320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Henry out (achilles injury)
    Reyes suspended
    van Persie suspended
    Bergkamp suspended

    seega rünnakul alustab homme Ljungbergi (!) kõrval kas Quincy või Lupoli. Aliadiere võib sekkuda vahetusest - peale poole aasta pikkust vigastust on tal mängupraktikat vaid tunni jagu reservidest (kus tõsi küll tuli kohe ka värav). Pires, Edu, Hoyte ja Campbell on endiselt vigastatud, seega koosseis võib olla selline:

    Almunia
    Lauren Senderos Cygan Cole
    Toure Vieira Flamini Clichy
    Ljungberg Quincy

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas SleepWalking

      Almunia
      Lauren Senderos Cygan Cole
      Toure Vieira Flamini Clichy
      Ljungberg Quincy
      võidu peal väljas..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Homme õhtune koosseis saab siseinfi põhjal olema selline - paremkaitsja on veel teadmata

        -------------------almunia-----------------
        ----?----cygan-------senderos--------cole
        cesc-----vieira------flamini---------clichy
        -------aliadiere-------ljungberg-----------


        Varasema kogemuse põhjal peaks tegu olema usaldusväärse infoga . Üllatav on küll Alit algrivis näha aga ju ta on piisavalt terve siis .
        Ja eks me ole ika võidu peal väljas

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Algselt postitas malagar
          Üllatav on küll Alit algrivis näha aga ju ta on piisavalt terve siis .
          Wengeri enda tsitaat arsenal.com\'is:
          “I don’t know who will start yet,” said Wenger. “but I feel Aliadiere is too short. He has only had 60 minutes of Reserve football after six months out. He can come on for 20 minutes but I don’t think I will make him start.”

          Võit oleks väike ime ning eeldaks musjöö kaptenilt väga suurt mängu.

          eedit: selgub, et kloun numbriga 24 on nohus - seega stewart taylori fännid - pöidlad pihku!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Informant veelkord kinnitas , et koosseis on selline nagu eile postitud sai - tõsi paremkaitsjat ma veel öelda ei oska .
            Aga kuna infojagaja on regulaarselt 24 tundi ette teatanud meeskonna koosseise siis ei näe ma põhjust kahelda

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              sellega seoses tuleb mul meelde, et arsenali meililistis on mingi vend, kes tavaliselt ennustab uskumatuid asju ette. no näiteks campbelli ületuleku teadis ta enne teisi ning ka ja muid selliseid väikseid asju, nagu koosseisud jne. eelmisel suvel rääkis ta, et vieira ja reali vahel on leping tehtud ja summadki arsenalile üle kantud. peale seda on sellel suunal pisut vaiksem.

              aga aliadiere\'i mängimine tundub kahtlane pigem seetõttu, et järgmine sarnane vigastus oleks kindel karjääri lõpp. mõttetu risk ühesõnaga. paremkaitses võib eboue ka mängida.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                noh see kutt kellelt minu info tuleb on kah imeennustusi teinud - kõige müstilisem oli 24 tundi enne loosimsit ära öelda , et München meile meistrite liigas vastu tuleb .
                Ma ise kah just sillas ei ole et Ali alustab , aga karta on , et nii see saab olema .
                Mis puutub Vieirasse , sisi fakt on see ,et suvel oli tema kap Arsenali riietusruumis juba tühjaks tehtud . Tehing Realiga jäi viimasel hetkel ära . Ilmselt kuna Paddy ei saanud hispaanlastelt nii suurt palka nagu lootis ja otsustas siiski jääda .

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Pennant mõisteti 3 ks kuuks vangi - otsus läks edasikaebamisele - aga ausalt öelda on tegemist juba rohkem Birminghami probleemiga

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    ära ole kindel.
                    pigem võiks küsida, kas brum saab nüüd laenulepingu äkki katkestada? kas arsenal maksab vanglas olemise ajal palka? tegelikult peab lootma, et pennant tuleb välja parema ja targema inimesena - just nagu TA\'ga omal ajal juhtus. siis muide arsenal maksis vanglas oldud aja eest palka edasi.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Brum juba öelnud ,et tahavad Pennanti päriseks palgata ka siis kui pokri läheb .
                      Steve Bruce mängib andestavat isakest .

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Algselt postitas malagar


                        noh see kutt kellelt minu info tuleb on kah imeennustusi teinud - kõige müstilisem oli 24 tundi enne loosimsit ära öelda , et München meile meistrite liigas vastu tuleb .
                        No kui sellise \"siseinfo\" pealt koosseise ennustatakse, siis on tõepoolest tegemist usaldusväärse allikaga. Iga Arsenali tegemistega kursis olev isik võiks lakke vaadata ja infot pritsima hakata.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Mh see ju vana fakt et meistrite liiga paarid on varem paika pandud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas malagar
                            Mh see ju vana fakt et meistrite liiga paarid on varem paika pandud
                            ma olin ka vanasti selles kindel aga mu usk sai kõva löögi peale seda kui manyoo vastaseks loositi milan

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              minu allikas pani ründajaga pange seekord - on lupoli aga mitte alliadiere - muu oli õige siiski

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                paddy kenny on muidu igatpidi üks tipptopp väravavaht, aga pendlaseeria puhul oleks kena proovida ka teisi nippe peale neli korda järjest vasemale küljele langemise..

                                muidu oli väga igav
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X