320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    marv. mis aastal muidu arse fänniks hakkasid?
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Cavani ei ole kergelt saadaval ning ka tema on teada tuntud võimaluste luhtaja, samas oleks vast upgrade.

      But, again, Arsenal didn’t want to pay £50m for a player who is 28 and so has no sell-on value.


      oleks vist saadaval olnud, aga tema eest ei saa 4 aasta pärast 4-kordset hinda küsida

      peeti liiga kalliks, kuigi vahepeal on neid
      'valmis' mängijad suurte summade eest ostetud küll
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Ah eks me ole kõik andetud niivõinaa, üks õige Eesti mees peaks toetama Vändra Vaprust või Kiviõli Irbist.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Nende inimeste maailm ei ole lihtsakoeliselt must-valge nagu sinu ülaltoodetud mõtted.
          Anna andeks, aga kõige rohkem näen mina must-valge, tark-loll, hea-halb, meiega-või-meie-vastu, minu-arvamus-või vale-arvamus suhtumist paraku viimastel aastatel just nimelt Arsenali foorumifännide seas. Mitte kõigi mõistagi, aga kahetsusväärselt paljude. Mille näruselt tabavaks illustratsiooniks on ka vastused H.M Murdocki eileõhtusele pikale postitusele.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Mitte kõigi mõistagi, aga kahetsusväärselt paljude. Mille näruselt tabavaks illustratsiooniks on ka vastused H.M Murdocki eileõhtusele pikale postitusele.
            Mina ja paljud kaasfoorumlased antud teemal pikalt-laialt vastanud (sh mingeid äraleierdatud vabandusi, tead ju küll). Eile tõesti polnud pikalt mahti enam kirjutamiseks mul.

            Aga mis näruselt tabavast illustratsioonist sa räägid? Kui postituse lõpus on, et istuge need vabandused (mille analoogid võinuks nt sellele pikale postitusele vastuseks olla) omale sisse krdi raamatupidajate klubi, aga muidu olge musid (millele eelnevalt pikitud ohtralt patroniseerivas toonis steitmente, aga ka kirjeldusi üldisest perses olukorrast, millega ma täiesti nõus). Siis lihtsalt kaks sõna "tõmba vittu", oleks ka ju väga ilus ja adekvaatne vastus (kuid mitte näruselt tabav). Kaua ikka ühel ja samal teemal pikalt mämmida (või sa tahad ilgelt neid vabandusi ja argumente staadioniehitusest, finantsseisust ja Wengeri filosoofiast ning põhimõtetest lugeda?). Vb ongi igavene neljanda koha karikas, eks hooaja lõpus jälle näe.

            Praegu see krdi interlull ka ning Arse ja Manku fännidel muud polegi kui käia üksteise teemades irvitamas, et kummast otsast see olukord rohkem perses on. Minu subjektiivsel arvamusel meite laev nõnda hullult ei põle (tglt üldse ei põle, lihtsalt jama kui jõuludeks saad ainult sokdi eksju), kui teie praegune ostan-müün-vahetan-vaatame-mis-välja-tuleb. Ja no ei liikunud mingeid WC supertalente ka Traffordile, isegi mitte neid high-class rejecte (näis kas Schweini on has-been või reject), täpselt samal riiulil šoppasite (kuigi tublisti), nagu Arse - või väidad sa Morgani, Depay ja Darmiani puhul midagi muud?

            Ja kokkuvõttes ikka persest olukord. Premmi summaarne üleminekute rekord ületati, aga palju siis liigasse juurde selliseid mehi tuli, kellede pärast pea 360 kraadi teeb? Chelsea reject ja Barca squad player - kõik. Võta kasvõi tänane PM-i goal.com-ist refereeritud 20 suurimat üleminekut üldse. Minu ignorantsus muidugi, aga seal oli kamaluga mehi, keda ma nägupidi ära ei tunneks. Täielik stagnatsioon ikka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fouree Vaata postitust
              Ah eks me ole kõik andetud niivõinaa, üks õige Eesti mees peaks toetama Vändra Vaprust või Kiviõli Irbist.
              Ei taha küll seda tulist andmist siin segada, aga isikliku kogemuse põhjal võin tunnistada, et kõigil on võimalus see n-ö 'õige Eesti mees' olla. Kohapeal elad kohalikule tiimile kaasa ja teleri taga hoiad välismaistele ässadele pöialt. Mul täitsa toimib see Tarvas-Arsenal liin.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Anna andeks, aga kõige rohkem näen mina must-valge, tark-loll, hea-halb, meiega-või-meie-vastu, minu-arvamus-või vale-arvamus suhtumist paraku viimastel aastatel just nimelt Arsenali foorumifännide seas. Mitte kõigi mõistagi, aga kahetsusväärselt paljude. Mille näruselt tabavaks illustratsiooniks on ka vastused H.M Murdocki eileõhtusele pikale postitusele.
                Hahahahaaa. Pada ja katel. Täpselt sama võib öelda nii mõnegi teise klubi poolehoidja kohta. Eriti just sinu poolt välja toodud härra kohta.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kus nüüd tulid moraalijüngrid välja, meil siin on alati kõige hullem! Soccerneti foorumi Arsenali fännid rikkusid minu jaoks jalgpalli! Tule taevas appi. Riskides kellegi tunnete mutta tampimisega küsin otse ja oldskuul, mingid eided olete wä?!?

                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  point being (ütlen seda oluliselt käredamalt kui mõtlen): istuge sisse oma "saime 3nda koha ja fa karika kulutades ostudele ainult 5milli rohkem kui müükidest teenisime". raamatupidajate klubi.
                  Ma ei tea kuidas teistega on, aga kui selliste avaldustega peale lennatakse siia teemasse, siis minu silmis on ainuõige vastus võimalikult selge nahka saatmine.

                  Kusjuures, järele mõeldes võite veelgi sirgjoonelisemalt oma silmakirjaliku jamaga nahka minna. Ei erine ei ManU ega Liverpooli Soccernet.ee teemad karvavõrdki Arsenali omast. See on suht fakt. Kui ManU teemasse midagi kirjutada on valvepatrull ja tema jüngrid kohe platsis. Täpselt sama teema pooli teemas.

                  Üleüldiselt, kirjutasin siia kevadel, et panen mänku fännidega vabalt joonele kui on vaja. Vaid ühe julge leidsin. Pakkumine on endiselt laual - Arsenal vs ManU, kes lõpetab kõrgemal. Paari-kolme soti eest võtan veel vedusid vastu, escrow süsteemis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99
                    vaata coco, jt. kellel nupp natukene nokib - be a better man (või be more than the GAP) öeldakse selle kohta. Igasugune aasimine käib asja juurde. Te tulete ManU teemasse ja ironiseerite meie klubi üle. Mina tulen siia ja ütlen sama Teie klubi teemal. Lõpuks on mõlemal õigus.

                    Ühesõnaga, aus värk ning keegi ei saa öelda, et ei oleks õigustatud. Aga pakuks välja, et naerame ja nutame siis selle üle koos, eksole (nagu lillelapsed). Mida ei ole vaja on selliseid "sa oled ikka ilgem lohh, sest fännad klubi X" stiilis väiteid. Paratamatult jääb inimesest (kuigi anonüümses seltskonnas) üsna madala mulje, kui sellisel tasemele oma sõnades langeb. Kurat ei julgegi äkki ManU särgis kuhugi minna vutti vaatama, tuuakse äkki mustvalge televiisor ja sõimatakse veel naisel nägu täis, et sellise mehe valis. Selline foon nagu kumab veidi läbi igas teemas.

                    Kui keegi, et klubi x on raamatupidajate klubi, siis usu mind, ma ei pea sind raamatupidajaks. Eksole?

                    End of the day oleme kõik gloryhunterid. V.a. mõni masohhist, kelle päev on perses kui klubi kaotab.

                    aga peace out
                    Aga ma toon ühe näite. Peale Man U viimast kaotust läks üks foorumlane, nimetagem teda Reinuks ja kirjutas postituse- Manku on uus Arsenal.

                    Polnud üldsegi paha pärast öeldud, vaid väike irvitus mõlema klubi suunas.

                    Selle peale läks ühel tegelasel, nimetagem H.M. Murdockiks jälle lappesse ja vastas endale omaselt hunniku roppustega. Väga täiskasvanulik
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Esimest päeva oled eestlane we?

                      Naabrist parem, mul on suurem kui sul! Ja kui ei olegi siis hobujõudu on raudselt rohkem! Kord 5 aasta tagant hoiame käest kinni ja laulame koitu aga nii kui liiklusesse saame siis sõidaks surnuks teineteist.

                      Nii see eestlane veereb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        point being (ütlen seda oluliselt käredamalt kui mõtlen): istuge sisse oma "saime 3nda koha ja fa karika kulutades ostudele ainult 5milli rohkem kui müükidest teenisime". raamatupidajate klubi.
                        Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                        Vaata sul see tore komme, et iga komplimendi kõrvale rebid sa mingi pseudo-Kivirähk (isikliku) solvangu.
                        kaua me siin foorumis maid jagand oleme? dekaad? rohkem?

                        nagu ei saada keegi manu teemas marvi iga kord uttivisse kui ta enda pildi ja/või gifindusega tuleb, vaid võtab torke läbi - isiklikult muhelen kui on hea sooritus, teiste eest ei julge rääkida -, sest olgugi, et paisutatuna, siis gramm alust on ikka sees, võiks ka siinne seltskond lisaks teravalt-ütleja nahherisse saatmisele - olge mu külalised - ülejäänud teksti näha, lugeda, mõista ja - kas ma lähen nii kaugele? - äkki isegi diskuteerida.
                        umbisikulises keskkonnas isiklikuks minna on keeruline. loodan, et solvumiseks liigselt põhjust ei ole.

                        rein. esiteks pane vastu ja teiseks on argumendi ja vastuargumendi pikkused võrdelises seoses.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Probleem pole vastu panemises. Probleem on selles, et vastu pannes saad sa mingil hetkel sellise lõigu:
                          ''Anna andeks, aga kõige rohkem näen mina must-valge, tark-loll, hea-halb, meiega-või-meie-vastu, minu-arvamus-või vale-arvamus suhtumist paraku viimastel aastatel just nimelt Arsenali foorumifännide seas. Mitte kõigi mõistagi, aga kahetsusväärselt paljude. Mille näruselt tabavaks illustratsiooniks on ka vastused H.M Murdocki eileõhtusele pikale postitusele.''

                          Asi on selles, et kui ma teiste õuele kusele lähen pean arvestama, et võib jamaks minna. Mina arvestan. Mingi seltskond samas käib siin päris tihti laia kaarega urineerimas, valimatult. Ja kui kohalik kommuun vastu paneb, käiakse see ülaltoodud kaart üsna ruttu välja. Arsenali fännid on halvad, rikkusid minu jaoks klubi jkmsd toredad steitmendid. See on pesuehtne koer-küla-koer suhe. Paluks sellest kas aru saada või tegeleda millegi vähem stressirikkaga, kui seda on virtuaalsuses jalgpalliklubi logode taha peitudes üritada teineteist maha teha.

                          Kommentaar


                            Paar viimast lehekülge on siin reaalselt insert popcorn gif vääriline.

                            Kommentaar


                              Kaotuse järel on kõige naljakam lugeda nende meeskondade teemasid:

                              1. Liverpool
                              2. ManU
                              3. Arsenal
                              4. Real
                              5. Barca.

                              Kommentaar


                                Mehed, mida vaidleme? Kas käsi ei ole küljes?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X