320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lol, käega värav toob mängu muudatuse. #taktikaline_võit #perfektne #üleolek #relevantsed_numbrid
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas coco
      xGmap
      Mul näiteks on savi, mida see julla arvab, et kes oleks pidanud mis minutiks ees olema mitme väravaga. Vutis ei maksa peaksid ja oleksid midagi. Oli tasavägine mäng ja vabalt oleks saanud Bayern ka mingiks hetkeks 2-0 ees olla, kui Cech oleks sekundisajatuhandiku hilinenud käesirutusega.

      Lisaks ei maksa ka statistika väravalöökide kohta suurt palju. Suur osa neist olid Walcotti söödud Neuerile või otsaauti. Tõsi küll, pallivaldamis%(söötude arv) jagatud löökide arv väravale jah siiski on näitaja.

      Aga mis sa ( ja mitmed teised ka) mainisid - et taktikaliselt haruldane paindlik ja ettenägelik mäng Wengerilt - vot see on küll kümnesse. Võibolla, et isegi enda nähtud Arsenali-mängudest kõige positiivselt äärmuslik 94min selles mõttes üleüldse. Mitte ainult see, et mindi väljakule ettevaatliku mängujoonise aga samas selge plaaniga, kuidas värav lüüa. Üllatas ka see, et Wenger nägi seekord isegi vaeva, et mängueelsetes intervjuudes oma mänguplaani osas vett sogada.

      Aga eile oli platsil rohkematki silmapaistvat taktikalises osas. Minu arust on suht harv, et taktika muutub (Arsenalil!!!) mängu jooksul nii kiiresti ehk siis käskulste peale. Kui vaja siis istuti sügaval. Ja siis mingil hetkel pressiti ühiselt ja kõrgelt. Ja siis jälle vaikselt jnejne. Vähemalt mulle tundus see suht silmnähtav. Tavaliselt muutub Arsenali mängujoonis rohkem põhjustel, et mängijad jäävad unelema või ärkavad sisse lastud värava peale üles.

      Meeskondlik pressing on arenenud. Jah, arenguruumi on kuhjaga võrreldes A-meeskondadega. Aga siiski on asi oluliselt paranenud. Näha oli seda Manku vastu, kus De Gea palli mitmel korral küljeauti tagus. Eile jäi silma olukord, kus pall jalal Neuer (olles täiesti teadlik platsil toimuvast), olukorras kus keegi Arsenali mängijaist polnud talle 5-meetri raadiuseses lähedusse jõudnud, seesama Manuel Neuer veeretas sellest hoolimata palli üle otsajoone korneriks - sest paremat varianti tal polnud.

      Ning lisaks meeldib mulle hetkeseis, kus Arsenali ründajateks on sellised mängijad nagu Walcott ja Giroud. Meeldib just sellepärast, et nad on sedavõrd tüübilt erinevad. See lisab ettearvamatust enne mänge (vastaste jaoks) ning isegi kui on aimata, kumb neist ründajatest algrivistuses peale tuleb - on raske organiseerida kindlat kaitset 90+ minutiks. See, et üks neist tuleb vahetusest sisse teise vastu tagab ka selle, et Wengeril on mängus olemas plaan B, mitte "same old shit".

      Täna sai nüüd siis kiideldud ja ära tõustud. Vinguda on aega peale mõnda ajuvaba kaotust, mida kindlasti jälle kogeda saab millalgi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        lol, käega värav toob mängu muudatuse. #taktikaline_võit #perfektne #üleolek #relevantsed_numbrid
        Sinu jutust jääb mulje, justkui Arsenalil polnud kuni käega väravani mitte midagi ja Bayern korraldas mingit turmtuld meie värava all. Me vaatsime mingeid erinevaid mänge mulle tundub - Arsenalil oli üks supervõimalus Walcotti näol, üks normaalne võimalus Özili näol ja üks täiesti ok olukord kui Alexis vabalt nurgalöögijärgselt üle lati kõmmutas. Bayernil oli Alcantara?? võimalus mille Cech tõrjus ja Costa paar sähvatust. Teisel poolajal oli Lewal paar head võimalust mis ei läinud sisse/lõi mööda. Seejärel lõi Giroud värava ja Arsenal pani poe kinni, peale juhtima minemist Cechil tõrjeid teha ei olnud.

        Ja kogu selle jutu võtabki palju lühemalt ja konkreetsemalt kokku minu postitatud xGmap. Tõdesin ju isegi, et kui jalgpallimäng kestaks 75 minutit oleks Bayern parem olnud. Paraku ei kesta, lüüakse vahest mõni värdvärav mis toob mängu muutuse. Aga päeva lõpuks oli ju tegemist siiski taktikalise triumfiga, käevärav või mitte. Eriti arvestades, et Arsenal!!! tegi selle taktikalise vangerduse, loobudes oma tavapärasest filosoofiast ja mängides vastavalt olukorrale. Seda on rõõm näha mul fännina ja sinul Itaalia jalgpalli toetajana ei tohiks ju ometi nii raske olla mõista, et eilne mäng ei võidetud mitte ainult mängijate poolt kui ka treeneri vangerduste tulemusena. Natuke õnne mõnes olukorras käib asja juurde, kui sa planeedi ühte parimat võita tahad.

        Kommentaar


          Löön Inglise ajakirjanduse lahti täna...kus kurat on Wengeri kiidulaul ? ah ? Kui flopime on wenger out, wenger is stubborn, wenger has lost it igal lehel times x5. Ma olen pettunud!

          Aga muidu vahva mäng! vanahärra oli MOM
          wenger boss.jpg

          Kommentaar


            Mis Wenger tegi muidu?
            Tõi Giroud sisse? Kes selles kahtles.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Mis Wenger tegi muidu?
              Tõi Giroud sisse? Kes selles kahtles.
              Surus Pepi kätt peale kena mängu aga jah vaid seda ta tegigi. Restart & Try again!

              Kommentaar


                Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                Löön Inglise ajakirjanduse lahti täna...kus kurat on Wengeri kiidulaul ? ah ? Kui flopime on wenger out, wenger is stubborn, wenger has lost it igal lehel times x5. Ma olen pettunud!
                See hoiak paraku peegeldab suurt osa Arsenali oma fännibaasist.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  See hoiak paraku peegeldab suurt osa Arsenali oma fännibaasist.
                  Tohoh, kus sul suure osa fännibaasiga nii lähedane kokkupuude on, et selliseid avaldusi oskad teha?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    See hoiak paraku peegeldab suurt osa Arsenali oma fännibaasist.
                    Väga huvitav mõtteavaldus. Aga kui lubad siis ma paugutan ka puusalt. Kas sa ei peaks praegu eufooria etapis olema mitte ja oma kõik aja pühendama uudistele mis seotud Kloppiga ja oma foorumis arutlema teemade üle. Igaksjuhuks toon välja 3 etappi Liverpooli fännibaasi puhul: 1. Eufooria (palkame uue manageri, kõik muutub, me vallutame maailma) 2. Lootus (kestab nii 12-24 kuud) 3. Pettumus ja pidev hala kui paha kõik on ja millal see manager minema juba saadetakse.

                    Kommentaar


                      Ospinal käisid külalised.. http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ICID=mirror_MF

                      Kommentaar


                        1. West Ham 0:2 (e.h 3:0) - -3p
                        2. @ Crystal Palace 2:1 (e.h 2:1) - +-0p
                        3. Liverpool 0:0 (e.h 4:1) - -2p
                        4. @ Newcastle 1:0 (e.h 2:1) - +-0p
                        5. Stoke 2:0 (e.h 3:0) - +-0p
                        6. @ Tselski 0:2 (e.h 0:2) - +-0p
                        7. @Leicester 5:2 (e.h 1:1) - +2p
                        8. Manchester United 3:0 (e.h 1:2) - +3p
                        9. @Watford 3:0 ( 2:1 vs QPR) - +-0p
                        Puusalt Watford=QPR; Burnley=Bournemouth; Hull=Norwich.
                        Kokku 19p (väravatevahe 16-7=9) ja kurss sama 75p, millega lõpetasime eelmise hooaja.
                        Eelmisel hooajal pärast üheksat vooru oli meil 14p ning väravatevahe 15-11=4. Liidritest olime maas 9p, hetkel 2p.
                        Once a Gooner, always a Gooner

                        Kommentaar


                          Ramsey siis esialgu 4 nädalaks väljas, pärast koondisepausi pidavat tagasi olema, st 21. novembri mänguks äkki.

                          Kommentaar


                            Millal Ospina peaks terveks saama?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Pidi vist vist sama kaua väljas olema kui Ramsey kuigi kindlat ajaplaani pole.
                              David Ospina is out for our next game and certainly until the next international break.
                              Wilshere, Rosicky and Welbeck... For them, you can say around the New Year.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                                Väga huvitav mõtteavaldus. Aga kui lubad siis ma paugutan ka puusalt. Kas sa ei peaks praegu eufooria etapis olema mitte ja oma kõik aja pühendama uudistele mis seotud Kloppiga ja oma foorumis arutlema teemade üle. Igaksjuhuks toon välja 3 etappi Liverpooli fännibaasi puhul: 1. Eufooria (palkame uue manageri, kõik muutub, me vallutame maailma) 2. Lootus (kestab nii 12-24 kuud) 3. Pettumus ja pidev hala kui paha kõik on ja millal see manager minema juba saadetakse.
                                No well done, tõmbasid mingi netimeemi jutu põhimõtteliselt kohe käima. Ma kusjuures tõsiselt avaldasin muret sellega, sest jälgides mida inimesed kirjutavad, kuidas ühed-teised teisi fänne kirjeldavad, mida räägitakse teles, intervjuudes jms on mul päriselt jäänud selline mulje, et vana ei saa omade käest ka väga armastust, kuid (mitte isegi suurte) untsuminekutega kipub ettaimatav pasarahe kerge tulema. Ja kui supporti omadelt pole, on teadagi maial inglise meedial palju lihtsam. Noh, kasvõi, oleks mingit Wengeri laulugi terassidelt kuulda või midagigi. Buuusid palju rohkem. Seda mõtlesin. Aga nagu ikka, võtate siin kõike isikliku rünnakuna.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X