320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen selle foorumi suurim Neueri "fänn" aga pean tunnistama, et sellise suurepärase reaktsioonitõrjega saaksid siiski vähesed hakkama.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Käega ju?

      Kommentaar


        Olli kurat, tubli poiss, ning see lõpu draama uhhhhh.

        Saab ehk asjad joone peale jälle... Ja Lewahoidis ka täna pallid püksis, mitte väravas

        Kommentaar


          Just another night at the Ems, lebo.

          Bellerin
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Mida lõpp veel BELLERIN

            Eriti nunnu oli et Bayern nulli peal hoiti

            Kommentaar


              Hea töö. Tõite need a-kategooria staarid maa peale tagasi
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Hea töö. Tõite need a-kategooria staarid maa peale tagasi
                Just ja ma endiselt ootan Jürks-ilt seda A-kategooria meeskondade listi

                Kommentaar


                  Gibbs on uskumatult kehva. Rohkem mängupraktikat vaja talle.
                  Muidu: VÕTKE VÄLJA!! Uskumatu, aga Wenger mängis Bayerni üle lihtalt oma Chelsealiku mängustiiliga. Väga hea meel Özili üle, kes jõhkralt tööd tegi ja lõpuks ka tabamuse kirja sai. Tore, kui satsis kõik terve on, siis näeb, et võib ikka teha küll nii premmis kui Champions Leagues. Loodan, et Ramsey nüüd mingit pikemat asja külge ei saanud.
                  Muidugi need kaks kaotust on ikka väga tobedad ja siis võit Bayerni üle. Jalgpall noh...
                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mted Vaata postitust
                    Gibbs on uskumatult kehva. Rohkem mängupraktikat vaja talle.
                    Muidu: VÕTKE VÄLJA!! Uskumatu, aga Wenger mängis Bayerni üle lihtalt oma Chelsealiku mängustiiliga. Väga hea meel Özili üle, kes jõhkralt tööd tegi ja lõpuks ka tabamuse kirja sai. Tore, kui satsis kõik terve on, siis näeb, et võib ikka teha küll nii premmis kui Champions Leagues. Loodan, et Ramsey nüüd mingit pikemat asja külge ei saanud.
                    Muidugi need kaks kaotust on ikka väga tobedad ja siis võit Bayerni üle. Jalgpall noh...

                    Hamstritega peaks reeglina 2-3 nädalat minema vist?
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                      Hamstritega peaks reeglina 2-3 nädalat minema vist?
                      teistes klubides jah - meil 2-3 kuud

                      Kommentaar


                        Olen Giroud siin avalikult kirunud küll aga täna teen kummarduse.

                        Ramsey vigastus muidugi varjutas seda suurepärast võitu täna.

                        Kommentaar


                          Olympiacos ka võitis. Sisuliselt on meil vaja ikka veel kõik järgi jäänud mängud võita, et edasi saada või siis ehk 2 võitu ja viik.

                          Kommentaar


                            Eks sealt Bellerini pealt oma värava all kärises päris mitmel korral, õnneks jäi sööt/tsenderdus lahjaks. See spurt lõpus oli päris hea. Lewa enam-vähem kasutu mees tänases mängus. Aga.. natuke vara tuli see litakas vastu näppe Pep-och-co'le, kusagil kaheksandikfinaali teises mängus peale nt. viigilist esimest mängu sobinuks rohkem. Aga siiski, hästi mängitud, õnne peab ka olema. Usun, et õige meeskond võitis, see surnuks söötmise plaan kukkus Pepil täna päris selgelt läbi.

                            malagarile.. kordusmängus Olympiacos ise parema tulemusega ära võtta ja loota, et Bayern neile punkte ei kingi. See muidugi eeldab, et Arsenali poisid liiga suureks end vahepeal ei mõtle (horvaatide vastu näiteks).

                            Kommentaar


                              Need nullimängud on suures osas Cechi töö, tõrjed kui ka vaimse kindluse andmisel kaitsjatele. Endalgi närv pole nii pingul kui mingi terav tsenderdus sisse tuleb, võrreldes varsemate aastatega. Schchcesny puhul ei teadnud kunagi, mis sealt tuleb nüüd.
                              Tervele tiimile 5+ hindeks
                              +
                              Costa jättis Bayerni poolt väga hea mulje, väga terav vana, see üks löök mis ristist napilt üle läks...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                                Just ja ma endiselt ootan Jürks-ilt seda A-kategooria meeskondade listi


                                A-kategooria ongi minu jaoks Real, Barca, Bayern. Järgnevad Chelsea, PSG jne (viimastel aastatel CLis kaugele jõudnud, liiga võitnud jms (hetkevormist hoolimata), siiski 3st madalamal tasemel - Arsenali kohta ei käi ju ükski eelnev kriteerium?) See võit oli ju üllatus, mida ikka ette tuleb väiksematel klubidel, kui suuremal klubil kehv päev, tooks vigastused ka välja. Minu arvamus, aga palju õnne võidu puhul!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X