320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusjuures siin teemas pole keegi veel tõsimeeli #wengerout rääkinud, natuke ironiseeriti, natuke heietati, natuke viriseti. Aga olekski justkui teema jälle üleval, et gooneritel häda ja keegi pole millegagi rahul. Kusjuures võime nüüd ja tulevikus pritsida välja kui tahes palju tähemärke ja sooja auru, siis sõltumata tulemustest lahkuks Wenger ainult omal soovil (ja lepinguid ta austab!) või jalad ees. Senikaua kuni CL koht tuleb, on juhtkond rahul, sest ärilises mõttes, nii kurb kui see ka ei ole, klubi toimib. Ei tasu üleliia oma närve kulutada.

    Kommentaar






      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Äkki sa oskad öelda, siis mis on Unitedis, Chelseas ja Citys nii palju paremat teie klubist, et viimase 10 aasta jooksul on suudetud tiitleid võita?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Aga räägi siis, Erxx, mis aitaks? Kui ostmine ei aita ja uus treener ka ei aitaks, mis meile siis järgi jääb? Lehma ohverdamine?!?
        Ma ei tea. Nagu päriselt. Kui teaksin, siis ei töötaks siin - kontorilaua taga - ehk.
        Mõnikord on tunne, et lõplik edu on nüanssides kinni, mis lähiajal võib paika klikkida. 2 aastat tagasi avas klubi lõpuks rahakotirauad ning kvaliteetostud on hakanud tulema. 2 karikavõitu ja 2 Community Shield auhinda kah tühja kappi ilmunud üsna lühikese ajaga. Samamoodi on aga ka minul aegajalt mõte, et Wengeriga lõplikku läbimurret enam ei tulegi. Tihemini, kui minu postitustest võiks arvata.

        Ma hakkan oma postitustes ironiseerima, kui ma näen kõiki targutajaid, kes ütlevad et Wengeri minemalöömisega või kolme valiteetostuga saavutatakse taevariik. Kui soovitakse teada minu arvamust, siis võiks välja pakkuda, kes need asendused siis oleks, et upgrade toimuks...?! Ma näiteks ise tea ühtegi saadaval (saadaval = klubi praegu tegutsemismeetodil realistlikult hangitav) peatreenerit, kes Wengerit upgradiks. Isegi Klopp ei ole see upgrade minu jaoks. Mees murdus Dortmundis lihtsamas liigas - samas kui Wenger pole siiamaani Praemieris CL kohalt põrunud. Jah, Klopp on Bundesligat võitnud, aga juba üsna varsti peale neid võite ammendus. Kes on Wengeri upgrade siis?

        Mängijatega sama lugu aga tõesti osadele positsioonidele leiaks upgrade'e. Kaitsesse, kaitsvasse poolikusse.
        Ründajatest on siis siin leelotatud juba mitukümmend lehekülge.

        Mis minu jaoks on klubi hetkel 2 kõige suuremat nõrkust?:
        1) Wengeri mänguplaanis mingil põhjusel on ründemäng ebastabiilne. Pool hooaega kiigutatakse palli (pallita mängijad seisavad staatiliselt) ning teisel hooaja poolel lammutatakse nii et jube.
        2) Midagi sarnast, millest G.Neville seletas - meeskonnas pole vihaseid võitlejaid - imalalt kaamerasse naeratavad Giroud ja Cazorla jätavad juba kaugelt pehmo mulje. Ja kui veel liita juurde, et kogu meeskond peale BFG ja Giroud on päkapikud - siis saangi oma poindi öeldud.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Benzema»Cavani»Kokorin
          Liverpoolile lööb neli, siis rikuvad vastikud lääne imperialistid ja fašistid jälle karjääri ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
            Kusjuures siin teemas pole keegi veel tõsimeeli #wengerout rääkinud, natuke ironiseeriti, natuke heietati, natuke viriseti. Aga olekski justkui teema jälle üleval, et gooneritel häda ja keegi pole millegagi rahul. Kusjuures võime nüüd ja tulevikus pritsida välja kui tahes palju tähemärke ja sooja auru, siis sõltumata tulemustest lahkuks Wenger ainult omal soovil (ja lepinguid ta austab!) või jalad ees. Senikaua kuni CL koht tuleb, on juhtkond rahul, sest ärilises mõttes, nii kurb kui see ka ei ole, klubi toimib. Ei tasu üleliia oma närve kulutada.
            Teil on lihtsalt, üldiselt arse fännidel siis, eksistentsiaalkriis (cocol mingi palju sügavam kriis muidugi). Ehk nii öelda stick or twist, mis on aastaid kerinud. Mõneti tuleb vast sellest, et Wenger ise on teid stabiilsusega ära hellitanud, aga suurt pauku ei tule. So close yet so far, eks. Mu meelest on änks (kuigi tujukas) vana, kelle meedia ja fännide poolne väntsutamine on täiesti ülekohtune. Ega ta niisama pole pika puuga kaueim puldis olnud loots kõrgliigas, niimoodi suuremate rahakottidega temposeadjatele järgi püsida on omaette oskus.
            Ja kokkuvõttes, ma ütleks 'stick', sest peale pikka põuda on ju loota väikest renessanssi - kaks FA kopsikut järjest koju toodud ja nähtavalt stabiilne punt platsil koos. Jalkaajalugu on näidanud, et suuremad edulood hakkavad väiksematest võitudest, alates sellest kui 60ndatel Shankly esimese FA kopsiku Liverpooli tõi, lõpetades vene-Chelsea A.D. esimese liigakarikaga.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Mted Vaata postitust
              Märkige kalendrisse ära 15 või 16 september, kui meil esimene mäng Champions Leagues on.
              Nutame siis juba kõvasti ette, Arsenal kindlasti sellises grupis:

              1. Barca
              2. Arsenal
              3. Roma
              4. Wolfsburg

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Teil on lihtsalt, üldiselt arse fännidel siis, eksistentsiaalkriis.
                Ma lihtsalt remargi korras mainin, et olen põmst senini Wengeri paadis ja ei tunne endas suurt eksistentsiaalset kriisi. See staabiilsus, igihaljas top 4 karikas ning õigustuseks "aga me oleme ju rahaliselt nii vastutustundlikud ja isemajandavad kui teised panevad rahalist dopingut" on ära hellitanud küll. Eriti kui üle hooaja tärkab ettevaatlik optimism ning fännid siiralt usuvad ja siis lõppeks jääb kogu gloori mingite nüansside, oleksite ja nende maagiliste 1-3 täienduse taha... Vist ikka on kerge kriis.

                Aga igatahes, paaril korral (enne 2014. FA karika võitu ja millalgi eelmisel hooajal) lõi usk Wengerisse kõikuma, kuid minupoolest viigu vana omad projektid lõpuni ja usun, et tegemist on piisavalt intelligentse inimesega, kes saab ka ise aru, kui aeg on viimaks ometi ümber. Klubi heaks piisavalt palju ja rohkemgi veel teinud ning Unitedi puhul väga selgelt näha, et pikaaegse lootsi lahkumisest taastumine võib väga valulikult kulgeda.

                Ja nagu erxx kirjutas, siis tõepoolest, kes see järgmine mees olla võiks? Hooaja lõpul jäi ühest artiklist/nimistust inspireeritud pikema postituse kirjutamine mul pooleli. Kunagi, kui olukord paslikum ja aega jälle vähe rohkem, kirjutan lõpuni, kui see veel adekvaatne tundub.

                Kommentaar


                  Mul kippus siin usk Wengerisse vahepealsetel aastatel jõhkralt kõikuma aga praeguseks on see taastunud. Minu meelest on meeskond hästi komplekteeritud ja gary neville võib oma ilaga perse käia. ideaalselt võiks olla veel üks tegija ründaja aga kust kurat sa võtad sellise, ega neid nii kergelt ja palju saada ei ole hetkel. Mis puutub kaitsvasse poolikusse siis ise tagusin ka aastaid trummi, et suur tugev mees keskele palun. Hetkel oleks rahul kui toodaks keegi Coqiga konkureerima lihtsalt, sest poiss on igati tasemel. Ja mis puutub sellesse, et nii lühike keskvälja paar ei võida midagi, siis Nevillel on havi mälu - Unitedis Keane oli sama pikk kui Coq ja Scholes vist 2 senti pikem kui Santi ja sobisid küll. Praegune meeskond on piisavalt tugev, et mida iganes võita ja küsimus läheb juba rohkem nüanssidele - kuidas püsitakse terved, kuidas suudetakse hoida vormi läbi terve hooaja ja kuidas on õnne üksikutes mängudes - teinegikord sõltub tulemus tugevate meeskondade vahel väikestest asjadest nagu kohtuniku silmanägemine või siis muru libedusest ( et kas ründaja libiseb löögil või lööb ära näiteks hea koha pealt jne. ). Enamasti on mängud suurklubide vahel nii premieris kui meistrite liigas üsna tasavägised ja sõltuvad sageli näiteks sellest, kes esimese värava lööb.
                  Ma ütleks et treener ja meeskond on head mõlemad ja nüüd on paljuski õnneks minemise küsimus. Noh natuke jalaga perse ei tee ka meestele vahele paha - aegajalt kipuvad mütsiga lööma minema ( se emeil läbiv viga aastaid ja ontõesti Wengeri satsidele pisut omane) aga ehk leitakse see õige saabas tagumikku ja asi toimib

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Mis puutub kaitsvasse poolikusse siis ise tagusin ka aastaid trummi, et suur tugev mees keskele palun. Hetkel oleks rahul kui toodaks keegi Coqiga konkureerima lihtsalt, sest poiss on igati tasemel.
                    Seda trummi tagusid alates Gilberto minekust oioi kui paljud. Ja pärast Coq-i avanemist oli treeneril õige point, et toonuks ta analoogse tüübi talvises aknas sisse, kiitnuks kõik seda ostu taevani. Aga näed, vahel ikka teeb meeskond sisemiste ressursside arvelt hüppe edasi. Coq on LANS ja kui hooaja hakul oli kerge küsimärk, et äkki tabab teda teise aasta sündroom ja vajub kuidagi ära, siis Liverpooli vastu oli mees jälle omal kohal. Peamine, et nüüd üle ei genereeri ja Zinedine Songaks ei muutu - pikki passe äärele jagab juba väga isukalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Parandatud.
                      Vieira polnud kunagi DM, tänaste tegijatega võrreldes rohkem Santi rollis mängis.
                      Mind That Gap!

                      Kommentaar


                        Vahepeal veidi nalja ka, mis Inglismaal jalgpallis toimub:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                          Vahepeal veidi nalja ka, mis Inglismaal jalgpallis toimub:
                          Miks peaks Wolves oma ründajast loobuma, kui neil on kindel plaan tõusta Premmi? Ning Afobe on ikka päris kenasti hakkama saanud hetkel.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                            Vahepeal veidi nalja ka, mis Inglismaal jalgpallis toimub:

                            Arvestades, mis sõnniku eest megarahasid makstakse siis on 10 hetke turul Afobe eest vähevõitu

                            Kommentaar


                              Kamoon, Destro, Gestede, Drmic, Wickham, Juanmi, Eder liikusid kõik samade või väiksemate summade eest (RvP, Tevez, Schweinsteiger ka, aga no neil juba mullamaitse juures ja nendega teine keiss). Mulle on Afobe alati meeldinud, aga kui ta oleks kuskiltki nende vendade tasemel, siis ta mängiks juba PL-is.
                              Eelmine hooaeg oli decent küll, aga no see ei muuda fakti, et #onlyinengland

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                                Kamoon, Destro, Gestede, Drmic, Wickham, Juanmi, Eder l
                                ainuke, kes antud nimekirjast Afobega võrreldavas koguses väravaid on löönud eelmine hooaeg on Gestede. Ma ei ütle, et Afobe mingi imemees on - kaugel sellest, aga väravad maksavad ja ründaja, kes enamvähem igas teises mängus skoorib on hetkel üsna hinnas kaup. Inglise preemium ka lisaks muidugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X