustega, vabandused. Aga nagu mainisin siis minu enda seisukohad antud küsimuses on aastatega muutunud ehk ka kellegi teise. Aga ok, kui keegi enam ei viitsi sel teemal uuesti diskuteerida siis las ta jääb. Kui aga keegi (ilmselt ma pole ainuke uuem tulija siin) viitsib siis loeks huviga teie mõtteid.

                              Kommentaar


                                Ma leian et juba ammu oleks aeg ajaga kaasas käia.Mingite otsajoont vahtivate jobude asemel mees ekraani taha ja raadioside peakohtunikuga ja korras.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X