320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mina annaks Özilile sisuliselt vabad käed, kui ma peatreener oleks ja ei suruks raamidesse, sest ta on kindlasti by far parima väljakunägemisega mängija Arsenalis ja ilmselt ka terves liigas. Selleasemel topitakse teda sageli äärele.
    Sel hooajal õnneks Arsenalis enam mitte, kõik mängud keskel (Ramsey, Ox, Campbell paremal, Alexis vasakul). Tulemus on näha - nagu juba öeldud siis hetkel liigas enim võimalusi tekitanud ja enim sööte andnud mees.

    Ning musta töö tegemises on ta tõsiselt üllatanud siiani. Mees ladus omale korralikult musklit kui aasta tagasi vigastatud oli ja on sealt alates aina rohkem ja rohkem suuteline tagasi töötama ja pallide eest füüsiliselt võitlema. Lisaks ei ole teda enam 60. minutil vaja välja vahetada nagu Realis. Lausa vastupidi, viimasel ajal on ta lõpuni üks enim tööd rabav mees platsil.

    Kahjuks on see teada, et ajakirjanikud ja punditid on ühed viimased kes uute arengutega kaasa lähevad. Fännid vaatavad igat mängu, igat liigutust, analüüsivad igat hetke - nemad teavad. Sellepärast ongi kuiva eeltöö ja baasteadmiste pealt eetrisseminevaid kommentaatoreid teinekord lihtne noomida. Kui meil kohalikest poolproffessionaalidest saab veel aru, siis sealsetes telejaamades ja ajalehtedes sõna võtvaid ja miljoneid teenivaid "arvamusliiderid" on enamasti lausa häbi kuulata.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Kommentaar


        Nagu ma ütlesin siis vähemalt mängu kommenteerinud inglaste kamp kiitis taevani Özilit - see on progress juba Vahepeal ei tuld mängude ajal ka muud kui vingumist. Tegi tegelikult kaotusest hoolimata tugeva mängu ja töötas sajaga lõpuni välja.

        Kommentaar


          Pep oli eneskindel enne mängu "They will want to attack but they will not be able"
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Nagu ma ütlesin siis vähemalt mängu kommenteerinud inglaste kamp kiitis taevani Özilit - see on progress juba Vahepeal ei tuld mängude ajal ka muud kui vingumist. Tegi tegelikult kaotusest hoolimata tugeva mängu ja töötas sajaga lõpuni välja.
            Nõus!

            Igatahes, nüüd on siis vaja võita Zagrebit kodus ja Olympiacost võõrsil 2 väravaga ning samas peab Bayern kodus Olympiacost võitma. Ma ütleks, et see on ikka üsna korralik shanss, et läbi minna grupist. #calm
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Nõus!

              Igatahes, nüüd on siis vaja võita Zagrebit kodus ja Olympiacost võõrsil 2 väravaga ning samas peab Bayern kodus Olympiacost võitma. Ma ütleks, et see on ikka üsna korralik shanss, et läbi minna grupist. #calm
              Ma pooldaks noorte mängitamist kahes viimase mängus ja 4 da kohaga lahkumist. Meeskond on nii hõre hetkel et ei teeks paha kui aasta teises pooles euromänge ei oleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Nõus!

                Igatahes, nüüd on siis vaja võita Zagrebit kodus ja Olympiacost võõrsil 2 väravaga ning samas peab Bayern kodus Olympiacost võitma. Ma ütleks, et see on ikka üsna korralik shanss, et läbi minna grupist. #calm
                Hetke tabeliseis on ka selline, et Bayern läheb Olympiakose vastu ka kindlasti täisjõududega ja võitma.

                Kommentaar


                  3nda kitiga oleme 2 mängu teinud kui mu mälu mind ei peta ning mõlemad korrad oleme olnud äratundmatud

                  Siit selge õpetus - ärge palun enam sellist vormi tehke. Eemalvorm peab olema kas kollased särgid sinised püksid või üleni tumedam sinine.

                  Aga Zagrebit võitma võib ikka minna. Ega see vigastuste jama ja meestepuudus saab loodetavasti see kuu läbi või isegi kui läheb edasi siis mitte sellises mahus kus meil on poole meeskonna jagu mehi korraga eemal.
                  Kui kreeklaste vastu ei saa ja jääme Euroopa liigasse siis jääme. neljap-pühap või kolmap-laup vahet pole, koormus sama mis tavaliselt. Seal saaks Chambers, Campbell, Arteta, Flamini jne mängida ja ennast mänguvormis hoida ning kui suudavad kuskile kaugemale tiimi vedada siis miks mitte minna seda kopsikut samuti võitma. Parem ikka kui CoC ning CL oleks kindlustatud nii meile kui ka lähitulevikus vähemalt neljale Inglismaa klubile.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    mängu kommenteerinud tondid leidsid küll, et Özil mängis hiilgavalt

                    Kusjuures ta mängis palju isukamalt ja töötas palju rohkem, kui esimeses mängus. Kahjuks polnud kasu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Aga Zagrebit võitma võib ikka minna. Ega see vigastuste jama ja meestepuudus saab loodetavasti see kuu läbi või isegi kui läheb edasi siis mitte sellises mahus kus meil on poole meeskonna jagu mehi korraga eemal.


                      Peale international break on lootust tagasi saada Kos, Bellerin, Arteta, Ox ja Ramsey, bossi sõnutsi. Ospina postitas ka eile pildi, et teeb jälle trenni, ju siis temagi.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Arsenali fännid, te eriti nutma ei pea. Usun siiralt, et Bayern oleks eile ükskõik millisele Inglise liiga tiimile vähemalt 3 sumpsi lükanud. EPL on weak.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust

                          Aga Zagrebit võitma võib ikka minna. Ega see vigastuste jama ja meestepuudus saab loodetavasti see kuu läbi või isegi kui läheb edasi siis mitte sellises mahus kus meil on poole meeskonna jagu mehi korraga eemal.
                          Kui kreeklaste vastu ei saa ja jääme Euroopa liigasse siis jääme. neljap-pühap või kolmap-laup vahet pole, koormus sama mis tavaliselt. Seal saaks Chambers, Campbell, Arteta, Flamini jne mängida ja ennast mänguvormis hoida ning kui suudavad kuskile kaugemale tiimi vedada siis miks mitte minna seda kopsikut samuti võitma. Parem ikka kui CoC ning CL oleks kindlustatud nii meile kui ka lähitulevikus vähemalt neljale Inglismaa klubile.
                          Ma olen ka selle ebapopulaarse arvamuse poolt, et Euroopa Liigas mängimine on täitsa ok variant praeguses seisus. Karikas on karikas. Kedagi ei huvita kümne aasta pärast, mis seal alagrupis juhtus too aasta aga kopsikut mäletatakse küll.

                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Arsenali fännid, te eriti nutma ei pea. Usun siiralt, et Bayern oleks eile ükskõik millisele Inglise liiga tiimile vähemalt 3 sumpsi lükanud. EPL on weak.
                          Üsna reaalne aga Arsenal tegi selle võitmise eile ikka väga lihtsaks. Kaitsefaasis oldi ikka maru masendavad kohati.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                            Peale international break on lootust tagasi saada Kos, Bellerin, Arteta, Ox ja Ramsey, bossi sõnutsi. Ospina postitas ka eile pildi, et teeb jälle trenni, ju siis temagi.
                            Koscielny siis NLD-ks korda ei saa?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Kogu selle liigale keskendumise jutu valguses ei tasu ära unustada, et mängitud on siiski vaid 11 vooru. Huvi pärast vaatasin sama faasi eelmiste hooaegade seisud kuni viimatise tiitlivõiduni üle. 13/14 ärakukkumine lõppfaasis on ilmselt siin kõigil väga valusalt meeles, samas peale 11 mängu oldi siis kahepunktise eduga liidrid. 4/5 ja 7/8 samuti esimesed võrdsete punktide peal, teisena mainitud hooajal veel ühe mänguga varus. 9/10 oldi kahepunktise vahega teised, kuid lõpuks vaid kolmas positsioon ja 11 silma vahet võitjaga. Kui see rida veel midagi lisaks näitab, siis kinnitust tõsiasjale, et reeglina on Arsenal oma võimalused kõrges mängus lõpuni osaleda siiski hooaja esimeses pooles ära käkkinud. Elik mõõdukaks optimismiks ilmselgelt praegu põhjust on, samas kõigi munade juba praegu ühte korvi ladumine tundub siiski sutsu ennatlik.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                Kogu selle liigale keskendumise jutu valguses ei tasu ära unustada, et mängitud on siiski vaid 11 vooru. Huvi pärast vaatasin sama faasi eelmiste hooaegade seisud kuni viimatise tiitlivõiduni üle. 13/14 ärakukkumine lõppfaasis on ilmselt siin kõigil väga valusalt meeles, samas peale 11 mängu oldi siis kahepunktise eduga liidrid. 4/5 ja 7/8 samuti esimesed võrdsete punktide peal, teisena mainitud hooajal veel ühe mänguga varus. 9/10 oldi kahepunktise vahega teised, kuid lõpuks vaid kolmas positsioon ja 11 silma vahet võitjaga. Kui see rida veel midagi lisaks näitab, siis kinnitust tõsiasjale, et reeglina on Arsenal oma võimalused kõrges mängus lõpuni osaleda siiski hooaja esimeses pooles ära käkkinud. Elik mõõdukaks optimismiks ilmselgelt praegu põhjust on, samas kõigi munade juba praegu ühte korvi ladumine tundub siiski sutsu ennatlik.
                                Noh aga hooaja teise poole ära kukkumistele on mitmel rindel rabamine alati abiks olnud. Parem ühe korra proovida seda aind liigale keskendumist - Liverpoolil peaaegu töötas. Noh ja alati jääb FA karikas Mulle ka üldiselt meeldib näha kõigil rinnetel rabamist aga hetkel tundub et meil ei jagu selleks mängijaid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X