320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    2 järgmist mängu on Bayerniga ja saabki vormistatud ju? Seda tahtsin õelalt vihjata.
    Jah, aga see ei ole Bayern kes meid välja lööb vaid ainult meie mehed ise.
    Nii haledat CL kampaaniat pole varem veel nähtud.

    Ja palli ületamise teemal siis ega nurgad ei olnud head kordustel ja tekkis endal samuti sama mõte mängu ajal. Ja siis veel mõte et miks ei ole seal seda kotkasilma hoopis joonel scanneerimas.
    Sellegipoolest pohh, ise tekitasid endale neid jamasid.

    Kommentaar


      Videot pole anda, aga pall oli kindlasti üle joone. Ospina kala
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
        Masendav tulemus ja sellist asja välja vabandada ei saa, aga kas ma olen ainus, kes arvab, et Ospina kala puhul ei käinud pall üle joone?
        selgelt käis üle.

        https://streamable.com/pwgx siin on päris kenasti näha

        Kommentaar


          No sama pilti ma nägin varem ka ja eks ma lepin sellega, aga 100% selgust ma sealt ikka ei saa. ta võib mingi 95% üle olla, aga kui väike osa ikka nö joone peal on, siis ei tohiks ju ära lugeda ja seda sealt ikka väga näha ei ole. Vb otsajoonega paralleelsest pildist oleks, kui see Gibbsi parem jalg ees ei oleks.

          Kommentaar


            Närvid läbi? http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...nger-live.html

            Kommentaar


              Arsenal, palun osta ründaja.
              Higuain oleks tore.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Arsenal, palun osta ründaja.
                Higuain oleks tore.
                Lol wuuut. Mida ta meile juurde annaks? Suurim võimaluste luhtaja üldse.

                Kommentaar


                  Arsenal vs. ManU

                  Cech
                  Bellerin - Mertesacker - Gabriel - Monreal
                  Coquelin - Cazorla
                  Ramsey - Özil - Alexis
                  Walcott

                  Vahetused: Ospina, Debuchy, Gibbs, Chambers, Oxlade-Chamberlain, Campbell, Giroud

                  Kommentaar


                    Mis toimub? Sellist tormi ei osanud täna küll oodata.
                    Fan of Who...

                    Kommentaar


                      Väravad nagu jalkaaabitsast . Eriti hea oli viimane devjatka.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Lol wuuut. Mida ta meile juurde annaks? Suurim võimaluste luhtaja üldse.
                        Väravaid annaks juurde. Aga vaielda ei viitsi. Piiiz niggaz!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Lol wuuut. Mida ta meile juurde annaks? Suurim võimaluste luhtaja üldse.
                          Suurim võimaluste luhtaja giroud istub teil pingil so stfu.

                          Kommentaar


                            Ei usu mina, et Higuain annaks väravaid juurde. Minu arust luhtab tüüp veel rohkem võimalusi kui Giroud ja Walcott.

                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Suurim võimaluste luhtaja giroud istub teil pingil so stfu.
                            Selge, et eilsest rebendist veel pepu valus aga natuke adekvaatset mõtlemist võiks ka juures olla. Giroud pole suurim luhtaja isegi meie meeskonnas.

                            15.09 seisuga
                            Algselt postitas Katk Vaata postitust

                            Kommentaar


                              Tundub, et wenger peab tihedamini mängijatega pahandama, et neil puudub kirg ja tahtmine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mted Vaata postitust
                                Tundub, et wenger peab tihedamini mängijatega pahandama, et neil puudub kirg ja tahtmine.
                                Ei tea kes neile seda kirge ja tahmist sisendama peaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X