320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Tea kas peale kapteni veel kedagi väljakul oli? Vähesel määral suutsid ehk assisteerida Clichy ja Reyes. Ma oleks isiklikult Toure nahka pistnud kui ta seda väravat löönud poleks. Mängu kestel mõtlesin, et peame kordusmängus vähemalt viis väravat lööma. Nüüd piisab ehk neljast. Põnev.
    Supplies!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      eriti lahe oli see kui teadustaja ütles claudio, siis rahavas rõkkas PI-ZAR-RO!!! kahju et hattrick ära ei tulnud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas vandersell


        Tea kas peale kapteni veel kedagi väljakul oli? Vähesel määral suutsid ehk assisteerida Clichy ja Reyes. Ma oleks isiklikult Toure nahka pistnud kui ta seda väravat löönud poleks. Mängu kestel mõtlesin, et peame kordusmängus vähemalt viis väravat lööma. Nüüd piisab ehk neljast. Põnev.
        Cygan oli kindlasti väljakul - ta oli tõesti hea täna .
        Aga kaptenit seal küll kuskil näha polnud .
        Reyes ja Clichy täitsid koha .
        Toure oli must auk meie kaitses . Samavõrd nagu Henry , Freddie ja Bob olid kõle tühjus rünnakul .
        Kordusmängus on Jumal Hollandist platsil ja kui värav puhakse hoitakse on ehk 2-0 võimalik
        Samas mine tea äkki saab ka Highburyl kõlama Claudio ...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          OK, kiilakas oli tubli, võttis kõrged pallid ära. Aga Vieira oli vaieldamatult man of the match meie poole pealt. IMHO.
          Supplies!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Algselt postitas vandersell


            Peaasi et väravateta viiki ei tule. kui ühe golli suudame lüüa, on ka hea.
            Mida rohkem, seda uhkem.

            Näed Seller, su soov täituski! Ja uhkeks ei mindud!
            Jõudsin just enne Toure väravat mõelda nädalavahetuse mängule Bayern - Dortmund (igati nauditav esitus ja 5:0) ning võimalikele seisudele 4:0 (Frings) ja 3:1...
            Kas pole ebaõiglane, onju. Meeskond kes on platsil oma väga hale vari, pigistab läbi ussi... no ütleme läbi nõelasilma ikkagi kõik lootused alles jätva tulemuse välja.
            Reyes vähe altiivsemana peab õnnelik olema, et kaart saamata jäi, kuigi küsis ta seda esimesel poolajal paar korda ning Kim Milton on rahulik vennike, mõni teine oleks ka Laureni tegu ehk karmimalt karistanud. Piresi dive oli isegi naljakas.
            Kovac korjas ka edaspidist arvestades ülimõttetu kaardi viimastel hetkedel.
            Parim sööt muidugi Fringsile, mille ta 4:0ks löömata jättis.

            Põnevus säilib? Raskeks läheb aga - igatahes!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas Jaan


              Algselt postitas SleepWalking


              Kroonimata maailma parim jalgpallur on veelkord kinnitanud, et Arsenal on see klubi, kus ta oma karjääri lõpuni mängib.
              Thierry \"alwayz le lozt in le big gamez\" Henry?
              njah, täpselt nii oligi. seletage palun kuidas see võimalik on?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Algselt postitas erts
                njah, täpselt nii oligi. seletage palun kuidas see võimalik on?
                erts, statoili stardipakett ootab sind lähimas tanklas.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  sedakorda oli saksa tank omal kohal - robustselt jõuline, võõrleegionärid olid hambutud.
                  parim hetk oli mehmeti sissetulek, esimene sööt, värav.

                  kaif oli tõdeda, et platsil oli ka lõpuks üks inglane, seda aga saksa mansa koosseisus
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Algselt postitas Daz_Booob




                    kaif oli tõdeda, et platsil oli ka lõpuks üks inglane, seda aga saksa mansa koosseisus
                    aga Cole?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Algselt postitas Daz_Booob


                      võõrleegionärid olid hambutud.
                      Aga Pizarro?
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Üks harilik Arsenali õhtu Euroopas. No krt kaua võib ...

                        Rünne oli hambutu. Prooviti lühikeste söötudega läbi kaitse mängida - tulutult. Vähesed pikad pallid jäid aga \"kaitsevalli\" pidama. Arsenali tuttav ühe-puudutuse söödumäng puudus.

                        Keskväli - joosti sihituna ringi. Alati leidus germannidel mõni keskväljamees, kes vabaks jäi. Selge Bayerni ülekaal.

                        Kaitse - no comments.

                        Ahjaa, Lehmann oli ka p.sk.

                        Highburyl lööb arsenal tõenäoliselt paar väravat, kuid ei usu, et oma värav puhtaks jääb.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Algselt postitas SleepWalking


                          Algselt postitas erts
                          njah, täpselt nii oligi. seletage palun kuidas see võimalik on?
                          erts, statoili stardipakett ootab sind lähimas tanklas.
                          ma võin ju ennast ära söestada, kui arvad et see sind lohutab, aga müsteerium jääb siiski õhku. ma vaatasin eile (peaaegu) terve mängu ära ja ma ei mäleta ühtegi tegu või tegemata jätmist thierry poolt. sümpaatne mängija aga eile täielik null. not zhe firzt time. doh.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas erts
                            ma võin ju ennast ära söestada, kui arvad et see sind lohutab, aga müsteerium jääb siiski õhku. ma vaatasin eile (peaaegu) terve mängu ära ja ma ei mäleta ühtegi tegu või tegemata jätmist thierry poolt. sümpaatne mängija aga eile täielik null. not zhe firzt time. doh.
                            nojah. kahjuks ei oska eilset sisuliselt kommenteerida. vaatasin sel ajal alkoholivaba õlut nautides air force one\'i ning air force two\'d (noorte foorumlaste tärganud lootuse kustutamiseks - tegemist ei ole harrison fordi uue filmiga, kus ta kaaperdatud condoleezza lennukit üritab venelaste käest päästa).
                            viin oma raha kihlveobörsile kordusmängu viigiks 3-3.

                            Brüsselist ka tänane ajalootund:
                            Fairs Cupi finaal 1969-70 - Anderlecht läheb 3-0 juhtima, veidi enne lõppu toob noor Ray Kennedy Arsenalile siiski väikese lootuskiire ning mäng Brüsselis lõpeb 3-1. Teise osa Highbury\'l võidab Arsenal 3-0.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Allo

                              Henry kohta niipalju, et eile Viasat 2 kandis mängu üle ITVst, kust siis ka kommentaar. Ei tabanud küll kahjuks ära kes puldis istusid, aga edastasid umbes järgmise mõtte:

                              5. minut
                              Kommentaator 1:
                              Minu arust pole muidu supermängija Henry kunagi Euroopa suurtes mängudes silma paistnud.
                              Kommentaator 2: (bravuurikalt) No siin ma küll nõus ei ole, ta annab ikka meeskonnale väga palju juurde ja tõeline supermängija.

                              85. minut
                              Kommentaator 1:
                              No hoolimata sinu vastuseisust pole Henry taas kord Euroopas millegagi hakkama saanud - väga varjus olnud.
                              Kommentaator 2: Täna vist jah... (vaikus ja siis tüüpilise Arsenali fännina) aga samas ei suudetud talle ka ühtegi passi ette mängida :P

                              Mida ma sellega öelda tahan on see, et Henry ja kogu Arsenal ei suuda kunagi Euroopas võita kuni Wenger treeneriks jääb. Nad on liiga pehmed ja ainult Henryle lootma jäädes mees lihtsalt ei suuda midagi korda saata.

                              Parimatega
                              Eestlane Finsbury Parkis

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Algselt postitas Chazlor
                                Henryle lootma jäädes mees lihtsalt ei suuda midagi korda saata.
                                mõned saavutused tal siiski ehk ikka on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X