320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui nüüd Arsenal kedagi ei osta siis ma ei taha Wengeri suust kindlasti kuulda seda tüüpilist ära leierdatud juttu, et kedagi polnud saadaval, kes oleks meeskonda tugevdanud.

    Kommentaar


      ideaalmaailmas võiks kõik tiimid arse moodi majandatud olla, aga kuna meil on siin asi ideaalist kaugel ja mängu nimi on jalgpall, mitte raamatupidajade käsikiimlus, siis tuleb selle mänguga kaasa minna või maha jääda, aga igaljuhul mitte aastast aastasse halada.

      baidevei. üks teine ääretult rikas ja ebakompetentne klubi pani selle palli natuke rohkem kui 15aastat tagasi veerema. kordan - see pole õigustus, vaid põhjendus. eta life.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Selline infokild siis soccerneti livest: Juhtusin peale sellisele faktile, et Euroopa viie tugevaima liiga seas on vaid üks klubi, mis pole sel suvel väljakumängijaid ostnud ja see on ... Arsenal.

        Huvitav mitu Coca-Cola liiga klubi on see aken rohkem raha kulutanud kui Arsenal? Eks varsti igast statistikud teevad meile huvitavaid graafikuid selle kohta.

        Loodan, et Giroud sai nüüd aru, et tuli ahjus ja ta hakkab äkki nüüd end liigutama. Või äkki tuleb Welbeck tagasi ja on parem kui kunagi varem või äkki hakkab Walcott esiründajaks. jaaa rohkem lahendusi ei olegi. Järgmine mäng Stoke vastu võiks küll sellest ajuvabast väravate mõõnast üle saada...

        Kommentaar


          te selle peale muidu ei ole mõelnud, et äkki keegi ei taha teile tulla ja sestap ka wengeril õigus, et mängijaid ei ole turul. Reus - vähe asisemaid klubisid valikus, kui oleks soov minna. Cavani - iga-aastane tiitel garanteeritud + CL oddsid + epic swääg lifestyle. Benzema - üks suur tiitel 5 aasta jooksul, aga tiimi epicness ja muu level 2. Noh nii mängijate perspektiivist.

          Kommentaar


            Ei tahagi, ega peagi tahtma, kui me räägime sellest, et me tahame osta mängjaid, kes hetkel resideeruvad Barcas, Realis, Bayernis või PSGs. Need on suuremad, edukamad ja rikkamad klubid. Kui väiksematest klubidest üles ostetavate hinnad on nii hullud nagu Martiali €80m siis parem on tõesti rahulikult paigal istuda.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Ei tahagi, ega peagi tahtma, kui me räägime sellest, et me tahame osta mängjaid, kes hetkel resideeruvad Barcas, Realis, Bayernis või PSGs. Need on suuremad, edukamad ja rikkamad klubid. Kui väiksematest klubidest üles ostetavate hinnad on nii hullud nagu Martiali €80m siis parem on tõesti rahulikult paigal istuda.
              ple midagi teha, turumajandus. Ma ka osadelt klientidelt küsin keskmisest hinnast rohkem, sest tean, et neil on maksta ning nad maksavad ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                ple midagi teha, turumajandus. Ma ka osadelt klientidelt küsin keskmisest hinnast rohkem, sest tean, et neil on maksta ning nad maksavad ka.
                Arusaadav. Arsenali olukord lihtsalt pole nii hull, et peaks üsnagi mittemidagi ütlevate mängijate eest neid hindu maksma. ManU-s oli olukord lihtsalt teine (nii vajaduse, kui rahakoti suuruse mõttes).
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                  Kui nüüd Arsenal kedagi ei osta siis ma ei taha Wengeri suust kindlasti kuulda seda tüüpilist ära leierdatud juttu, et kedagi polnud saadaval, kes oleks meeskonda tugevdanud.
                  Ma seda paaris postituses kirjutanud ja üritanud diskussiooni ärgitada, aga millegipärast pole sa sekkunud. Oskad siis konkreetselt välja tuua, kes see ründaja võiks olla, kes on saadaval ja kes tugevdaks meeskonda. Just tugevdaks. Mingi Martial, Giroud vol 2 või Welbeck vol 2 ei tugevda. Aasta-kahe pärast vaja jälle mingist puidust, millel pole edasimüügi väärtust, lahti saada.

                  Murdock, sa ütled, et Martialile kulutatud raha on ok ja sa selle hanke ning üleüldise Utd tegutsemisega selles aknas igati rahul ja happy?

                  Kommentaar


                    Jah, Arsenalil on juba hetkel üsna korralik meeskond ja kui vigastusi ei tule siis ilmselt suudame konkureerida igas sarjas aga on üsna kindel, et vigastusi tuleb (juba on). Ja kui võtta arvesse kuidas liiga keskmikud ja alumise otsa klubid on oma ridu täiendanud ja juba mitmetele potensiaalsetele tiitlipretendentidele koha kätte näidanud siis tundub üsna vastutustundetu Wengeri poolt meeskonda mitte täiendada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                      Ma seda paaris postituses kirjutanud ja üritanud diskussiooni ärgitada, aga millegipärast pole sa sekkunud. Oskad siis konkreetselt välja tuua, kes see ründaja võiks olla, kes on saadaval ja kes tugevdaks meeskonda. Just tugevdaks. Mingi Martial, Giroud vol 2 või Welbeck vol 2 ei tugevda. Aasta-kahe pärast vaja jälle mingist puidust, millel pole edasimüügi väärtust, lahti saada.

                      Murdock, sa ütled, et Martialile kulutatud raha on ok ja sa selle hanke ning üleüldise Utd tegutsemisega selles aknas igati rahul ja happy?
                      Hetkel vb tõesti enam ei ole kedagi saadaval. Ei pea ootama viimase päevani. Meil oli terve suvi aega keegi ära sebida. Minu hinnangul oleks näiteks Martinez olnud edasiminek Giroud-lt. Aga ok, ma ei tea ju mida Wenger ja Co tegelikult turul teinud on, kas nad on proovinud osta ja tõesti ei ole õnnestunud või teevad ainult nägu nagu prooviks.

                      Kommentaar


                        eks nüüd kui 1,5 tundi on jäänud veel siis toodavad kõik kõlakateveskid täistuuridel. Näiteks nüüd tuli uudis, et PSG on nõus Ibra Arsenalile müüma kui õige raha letti laotakse
                        Puhtalt spekuleerides, et "KUI TÕESTI" siis vähemalt ühe aasta jagu oleks Ibra kindlasti parem kui Giroud. Iseasi oleks jah see edasimüügihinna asi. Aga see oli ainult spekulatsioon, ma ei usu seda kõlakat.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                          Hetkel vb tõesti enam ei ole kedagi saadaval. Ei pea ootama viimase päevani. Meil oli terve suvi aega keegi ära sebida. Minu hinnangul oleks näiteks Martinez olnud edasiminek Giroud-lt. Aga ok, ma ei tea ju mida Wenger ja Co tegelikult turul teinud on, kas nad on proovinud osta ja tõesti ei ole õnnestunud või teevad ainult nägu nagu prooviks.
                          Ehk siis jällegi pole postitusel saba ega sarvi, lihtsalt hala. Nii palju kui lugenud ja kuulnud olen, siis huvi Benzema vastu oli väga tõsine (et läbirääkimised tegelikult ka käisid), usutavasti olid ka mõned muud rauad tules, aga senimaani pole midagi õnnestunud. Püüdsime šopata kõige ülemisel riiulil, aga läks nagu ikka, et pandi vist munad ühte korvi (vt ka Suarez ja Higuain 2013.) Ja ei ole suvel neid ründajaid väga liikunud midagi, Martinez on täiesti samat masti mees mingite Lacazette-de ja Aubameyangidega. Võibolla natuke teistsuguste mängijaomadustega kui olemasolevad mehed, aga mingi edasiminek. Naaah.

                          Saatnud Walcott nahhui ja toonud tema asemel kedagi sellise profiiliga, oleks olnud asjal mingitki jumet. Aga kuna Theosse nii palju aega ja nutsu investeeritud ja keegi kuskil loodab, et äkki tast ikka saab asja, siis sõlmiti lepingupikendus. Nüüd peab ootama, et teeb enam-vähem hooaja ja siis ta kuskile Njuukasse või Southamptonisse mingi mõistliku klotsiga ära ajada.

                          PS. Margus - ühes postituses on võimalik ka mitut postitajat tsiteerida. Ma tean, et internetis veel ei saa ruum otsa, aga sa mingit viit korda järjest ei pea lajatama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                            Ehk siis jällegi pole postitusel saba ega sarvi, lihtsalt hala. Nii palju kui lugenud ja kuulnud olen, siis huvi Benzema vastu oli väga tõsine (et läbirääkimised tegelikult ka käisid), usutavasti olid ka mõned muud rauad tules, aga senimaani pole midagi õnnestunud. Püüdsime šopata kõige ülemisel riiulil, aga läks nagu ikka, et pandi vist munad ühte korvi (vt ka Suarez ja Higuain 2013.) Ja ei ole suvel neid ründajaid väga liikunud midagi, Martinez on täiesti samat masti mees mingite Lacazette-de ja Aubameyangidega. Võibolla natuke teistsuguste mängijaomadustega kui olemasolevad mehed, aga mingi edasiminek. Naaah.

                            Saatnud Walcott nahhui ja toonud tema asemel kedagi sellise profiiliga, oleks olnud asjal mingitki jumet. Aga kuna Theosse nii palju aega ja nutsu investeeritud ja keegi kuskil loodab, et äkki tast ikka saab asja, siis sõlmiti lepingupikendus. Nüüd peab ootama, et teeb enam-vähem hooaja ja siis ta kuskile Njuukasse või Southamptonisse mingi mõistliku klotsiga ära ajada.

                            PS. Margus - ühes postituses on võimalik ka mitut postitajat tsiteerida. Ma tean, et internetis veel ei saa ruum otsa, aga sa mingit viit korda järjest ei pea lajatama.
                            Olgu, võtan kriitka vastu, aga ütle, kas sinu jaoks oleks selline "polnud kedagi saadaval" tüüpi vabandus mitmendat aastat järjest vastuvõetav? Pean eelkõige silmas just ründaja koha pealt seda.

                            Kommentaar


                              OOta mis värk. Benzema ei tulegi või? Suurte tissidega ITK sõnul pidi juba eelmine teisipäev Colneys olema. Ma siin näe eeldasin, et ootas Ryanairi kampaaniat või mingi fail kuskil ei avanenud vms naljakat...

                              Ründaja ründajaks, see oli suve algul suht selge, et turul pole ilmselt mängijat, kellele meie hammas peale hakkaks, kes oleks oma hinda väärt ja reaalselt tõstaks meie taset oluliselt. Ühe varuCoQi oleks pidanud küll ära sebima kuskilt, keegi kes vajadusel võiks ka keskkaitsja tööd teha, see Sevilla poolakas iseenesest oleks klikkinud mõlemaid kastikesi.

                              Mul küll kahju pole et me selle üleminekurumaluse rongi peale kaasa ei läinud, las need mäntsesterid teevad oma lollusi. Mingite 28/29 aastate ''maailmaklassi'' ründajate eest 60 miljonit lauale käia ei ole niiehknaa mõistlik majandamisviis. Wenger vana majandusguru saab sellest aru. Kui väärtus on olemas, või vastavad osakesed õigesti paika kukuvad, siis tuleb äri teha. Fännina muidugi jah, sitta see rahh, võita tahaks - probleem on aga selles et võid ka iga aken 200 milli kulutada, mingeid garantiisid sellega ei kaasne(vt yanited't).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                                Olgu, võtan kriitka vastu, aga ütle, kas sinu jaoks oleks selline "polnud kedagi saadaval" tüüpi vabandus mitmendat aastat järjest vastuvõetav? Pean eelkõige silmas just ründaja koha pealt seda.
                                Loe mu postitus nüüd uuesti üle. Kedagi sellist see suvi ei olnud saadaval jah. Wenger ja tema tiim ei ole idioodid, kes terve suve käed perse all istusid. Ei tahetud müüa, ei tahtnud tulla, hind oli mingi astronoomiline, tra seda teab. Eelmine aasta tuli Alexis, väga boss täiendus ründeliini, et ses mõttes, vähemalt minu jaoks, täiesti legit vabandus.

                                Muudesse liinidesse, ju siis ei peeta vajalikuks (DMC-d pean silmas), sest igastuste AMC-de, RW-de, LW-de kohale on meil sigapalju mängijaid, et mingi Reusi või Götze tulekuks peaks meil mingi suurem rahvaste rändamine toimuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X