320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seletab ka poisi pingeid väravalöömisel - proua kõhuke muudkui kasvab ja tema ei saa mitte väravat ära löödud, et õiget tähistamist teha
    Palju õnne muidugi siit poolt ka

    Kommentaar


      Täna mängisid teisel poolajal õnneks kõik hästi. Ning ka Cechi enesekindlus aina kasvab.

      Lisaks tundub mulle, et Wengerile on tekkimas üks taktikaline optsioon ka juurde veel, iseasi kas ta seda kasutaks üldse: paremkaitsesse Debuchy või tulevikus keegi teine ning Bellerin tema ette. Sest vähemalt hetkel tundub (arvestades tema viimase 12 kuu arengut), et on ainult aja küsimus, kui Bellerin driblab läbi absoluutselt kõigist, kes ette juhtuvad.

      Kommentaar


        Watfordi vendadest triblab läbi, eks näis kuidas Bayerniga läheb.

        Kommentaar


          Ilus võit. Tea kas rohkem ongi tarvis midagi öelda hetkel.
          Küll nädala keskel oleme arvatavasti taas kriisis kuid õnneks nii kaua saab hetke olukorrast rõõmu tunda.

          Bellerin algselt noorteklassides oligi winger. Konverteeriti kaitsesse ümber. Aga see kuidas tal õnnestub meestest mööda saada on jah päris müstiline, isegi kui tundub et vastane saab palli juba kätte väljub olukorrast tema ikka võitjana. Võiks tunduda et tegemist on õnnega, aga kuna kossus mul kunagi oli tiimikaaslaseks üks täpselt samasugune vend kes suutis kõiksugu puuted vastaste poolt ikka enda eeliseks mängida siis tean et tegemist pigem ikka skilliga.

          Ja öelge veel et ausus on vinge. Oleksime pidanud pendla saama 3-0 seisul ja Gomes ka punase kui Alexis poleks Alexis ning üritanuks seal peale maha niitmist veel palli mängu jätta ning siis otse väravat lüüa. Jäänuks ta pikali käsi laiutama siis oleks kindlasti ka vile tulnud, aga kuna üritas edasi mängida siis ei tulnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Bellerin algselt noorteklassides oligi winger. Konverteeriti kaitsesse ümber. Aga see kuidas tal õnnestub meestest mööda saada on jah päris müstiline, isegi kui tundub et vastane saab palli juba kätte väljub olukorrast tema ikka võitjana. Võiks tunduda et tegemist on õnnega, aga kuna kossus mul kunagi oli tiimikaaslaseks üks täpselt samasugune vend kes suutis kõiksugu puuted vastaste poolt ikka enda eeliseks mängida siis tean et tegemist pigem ikka skilliga.
            Bellerinil ikka hull töövõime seal äärepeal wingereid trackida ja samal ajal ründes ääre pealt käiku pakkuda. Selline edasi-tagasi spurtimine ja minu arust on küll harva, kui ta kuhugi ära eksib ja vastasmeeskond saab rahulikult tema äärelt tulla.

            Kõige ideaalsem moderne attacking full-back, keda võiks tahta. Wingeri tehnika, kuid äärekaitsja valvsus ja vastupidavus.

            Kommentaar



              tõsine väravajanu

              Kommentaar


                See jah see olukord millest eile kirjutasin. Et targemad võiks seletada miks seal viga ei vilistatud (eelist ju ei saanud) ?

                Kommentaar


                  Tundub, et mitte vastamine vastab küsimusele - keegi ei tea.

                  Täna 2 aastat tagasi aga mängiti natuke PlayStationit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Jäänuks ta pikali käsi laiutama siis oleks kindlasti ka vile tulnud, aga kuna üritas edasi mängida siis ei tulnud.
                    vaevalt.

                    pigem kohtunik arvas, et seal polnud viga ja kõik. kuid miks, see on juba omaette küsimus.

                    Kommentaar


                      A Bayern Munich supporters’ group wants fans to boycott the first five minutes of next week’s Champions League match at Arsenal in protest at what it calls excessive ticket prices

                      Kommentaar


                        See jah juba ammu teada uudis. Eks näis, kas reaalsuses staadionilt mingi rahvamass puudu on.

                        Kommentaar


                          Seni kuni staadion on rahavast täis, ei tohiks kellegil kobisemist olla. Nõudlus paneb hinna paika ja see kui sakslased ei oska või ei julge rohkem raha küsida, on nende enda probleem.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            London, the best city in the world!
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Sisetunne ütleb, et Bayern saab täna pähe ja Alexis sahistab vähemalt kaks korda Bayerni võrku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                ja see kui sakslased ei oska või ei julge rohkem raha küsida, on nende enda probleem.
                                Ei tasu lampi tulistada. Mitte kumbki pole põhjus, miks Saksamaal odavad piletihinnad on. Fänne lihtsalt ei taheta igal võimalusel lüpsta. Paneks siis ühe tsitaadi Uli Hoenessilt (vb üks väheseid häid mõtteid temalt), aga seda teavad kõik väga hästi. Näiteks võrdluseks. Ühe Arsenali B kategooria pileti raha eest kuhugi ülevale tasandile olen ma käinud vaatamas Saksamaal viite erinevat mängu.

                                Off topic. Aga lihtsalt pidi vastama. Küsimus ei ole selles, et Saksamaal ei osataks või ei julgetaks rohkem küsida. Seda lihtsalt ei taheta teha. Bayern müüks oma staadioni väga vabalt ka poole kallimate piletihindade eest välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X