320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Eks tulebki siis eeldada, et sinu postituse alguspunktiks ja ajaloo alguseks ongi 1992. aasta.
    Enne seda oli sinu nimetatud neljast klubist kahel kokku 1 tiitel CLi eelkäijas
    Tõsi, hommikukohv polnud veel oma effekti andnud - ütleme siis, et lähiajalooline suur nelik.

    Kommentaar


      Nautigem parem seda mida Ollie tuli ja tegi platsile saades (ei, see ei ole tema löödud värav)

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Tõsi, hommikukohv polnud veel oma effekti andnud - ütleme siis, et lähiajalooline suur nelik.
        Lähiajalooliselt (kui võtta alates nö CLi algusest 92a) sobiks nelikusse pigem Milan. Ja kui mingit hüpoteetilist lähilähiajalugu vaadata, siis sobiks näiteks Chelsea (viimase 11a jooksul 7 korda poolfinaalis, ManU samal ajal 4 korda).

        Kommentaar


          Aga mingi hea nurga alt või Giroud pea peal oleva GoPro kaameraga saaks näha, millega sa värav oli siiski? Ei jõua jälgida nii hästi, kas käsi või nina.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Lähiajalooliselt (kui võtta alates nö CLi algusest 92a) sobiks nelikusse pigem Milan- 6 võitu vs ManU 2. Ja kui mingit hüpoteetilist lähilähiajalugu vaadata, siis sobiks näiteks Chelsea (viimase 11a jooksul 7 korda poolfinaalis, ManU samal ajal 4 korda).
            Tõsi, Chelsea on viimaste aastate jooksul suutnud oma stabiilsusega üsna lähedale end sättida. - Siiski kui nüüd seda toredat tabelit uskuda, siis https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_C...nce_comparison on isegi Arsenal veel neist ees. Ja vaata, et Inglismaalt number kaks lausa.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Ajalooline suur nelik CL's, Real Madrid, Barcelona, Bayern Munich, Manchester United.
              aaamisonsellelpildilvalesti.jpg

              5
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas check Vaata postitust
                Ah ei oleks nii pikalt vaja olnud... Ma ei väidagi, et teie jutt vale on. Inglise meedia ongi kallutatud, Mourinho ongi m*nn ja kohtunikud teevad teie vastu palju kahtlaseid otsuseid, aga no kurat võtaks elu ongi ebaõiglane, deal with it! Lihtsalt see kollektiivne ving foorumis häirib, muud midagi.
                See on muidugi üsna naljakas hoiak. Foorumid ongi selleks, et arutada nii positiivse kui negatiivse üle. See, et Arsenali teema tundub vingatsim kui mõni teine tuleneb lihtsalt sellest, et aktiivsete postitajate arv on tunduvalt suurem kui teistel klubidel kel väga palju edu palliplatsil ette näidata pole viimasest ajast.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Rääkides praegusest ajast, siis suur nelik kindlasti Barca, Real, Bayern ja Manu, kes kõige rohkem meedia tähelepanu saavad ja kellel kõige rohkem tulemusi. Rääkides CL ajalooliselt, siis Nottingham Forest F.C., ka kõvem klubi, kui Arsenal. Kokkuvõttes, keda kotib.

                  Kommentaar


                    Veel üks äge pilt eilsest:



                    Meie parim väljakumängija eile, minu hinnangul (Cech MotM). Tegi meeletult tööd ning sai lõpuks tasu.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      foorum ongi kollektiivse vingu jaoks. Kuskil peab ennast välja elama ka - usu mind keegi meist ei vingu in real life nii palju Arsenali üle

                      Räägid enda eest
                      Mina vingun ja mitte vähe. Üksinda. Teleka eest, mänge vaadates. Naine kahtleb juba mu mõistuses.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Oma mõtte kinnituseks, tänane hiilgustükk eurospordilt: https://uk.sports.yahoo.com/news/fiv...091149418.html

                        Saan aru et autor pole tõsiseltvõetav ajakirjanik aga selline asi toimub seal igapäevaselt. Ma tõesti pean sügavalt mõtlema uue spordiportaali otsimisele...



                        xGmap ütleb, et mängisime Bayerni kindlalt üle. Positiivne. Neile, kelle jaoks on tegu uue kontseptsiooniga, siis tegemist on põmst vastavalt võimalustele ja nende kvaliteedile välja kalkuleeritud oodatud väärtus lõpptulemina(expected value). Ühesõnaga, eilse mängu võitis Arsenal kindlalt 2.3-1.4 Yay!



                        Hector, Hector, mida sa teed. Selline kiirus mängu viimastel minutitel, selline tahe 1:0 seisult minna sinna olukorda seda palli röövima, selline noor mees. Kiirelt üheks mu lemmikmängijaks saamas. Viimases Marca'le antud intervjuus vastas noorsand küsimusele Barcelonasse naasmise kohta niimoodi: A: Nobody has ever asked me this before (laughs)! I came to Arsenal to stay here, I’m not thinking about going back. I’m happy and I’m playing. It’s my fifth season and I feel like this is my home. I see it as very difficult to leave.

                        Tõsi, Costa tõmbas ta esimesel poolajal paar korda kohvile korralikult, aga mees tundub olevat ülikiire õppija, teisel poolajal olid omad järeldused tehtud. Ning mul on tunne, et see Costa-kutt teeb seda vist kõigile oma vastastele, mingi Ronaldinho teine tulemine vist. Siukse skilli ees tuleb müts maha võtta ja kumamrdus teha küll.

                        Kommentaar


                          Loodan, et see trollimisena ei paista, Costa tribla oli tõesti tore vaadata.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Räägid enda eest
                            Mina vingun ja mitte vähe. Üksinda. Teleka eest, mänge vaadates. Naine kahtleb juba mu mõistuses.
                            Noh see on teleka ees - seal ma ei vingu - seal ma möirgan nii et maja väriseb. Oeh praegu tuli meelde kui sai oma kambaga kunagi Tartus Zumis vaatamas käidud - ime et meid välja ei visatud
                            Ma mõtlesin pigem seda, et ma argises suhtluses ei käi ringi ja ei vingu kogu aeg et Giroud on sitt või et kohtunik on töll jne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              xGmap ütleb, et mängisime Bayerni kindlalt üle.
                              xGmap ütleb, et käega väravani tegi Arsenal ainult sipelga pätse. peale seda ka, v.a. vasturünnak üheksakümne neljandal minutil.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                xGmap ütleb, et käega väravani tegi Arsenal ainult sipelga pätse. peale seda ka, v.a. vasturünnak üheksakümne neljandal minutil.
                                Mängu relevantne statistika:
                                Arsenal:Bayern
                                Shots on target 8 - 6
                                Shots inside the box 12 - 9

                                Näide ebaolulisest statistikast:
                                Ball possession 26,8% - 73,2%
                                Total passes 278 - 767

                                Wenger läks kindla taktikalise plaaniga mängida sügaval, loovutada Bayernile pall ja lüüa vastaseid kontrast. Plaan viidi ju täide pea perfektselt. Mängus oli mingi 15-20 minutine periood teise poolaja alguses, kui tundus, et Arsenal hakkab tõsiselt hätta jääma. Wengeri taktikaline võit. Tavaliselt on see Wenger, kes oma taktikalise paindumatusega tihti kõrbeb minnes vastaseid surnuks söötma, eile tegime Bayernile seda mida tegi West Ham meie vastu näiteks esimeses mängus.

                                Mis puudutab xGmap'i, siis tõepoolest kuni Giroudi väravani oli seis selles vallas võibolla 0,7-1.3 sakslaste kasuks. Aga jalgpall teadupärast kestab 90 minutit mitte 75. Peale Giroudi väravat polnud Bayernil põmst mitte midagi sellel ajal kui Giroud sai nurgalöögist vabalt peaga löögile positsioonilt, kus eeldaks vähemalt 1/3st realiseerimisprotsenti ning lisaks viimane Özili värav mis peaks sa 90%ne võimalus olema. Kui viimast Özili olukorda poleks juhtunud, oleks tegemist olnud siuke 1.4-1.4 mänguga. Aga teadupärast ei kesta mäng vaid 90 minutit vaid kohtunik annab vahest mõne minuti juurde kah...

                                Lisaks xGmap autor andis Walcotti võimalusele 0.34 väärtuse. Minu maitse jaoks ilmselt natuke madal, 0,5 oleks reaalsem. Muidugi kui sul on Neueri sugune mees väravas ja Walcotti sugune mees pealööki sooritamas, siis tõepoolest ei pruugi selle olukorra oodatud väärtus olla 50% värav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X