320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Asi on selles, et kui ma teiste õuele kusele lähen pean arvestama, et võib jamaks minna.
    Minu meelest on asi natuke ka selles, et igasugune teiste õue peale minek ei võrdu alati sinna kuseleminekuga ja sestap ei pea ehk sellele iga kord ka vastaval moel reageerima. Aga üldiselt muidugi võimegi jääda siin kemplema, lisaks ma saan täiesti aru, et minu väljenduslaad on ka sageli selline, mis kulmunärvi tõmblema võtab. Mustvalguse jutt oli puhtalt minu isiklik arvamus ja kellel on tunne, et see teda ennast konkreetselt ei puuduta, sellel vast pole ju ka vähimatki põhjust solvumiseks?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kaotuse järel on kõige naljakam lugeda nende meeskondade teemasid:

      4. Real
      Sinu arust on naljakas, kui lillad tulevad aasima? Homo oled vä?

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Minu meelest on asi natuke ka selles, et igasugune teiste õue peale minek ei võrdu alati sinna kuseleminekuga ja sestap ei pea ehk sellele iga kord ka vastaval moel reageerima. Aga üldiselt muidugi võimegi jääda siin kemplema, lisaks ma saan täiesti aru, et minu väljenduslaad on ka sageli selline, mis kulmunärvi tõmblema võtab. Mustvalguse jutt oli puhtalt minu isiklik arvamus ja kellel on tunne, et see teda ennast konkreetselt ei puuduta, sellel vast pole ju ka vähimatki põhjust solvumiseks?
        No meil on üldse foorumis sisuliselt Jürgen Ligi (ja tema varikontod) ja Ossinovski (ja tema varikontod).

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99
          p.s. Arsenal oli enne soccerneti liitumist lemmik klubi PL-s number kaks. millegipärast nüüd on viimaste seas. Seda just selliste fännide pärast, kes arvavad, et kuna on võtnud kogu maailma hingevalu enda kanda, on jube palju paremad. Oma klubi väärtusi kahjuks teis endis kuigi palju ei ole.
          Good point. Ainult, et vaheta Arsenal ära Mänkuga. Arsenali poistele omast hingevalu te küll väga ei kanna ning liiva vaziiniz on ka märksa vähem, kuid jube üleolev, patroniseeriv ja ebameeldiv suhtumine õhkab küll kõrgele ja kaugele. Suht "mina ja maailm" värk.

          E: Üldiselt soovitaksin nii mänksi kui ka arsekate fännidel aegajalt kiigata sõbralikku ahjukütmist teemades nagu ass riomma, merda lazio ss, rubentus, printer ning ac bilan. Nendes teemades ringi käies näete korralikku kvaliteethuumorit, ränti, banterit, kütet, aasimist, raimotsemist ning muud linnusitta. Mida aga ei näe, on lehekülgede kaupa 3. klassi tasemel kaklemist, solvumist ning rõvedat patroniseerimist.

          JanK kinnitab. Ei?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Tundub, et ei kinnita.

            Anyways siin on meie CL koosseis:

            Kommentaar


              Campbelli vast ei näitand keegi huvi üles või soovitigi alles hoida?

              Kommentaar


                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                Campbelli vast ei näitand keegi huvi üles või soovitigi alles hoida?
                nii nad räägivad,
                et tuli pooleaastaselt laenult Villarealist ja uuesti välja ei läinud, ründajatega niigi kitsas käes

                The lack of major change means that Joel Campbell, who last played for the club in January, is back in the squad after a loan spell at Villarreal.
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                  Campbelli vast ei näitand keegi huvi üles või soovitigi alles hoida?


                  I'd like to keep Campbell here

                  Muidugi see on suhteliselt sama jutt, mida ta aasta varem rääkis, aga mänguaega sai vist max 10 mängus.



                  Ja see arutelu siin on ka päris naljakas olnud. Minu jaoks oli see paras pärl, et Manu fännid astuvad koos Arsenali omade vastu välja, aga Arsenali kui klubi vastu on Teil täiesti vastandlikud seisukohad?

                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Teisalt on see ilmselt veidikene parem olukord kui see, et klubi hoiab ankruna tagasi ambitsioonitu märg prantsuse kalts, kellel pole piisavalt mune, et riskida ja üritada meeskond tiitlini viia.
                  Algselt postitas plastic'99
                  Oma klubi väärtusi kahjuks teis endis kuigi palju ei ole.
                  Ma arvan, et selle klubi puhul võib küll öelda, et peatreeneri väärtused ongi klubi väärtused. Ehk et plasticu lauset peaks just komplimendina võtma, kui aluseks võtta krissucooli väide?

                  Kommentaar




                    LINK - Danny Welbeck undergoes knee surgery

                    Danny is now expected to be out for a period of months and everyone at Arsenal wishes him well.

                    Norm, täis Arse sündroom ka temani jõudnud. Järgmisel hooajal näeme Dannyboy!

                    Kommentaar


                      Welbeck 2 kuud veel väljas sest klubi idioodist arst otsustas aprillis mitte lõigata põlve ja selle asemel ootas suvi läbi et paraneb ise. Paraku ei paranenud. Seega lõigati nüüd ja taastumiseks läheb veel 2 kuud. Oleks kohe lõigatud oleks krt mees juba platsil tagasi.

                      Kommentaar


                        Paneb Campbelli allesjätmise otsuse hoopis teise perspektiivi.

                        Kommentaar


                          seda kindlasti

                          Kommentaar


                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Welbeck 2 kuud veel väljas sest klubi idioodist arst otsustas aprillis mitte lõigata põlve
                              noh kena, et me kõik oleme meditsiiniga ka nii kursis, et paugutame arsti idioodiks.

                              Kommentaar


                                Ei ole ju 2 kuud, on period of months.
                                Selgelt antud ruumi lasta vigastusega väljas olla kuskil 2-11 kuud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X