320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii matemaatiliselt-ümardatult oleks vaja teha vähemalt 2 ostu hooaja peale, et stagnatsiooni ei toimuks. Ses mõttes oleks tulnud rohkem üritada. Aga tuletan siiski meelde, et Arsenal on 2015 aastal teinud 2 ostu. Ehk siis me tegime oma klubi kohta üsna ebahariliku - talvise ostu samuti - Paulista.

    Kommentaar


      Ma leian, et Arsenal, kes peab ennast tippklubiks, ei saa endale lubada, et juba vist neljandat hooaega on nende põhiründaja Giroud. Ma ei ole mingi Giroud vihkaja, ta on pakkunud väga meeldivaid hetki läbi aastate ja targetman-i rollis on ta üsna pädev aga minu hinnangul ei ole tema tase piisav, et panustada Arsenali tiitliponnistustesse.

      Kommentaar


        Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
        Ma leian, et Arsenal, kes peab ennast tippklubiks, ei saa endale lubada, et juba vist neljandat hooaega on nende põhiründaja Giroud. Ma ei ole mingi Giroud vihkaja, ta on pakkunud väga meeldivaid hetki läbi aastate ja targetman-i rollis on ta üsna pädev aga minu hinnangul ei ole tema tase piisav, et panustada Arsenali tiitliponnistustesse.
        Ehk siis tunni aja jooksul kirjutad neljandat korda pisut teistsuguses sõnastuses täpselt samat asja (jah foorum on kirjutamiseks, aga seda õigust ja vabadust võiks kasutada ka kaasfoorumlastele mõeldes).

        Ei sina ega kindlasti ka mina pole mingid jalgpallitreenerid, aga kui siin selline verbaalne onanism juba käib, siis kes olnuks viimase kolme hooaja jooksul see absoluutsesse tippu kuuluv targetman või forward, kes võinuks Arsenaliga liituda? Lewandowski? Suarez? Neymar? Bale? Harry Kane?

        edit: Kurb, aga Barca, Reali, Bayerni, Chelsea, City ega ka Unitediga me mängijate osas naljalt ei konkureeri. Kui tegemist pole just noorte lootustandvate talentidega, kellele klubi saab lubada mänguaega ja kuulsat Wengeri arendustööd noormängijaga.

        Costa jäi nimistusse lisamata.

        Kommentaar


          Muide, Wengeri viljeletavas formatsioonis-taktikas töötab efektiivselt ilmselt ainult loetud käputäis tipuründajaid. Walcott on seal täiesti nähtamatu. Ning tuletan ajaloohuvilistele meelde, et kui Arsene läks 10 aastat tagasi 1 klassikalise ründajaga formatsioonile üle siis muundus isegi Thierry Henry legendist nii täiesti keskpäraseks ründajaks. Ta ei leidnudki end tollal.

          Samas Adebayor nagu toimis (siis kui veel viitsis). Ehk siis ikkagi targetmani tüüp?

          Kommentaar


            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
            Ehk siis tunni aja jooksul kirjutad neljandat korda pisut teistsuguses sõnastuses täpselt samat asja (jah foorum on kirjutamiseks, aga seda õigust ja vabadust võiks kasutada ka kaasfoorumlastele mõeldes).

            Ei sina ega kindlasti ka mina pole mingid jalgpallitreenerid, aga kui siin selline verbaalne onanism juba käib, siis kes olnuks viimase kolme hooaja jooksul see absoluutsesse tippu kuuluv targetman või forward, kes võinuks Arsenaliga liituda? Lewandowski? Suarez? Neymar? Bale? Harry Kane?
            Ma usun küll, et kuu aega tagasi oleks selline 60+ milkune pakkumine Lewandowski eest piisav olnud, arvestades tema praegust positsiooni klubis. Kas ta seda raha väärt on? Pigem mitte...

            Küll aga on selles osas Marguse point õige, et suures mängus majandusmehed läbi ei löö ja kui tahate tõsised PL/CL tiitlipretendendid olla, siis tuleb papp lauale lüüa, midagi pole teha. raha teil ju peaks nüüd olema jalaga segada, seega milles probla?

            Kommentaar


              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
              Ehk siis tunni aja jooksul kirjutad neljandat korda pisut teistsuguses sõnastuses täpselt samat asja (jah foorum on kirjutamiseks, aga seda õigust ja vabadust võiks kasutada ka kaasfoorumlastele mõeldes).

              Ei sina ega kindlasti ka mina pole mingid jalgpallitreenerid, aga kui siin selline verbaalne onanism juba käib, siis kes olnuks viimase kolme hooaja jooksul see absoluutsesse tippu kuuluv targetman või forward, kes võinuks Arsenaliga liituda? Lewandowski? Suarez? Neymar? Bale? Harry Kane?

              edit: Kurb, aga Barca, Reali, Bayerni, Chelsea, City ega ka Unitediga me mängijate osas naljalt ei konkureeri. Kui tegemist pole just noorte lootustandvate talentidega, kellele klubi saab lubada mänguaega ja kuulsat Wengeri arendustööd noormängijaga.

              Costa jäi nimistusse lisamata.
              Miks mitte Suarez. Nii palju kui meedia vahendusel võis aru saada siis ta oli huvitatud Liverpoolist Arsenali tulemisest. Asi, kui ma ei eksi, jäi segaduse taha üleminekutasuga. Kane muidugi sobib sinna loetellu hästi

              Aga oled siis seisukohal, et Giroud on asjaolusid arvestades parim, mida Arsenal on saanud omale lubada viimastel aastatel?

              Kommentaar


                Palju võib sama asja jaurata? Endal ei viska juba üle ühe ja sama plaadi otsast peale alustamine iga postitusega?

                Jah Suarez oleks vinge olnud, aga Pooli juhatuses suitsetatakse midagi ning ei teata lepingureegleid. Järgmine suvi juba koputas Barca ning nende tõmbe vastu meie turul ei saa. Lewa oli Bayern bound all-along, Higuain ei ole upgrade Giroud'le, Neymar oli alati Hispaaniasse imnemas, Bale oli samuti Madrid/ManU bound all along, Kane on lol. Cavani ei ole kergelt saadaval ning ka tema on teada tuntud võimaluste luhtaja, samas oleks vast upgrade. Costa oleks mänguliselt vast hea olnud, aga tra kui ebasümpaatne ta on. Neid heal tasemel ründajaid lihtsalt ei ole nii palju ning nemadki võivad räigelt flopata (Falcao on esinäide). Kaikaid ei ole mõtet tuua.

                Et siis Giroud sobib meie mängujoonisesse väga hästi, alahinnatud tegelane seal ees oma tegutsemisega. Jah ta võiks kiirem olla, jah võiks paremini võimalusi realiseerida, aga mis teha. Ei ole neid pakse Ronaldosid tänapäeval nii palju.

                Kommentaar


                  Ma seda päris mitu korda kirjutanud, et ründajat oleks vaja, seega ka Giroud puhta ründajana ei ole kindlasti piisav. Kas oleks saanud lubada midagi paremat? Pappi mida lauale lüüa pidi ju olema (tõsi, eelmistel aastatel löödi ka, aga mitte ründajatele). Aga kes see oleks võinud olla? Sellest ma juba kirjutasin ja ei hakka end uuesti kordama.

                  Sama värk nagu erxx eelmine nädal, täiesti nõutu, mida muuta või mida teha. Õnneks ei ole see fänni ülesanne, jääb üle vaid vaadata ja kannatada või ka rõõmustada. Ja tegelikult ei ole sel meeskonnal häda midagi, et siin täis-kriisi režiimile end lülitada ja Wengeri biograafiaid ning Giroud särke põletama hakata. Ma ootaks seda vastavate treenerite ja mängijate suhtes Chelsea ja Unitedi fännidelt. Viimastelt eriti siis, kui nad lõpuks saavad aru, et kalkun pole mingi taktikaline geenius ja jeesuse teine tulemine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    Viimastelt eriti siis, kui nad lõpuks saavad aru, et kalkun pole mingi taktikaline geenius ja jeesuse teine tulemine.
                    Kusjuures nad on vist vaikselt hakanud sellest juba aru saama, kahjuks.

                    Kommentaar


                      Ma kindlasti ei hakka kellegi peale vimma kandma Arsenalis ja toetan neid endiselt alati 100%. Mainisin isegi, et pisikeste mööndustega on meil väga korralik meeskonda juba olemas. Küll aga olen veidi pettund, et vähemalt näiliselt ei ole piisavalt tegutsetud, et neid mõningaid murekohti ära parandada.

                      Aga pea püsti, kui kohtunikud oleksid oma tööd praemini teinud siis oleksime tabelis Cityst ainult 2 punkti kaugusel ja arvestades, et peale viimati mainitute on ka kõik teised tiitlitaotlejad juba komistanud siis polegi asi nii pilvine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxx Vaata postitust
                        Samas Adebayor nagu toimis (siis kui veel viitsis). Ehk siis ikkagi targetmani tüüp?
                        Ta on saadaval ning kindlasti liituks hea meelega kui piisavalt raha talle annate.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                          Aga pea püsti, kui kohtunikud oleksid oma tööd praemini teinud siis oleksime tabelis Cityst ainult 2 punkti kaugusel ja arvestades, et peale viimati mainitute on ka kõik teised tiitlitaotlejad juba komistanud siis polegi asi nii pilvine.
                          Kuidas 2 punkti, 3 ikka. Wet Hamsi vastu ei tule nagu meelde vähemalt praegu midagi kohtunikelt. Seal oli ikka enda cock-up. Või oli kuskil City mängus nende kasuks midagi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Kuidas 2 punkti, 3 ikka. Wet Hamsi vastu ei tule nagu meelde vähemalt praegu midagi kohtunikelt. Seal oli ikka enda cock-up. Või oli kuskil City mängus nende kasuks midagi?
                            Minu viga, 3p jah.

                            Kommentaar


                              Oleks siis võinud 15m Austinigi eest välja käia. Igal juhul parem kui Welbeck.
                              Fan of Who...

                              Kommentaar


                                Aken kinni. Üks väga hea täiendus juures (Cech). Nüüd saab järgnevad kaks nädalat sel teemal jahuda ja loota, et koondised meile mingeid ühe jalaga värdjaid tagasi ei saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X