320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxx Vaata postitust
    . Aga need, kes tõsimeeli arvavad, et kiirelt 3-4-5 ostu või Wengeri minemalöömine Arsenalile Meistritiitli toovad - nendest on lihtsalt kahju.
    Ostud ilmselt ei aitaks, kui just Messist ja Ronaldost ei räägi. Siiski võib väheks jääda...

    Wengeri minemalöömine teisalt...

    Aga räägi siis, Erxx, mis aitaks? Kui ostmine ei aita ja uus treener ka ei aitaks, mis meile siis järgi jääb? Lehma ohverdamine?!?

    Minu arvates on praegune sats piisavalt hea et konkureerida ja miks-mitte ka võita. Paar täiendust kriitilistes kohtades ei teeks paha aga üle pika aja võisin enne hooaja algust öelda, et oleme pretendendid. Probleem seisneb selles, et Wengeri tiimid mängivad poolaastakute kaupa, eelmine hooaeg oli algus kehv, teine pool võimas. Hooaja lõpp viimased 3 mängu kiskus jälle kehvaks ja see nähtavasti kandub uude hooaega üle. Kui samamoodi jätkub oleme varsti konkurentsist väljas, siis tuleb comeback. Mõnikord on jällegi vastupidi, kõigepealt tuleb spurt, seejärel kollaps. Tavaliselt kuskil seal märtsikuu alguses. Kõik te teate neid stsenaariumeid, need on meie kõigi silme ees viimased 10 aastat välja mänginud. Meeskond tuleb mängima saada nii, nagu ta nende poolaastakute kaupa suuteline on, ainult et tuleb tervik kokku panna.

    Kusjuures mängijatepersonal on vahetunud päris palju, aga ometi need samad äratuntavad defektid löövad aastast-aastasse uuesti välja. Mis on ainus konstant? Just!

    Ei tõsi, vara on ilmselt Wenger Out saagi käima tõmmata aga kui nüüd kohe varsti mängu käima ei saada, ongi pupus jälle. Probleem on selles, et Wengeril on vaja pidevalt kuristikku, millesse vahtida, et oma jäärapäiseid ja ebaefektiivseid taktikaid muuta. Praegu pole veel kuristik, kuristik on näiteks 30 aasta halvim algus, siis tulevad suured muutused. Logardid jäetakse pingile, muudetakse mittetoimivaid taktikaid, loobutakse kinnisideest võita pallivaldamislahing ja keskendutakse jalgpallimängu võitmisele. Ja voila, võidetaksegi! Vahest küll silmale mitte nii ilusalt, kui tahaks, aga mis siis. Aga kõigepealt on vaja joosta pea ees nii kaua vastu seina, kuni on ees vaid pilkane pimedus selles lõputus sügavikus, alles siis saab jälle asi paremaks minna. Seekord võiks ju iseenesest veidi varem reageering toimuda, veel annab päästa. Nagu öeldud, siis kuue mängu pärast võib juba liiga hilja olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
      Eks ma mõnda sellist postitust ootasingi saingi ja ilmselt ka teenitult.

      Jah, tõesti ma ei ole eelnevalt tutvunud vanemate teemade ja postitustega, vabandused. Aga nagu mainisin siis minu enda seisukohad antud küsimuses on aastatega muutunud ehk ka kellegi teise. Aga ok, kui keegi enam ei viitsi sel teemal uuesti diskuteerida siis las ta jääb. Kui aga keegi (ilmselt ma pole ainuke uuem tulija siin) viitsib siis loeks huviga teie mõtteid.
      Mäletan, et 2010 MM-l ei loetud MM-l ENG vs GER Lampardi väravat seisul 1-2. Seda, kes konkreetse MM võitis, pidin aga praegu googeldama.

      Siis mäletan, et Lõuna Koreas oli ka mingi võistlus, kus kohalik meeskond tassiti kohtunike poolt poolfinaali ning üks vend sai sellepärast veel chelsea treeneriks. Justkui oleks tema käsi kuidagigi mängus olnud.

      Siis mäletan veel, et aastaid viis tagasi tassiti ühte chippendale punti hispaaniast ka päris pikalt. Üks kohtunik sai veel tapmisähvardusigi, kuigi tema täitis ainult käsku ja ei olnud ju tegelikult süüdi.

      Lisaks liiguvad jutud, et messi kunagine treener ja agüero endine äiapapa on mõnes kultuuriruumis isegi täitsa legendi staatuses.

      Seega on praegune liin, kus goal line technology lubatud, näitlemise eest hakatakse tagantjärgi karistama jne, täitsa tervitatav.

      Kommentaar


        Ma ei saa ainult sellest aru, et miks näitlemise eest mängus saab kollase, aga kui tagantjärgi siis mängukeelu.

        Kommentaar


          Sest FA tahab ennast tähtsana tunda muidugi

          Kommentaar


            Liigakarikas vastaseks Spu*s. Mäng võõrsil millalgi 39. nädalal (esialgsetel andmetel 22.09).

            Kommentaar


              Algselt postitas coco Vaata postitust
              Ei tõsi, vara on ilmselt Wenger Out saagi käima tõmmata aga kui nüüd kohe varsti mängu käima ei saada, ongi pupus jälle. Probleem on selles, et Wengeril on vaja pidevalt kuristikku, millesse vahtida, et oma jäärapäiseid ja ebaefektiivseid taktikaid muuta. Praegu pole veel kuristik, kuristik on näiteks 30 aasta halvim algus, siis tulevad suured muutused. Logardid jäetakse pingile, muudetakse mittetoimivaid taktikaid, loobutakse kinnisideest võita pallivaldamislahing ja keskendutakse jalgpallimängu võitmisele. Ja voila, võidetaksegi! Vahest küll silmale mitte nii ilusalt, kui tahaks, aga mis siis. Aga kõigepealt on vaja joosta pea ees nii kaua vastu seina, kuni on ees vaid pilkane pimedus selles lõputus sügavikus, alles siis saab jälle asi paremaks minna. Seekord võiks ju iseenesest veidi varem reageering toimuda, veel annab päästa. Nagu öeldud, siis kuue mängu pärast võib juba liiga hilja olla.
              eiei, kui kallis kaasfoorumlane coco kasutab ühes lõigus kolm korda sõna "kuristik" ning ka väljendeid "pilkane pimedus" ja "lõputu sügavik", siis luba, ma teen ise otsa lahti.

              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                Sa ei saanud mu postituse mõttest absoluutselt aru, aga nõustun, et oleksin ka saanud ennast paremini väljendada, kui oleksin viitsinud.

                Olen kuulnud, et kuulsaimatest kuulsaimad banditid Carragher, Owen ja Redknapp ei ole sellega apsoluutselt nõus.

                Jah, kõik on Arsene'i süü, et ta on viimased 10 aastat koonerdanud. Kui me oleks sama palju ostnud, kui Liverpool või Tottenham, siis oleks "me" juba maailmameistrid.

                Mängid sa ka Football Manageri ? Eestlased on üldse kõvad ostjad, pole ime, et kaubanduskeskuste parklad on ka tööpäeviti hommikust-õhtuni täis. Aga Üldiselt võib osta nii 5-6 WelbeckiLallanatVertongeniSonga, aga see pelgalt tiitlini ei vii. Aga olgu, püüan vähem ironiseerida ja tuletan meelde, et ma ise pakkusingi oma üleeelmises postituses sobivat ostu üldsusesle välja.

                Tõenäoliselt oleks Moyes saadaval, kui klubi piisavalt pingutaks - olen sellega nõus.
                Äkki sa oskad öelda, siis mis on Unitedis, Chelseas ja Citys nii palju paremat teie klubist, et viimase 10 aasta jooksul on suudetud tiitleid võita? Kui teid ei aitaks ei treenerivahetus ega ostud, siis mis on see asi mis neid klubisid Arsenalist niivõrd palju paremaks teeb?
                Ja miks minna full retard ja hakata mingitest Welbeckidest, Lallanadest ja Verthongenitest rääkima. Ma arvan, et enamus Arsenali poolehoidjaid on suhteliselt sarnasel arusaamal, et Arsenalil on puudu kontrolliv keskpoolkaitsja ja maailmaklassist tipuründaja või ma eksin? Olukord, kus on ilmselge näha, et meeskonnal puudub aastaid korralik kontrolliv poolkaitsja (Ilmselt alates Viera lahkumisest, võid mind parandada kui ma eksin) ja meeskonna peatreener jonnakalt keeldub sinna kedagi ostmast, üritades seda kohta lappida Flaminide ja muude tontidega tähendab muidugi seda, et kõik kelle arvates see ei ole hea mõte tahavad mängida Football manageri ja on üldse mingid City laadsed ostuhullud onju?

                Küsiks siis veelkord huvi pärast, kui Wengeri asemele mõne näljasema ja ambitsioonikama treeneri palkamine (Jah, ilmselgelt mõtlen siin Moyesi) ja mõne selge augu täitmine 1-2 ostuga ei viiks Arsenali tiitlile lähemale, siis mis viiks? Või ongi see klubi neetud igavesti järgmine Liverpool olema?
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Fakt on see nagu ma juba hooaja alguses ütlesin, et same shit different year. Mitu aastat juba tulnud suure jutuga peale ja siis sügise keskpaigaks on selge, et siit head nahka tule.
                  Meeskonda on muutusi vaja ja see on samuti fakt. Suvega parandasime ainult väravavahti kohta, mis pärast eelmist mängu nähes on meil nüüd maailmaklass. Ilma selleta oleks meil kindlasti juba 2 kaotust.
                  Märkige kalendrisse ära 15 või 16 september, kui meil esimene mäng Champions Leagues on. Raudselt saame jälle mingi saksa klubi vastu, kes meist noorte, vihaste ja tahtmist täis mängijatega kohe üle jooksevad.

                  Ja lõpetuseks tahan öelda, et meil ei ole kindlsti sitt sats, kui vaadata paberi peale. Lihtsalt platsil asjad ei toimi. See 5 kodumängu ei ühtegi väravat on muidugi absurdsuse tipp vaadates tegelt, kes meil seal eesotses palli veeretavad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Äkki sa oskad öelda, siis mis on Unitedis, Chelseas ja Citys nii palju paremat teie klubist, et viimase 10 aasta jooksul on suudetud tiitleid võita? Kui teid ei aitaks ei treenerivahetus ega ostud, siis mis on see asi mis neid klubisid Arsenalist niivõrd palju paremaks teeb?
                    Palun ärge tõmmake seda saagi jälle käima!

                    Ja andke aega atra seda, kolm mängu alles selja taga. Esimene oli kerge šokk, tööõnnetus kui nii võib öelda, teine võideti ja kolmandas põeti ehk natuke esimest mängu, kuid suurimat rolli mängis keskkaitsepaari ootamatu kõrvalejäämine. Ja erxx lihtsalt ironiseeris. Rahu, ootab üleminekuakna lõpuni, laseb mõnel mänguvoorul mööduda ja sõltuvalt tulemustest räägime siis, kuidas Wenger poole hooaja pealt vallandatakse ja kes oleks talle parim mantlipärija.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                      Palun ärge tõmmake seda saagi jälle käima!

                      Ja andke aega atra seda, kolm mängu alles selja taga. Esimene oli kerge šokk, tööõnnetus kui nii võib öelda, teine võideti ja kolmandas põeti ehk natuke esimest mängu, kuid suurimat rolli mängis keskkaitsepaari ootamatu kõrvalejäämine. Ja erxx lihtsalt ironiseeris. Rahu, ootab üleminekuakna lõpuni, laseb mõnel mänguvoorul mööduda ja sõltuvalt tulemustest räägime siis, kuidas Wenger poole hooaja pealt vallandatakse ja kes oleks talle parim mantlipärija.
                      Davai, teeme nii!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas coco Vaata postitust
                        Ei tõsi, vara on ilmselt Wenger Out saagi käima tõmmata

                        kahe järjestikkuse kodukaotusega pole Wenger Arsenalis kunagi hooaega alustanud
                        ja pääses sellest ka nüüd, kuigi üsna napilt, ent saag on juba käima tõmmatud sellegipoolest

                        Crying Arsenal fan destroys Arsene Wenger and Olivier Giroud on radio following game v Liverpool

                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        "kriis", "krahh", "häbi", "paanika", "van persie lahkub"
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          #wengerout #kriis #tuumasõda #börsipaanika

                          On jah kole see turuvaikus ja aastast aastasse korduv muster pettmuste ja eufooria vahel, aga tulge maa peale oma Wengeri minema saatmisega. Professor on klubis käsen-poon-lasen õigustega ja seda ei muuda mitte miski. Lepingut on ka veel 2 hooaega järgi ning foorumis ulumine seda lühemaks ei tee, see on kõigile ju tegelikult teada fakt.
                          Once a Gooner, always a Gooner

                          Kommentaar


                            Benzema»Cavani»Kokorin

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Äkki sa oskad öelda, siis mis on Unitedis, Chelseas ja Citys nii palju paremat teie klubist, et viimase 10 aasta jooksul on suudetud tiitleid võita? Kui teid ei aitaks ei treenerivahetus ega ostud, siis mis on see asi mis neid klubisid Arsenalist niivõrd palju paremaks teeb?
                              Ja miks minna full retard ja hakata mingitest Welbeckidest, Lallanadest ja Verthongenitest rääkima. Ma arvan, et enamus Arsenali poolehoidjaid on suhteliselt sarnasel arusaamal, et Arsenalil on puudu kontrolliv keskpoolkaitsja ja maailmaklassist tipuründaja või ma eksin? Olukord, kus on ilmselge näha, et meeskonnal puudub aastaid korralik kontrolliv poolkaitsja (Ilmselt alates Viera lahkumisest, võid mind parandada kui ma eksin) ja meeskonna peatreener jonnakalt keeldub sinna kedagi ostmast, üritades seda kohta lappida Flaminide ja muude tontidega tähendab muidugi seda, et kõik kelle arvates see ei ole hea mõte tahavad mängida Football manageri ja on üldse mingid City laadsed ostuhullud onju?

                              Küsiks siis veelkord huvi pärast, kui Wengeri asemele mõne näljasema ja ambitsioonikama treeneri palkamine (Jah, ilmselgelt mõtlen siin Moyesi) ja mõne selge augu täitmine 1-2 ostuga ei viiks Arsenali tiitlile lähemale, siis mis viiks? Või ongi see klubi neetud igavesti järgmine Liverpool olema?
                              Gary Neville sina vä ?

                              Kommentaar


                                CMDbarYWgAAbPfr.jpg
                                klapib

                                Kommentaar

                                Working...
                                X