320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Kas Chesney kah teil miski käkiga hakkama ei saanud ? jäi kuskil kõrva nagu.
      Sai sai. Teine värav oli räme kook.

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Kas Chesney kah teil miski käkiga hakkama ei saanud ? jäi kuskil kõrva nagu.
        Teine värav puhas Shccšescni pläkk. Seisis tagumise posti juures ja jättis arusaamatutel põhjustel 80% väravast täiesti katmata ja siis saigi üks valgevene taaraautomaatide korrastaja suvalise kauglöögi sisse väänata. Suhteliselt häbiväärne olukord. Ülejäänud kaks olid ka täiesti tõrjutavad pallid.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          olympiacos inglismaal
          balansiks võiks öela, et suur osa neist varasematest mängudest ka Arsenali vastu. Aga Wengeri pildiga tuleb see tegelane meelde


          Mental strength on küll mõlemil sarnane

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Teine värav puhas Shccšescni pläkk. Seisis tagumise posti juures ja jättis arusaamatutel põhjustel 80% väravast täiesti katmata ja siis saigi üks valgevene taaraautomaatide korrastaja suvalise kauglöögi sisse väänata. Suhteliselt häbiväärne olukord. Ülejäänud kaks olid ka täiesti tõrjutavad pallid.
            Ehk siis Arsenali väravavahtide paraadõhtu. Nunnu

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Liikuvat pilti Ospina väravast?

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Sel aastal siis Bayerni kord Arsenal CL-ist välja puksida?
                Wrong. Sel aastal olid meie tüübid nii osavad, et said täitsa nende abita hakkama. Ainult vormistamise küsimus veel.

                Kommentaar


                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    kahju, et nii... inglise klubisid tahaks euroopas edukana näha küll (v.a. chelsea) ning nüüd saate kogu auru panna liigale, mis ei ole hea konkurentidele..

                    Kommentaar


                      Oot, mis? Bayern on nüüd nii hirmus, et CL Arsenalil juba lõpetatud ja "keskendume liigale"? See on küll ääretult rumal jutt. Kvaliteeti meeskonnas küllaga, tuleb ainult ennast kokku võtta. Tugevama vastasega mänguks ongi tõenäoliselt kergem keskenduda.
                      Kaks kaotust kuuest mängust ei ole veel mingi maailma lõpp.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Oot, mis? Bayern on nüüd nii hirmus, et CL Arsenalil juba lõpetatud ja "keskendume liigale"? See on küll ääretult rumal jutt. Kvaliteeti meeskonnas küllaga, tuleb ainult ennast kokku võtta. Tugevama vastasega mänguks ongi tõenäoliselt kergem keskenduda.
                        Kaks kaotust kuuest mängust ei ole veel mingi maailma lõpp.
                        Ega maailma lõpp ei ole, aga ma pakun, et nendest kahest mängust eeldati 6 punkti. Reaalsus tiba teine.

                        Arsu osas oleneb palju Zagrebi ja Olympiakose omavahelistest mängudest. Kui seal suudab üks pool võtta kaks võitu ehk 9 punktini jõuda, on keerulisem edasi pääseda võrreldes sellega kui need kaks mängu nt viigiga lõppeksid ja Zagrebil ning Olympiakosel oleks 5 punkti. Eks pärast järgmist vooru oleme jälle targemad

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Oot, mis? Bayern on nüüd nii hirmus, et CL Arsenalil juba lõpetatud ja "keskendume liigale"? See on küll ääretult rumal jutt. Kvaliteeti meeskonnas küllaga, tuleb ainult ennast kokku võtta. Tugevama vastasega mänguks ongi tõenäoliselt kergem keskenduda.
                          Kaks kaotust kuuest mängust ei ole veel mingi maailma lõpp.
                          Sellist juttu Liverpooli fani suust kuulda, kes eelmine hooaeg Realile vabatahtlikult perse ettekeeras on kyll jama lugeda. Üsna kindel, et Arsenal käitub väärikalt, võitleb ja saab tasuks ka punkti v mitu.

                          Kommentaar


                            Masendav tulemus ja sellist asja välja vabandada ei saa, aga kas ma olen ainus, kes arvab, et Ospina kala puhul ei käinud pall üle joone?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                              Masendav tulemus ja sellist asja välja vabandada ei saa, aga kas ma olen ainus, kes arvab, et Ospina kala puhul ei käinud pall üle joone?
                              Minu arust käis päris selgelt üle.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Minu arust käis päris selgelt üle.
                                Kas sa palun valgustaksid ka mind selle klipiga, kõik klipid mis telekas näitas ja netist leidnud olen seda väga ei näita. Siuke mulje jääb neist, et äkki ei ületanudki..
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X