320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Videot pole anda, aga pall oli kindlasti üle joone. Ospina kala
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
      Masendav tulemus ja sellist asja välja vabandada ei saa, aga kas ma olen ainus, kes arvab, et Ospina kala puhul ei käinud pall üle joone?
      selgelt käis üle.

      https://streamable.com/pwgx siin on päris kenasti näha

      Kommentaar


        No sama pilti ma nägin varem ka ja eks ma lepin sellega, aga 100% selgust ma sealt ikka ei saa. ta võib mingi 95% üle olla, aga kui väike osa ikka nö joone peal on, siis ei tohiks ju ära lugeda ja seda sealt ikka väga näha ei ole. Vb otsajoonega paralleelsest pildist oleks, kui see Gibbsi parem jalg ees ei oleks.

        Kommentaar


          Närvid läbi? http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...nger-live.html

          Kommentaar


            Arsenal, palun osta ründaja.
            Higuain oleks tore.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Arsenal, palun osta ründaja.
              Higuain oleks tore.
              Lol wuuut. Mida ta meile juurde annaks? Suurim võimaluste luhtaja üldse.

              Kommentaar


                Arsenal vs. ManU

                Cech
                Bellerin - Mertesacker - Gabriel - Monreal
                Coquelin - Cazorla
                Ramsey - Özil - Alexis
                Walcott

                Vahetused: Ospina, Debuchy, Gibbs, Chambers, Oxlade-Chamberlain, Campbell, Giroud

                Kommentaar


                  Mis toimub? Sellist tormi ei osanud täna küll oodata.
                  Fan of Who...

                  Kommentaar


                    Väravad nagu jalkaaabitsast . Eriti hea oli viimane devjatka.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Lol wuuut. Mida ta meile juurde annaks? Suurim võimaluste luhtaja üldse.
                      Väravaid annaks juurde. Aga vaielda ei viitsi. Piiiz niggaz!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Lol wuuut. Mida ta meile juurde annaks? Suurim võimaluste luhtaja üldse.
                        Suurim võimaluste luhtaja giroud istub teil pingil so stfu.

                        Kommentaar


                          Ei usu mina, et Higuain annaks väravaid juurde. Minu arust luhtab tüüp veel rohkem võimalusi kui Giroud ja Walcott.

                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Suurim võimaluste luhtaja giroud istub teil pingil so stfu.
                          Selge, et eilsest rebendist veel pepu valus aga natuke adekvaatset mõtlemist võiks ka juures olla. Giroud pole suurim luhtaja isegi meie meeskonnas.

                          15.09 seisuga
                          Algselt postitas Katk Vaata postitust

                          Kommentaar


                            Tundub, et wenger peab tihedamini mängijatega pahandama, et neil puudub kirg ja tahtmine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mted Vaata postitust
                              Tundub, et wenger peab tihedamini mängijatega pahandama, et neil puudub kirg ja tahtmine.
                              Ei tea kes neile seda kirge ja tahmist sisendama peaks?

                              Kommentaar


                                Higuain võib ju rohkem eksida, kui Giroud või Walcott aga realiseerib ka ikka tunduvalt rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X