320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gibbs sai mingi valemiga koondise kutse. Tea mis Benzema style blackmaili materjali ta Woy vastu omab.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Noh aga hooaja teise poole ära kukkumistele on mitmel rindel rabamine alati abiks olnud.
      Ma näen ajalukku vaadates seda, et pärast 03/04 liigatiitlit on viimasest 11st hooajast seitsmel (seejuures viimasel viiel korral) piirdutud CLis 16 parema hulka jõudmisega. Mis annab alagrupiturniirile takerdumisega võrreldes igal kevadel juurde täpselt kaks lisamängu, mitte näiteks kuus või kaksteist või kakskümmend.

      Kui need kaks lisamängu on nüüd tõesti sedasorti mitmel rindel rabamine, mis meeskonna alatasa liigas tiitlikonkurentsist kukutab, siis vb oleks tõepoolest kõiksetargem keskenduda liigale selles mõttes, et sihtida turvalist seitsmendat kohta, kuna niisugusel juhul pole seda ohtu ka, et järgmisel hooajal mingid liigsed euromängud ei lase püha ürituse suunas sammuda. Kõik mehed jäävad tänu sellele mõistagi terveks ja see annab omakorda ideaalse lähtepunkti Olümpose vallutamiseks, nagu ka ajalugu on meile teatavasti korduvalt näidanud.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Ära tänita. Ma sinu asemel vaevaks oma pead rohkem sellega, kui kuradi ilus on see jalgpall mida van gaal fc mängib.

        Lisaks kevadistele CL mängudele jookseb samal ajal sisse ka FA karikas. Ja kui 7l hooajal 11st oleme piirdunud Euroopas kahe mängu mängimisega, siis järelikult 4l hooajal oleme pidanud rohkem mängima. Ole siis juba nii vunts ja vaata välja millistel hooaegadel me reaalselt olime veel liigatiitli konkurentsis peale jõule ja kas/kuidas mõjutasid seda püha ettevõtmist euromängud/FA karikas. Vastasel juhul kõlab minu jaoks see sõnavõtt suvalise mänjufänni lälinana.

        Probleem on selles, et seda on juhtunud nii mõnigi kord, et oleme CLi knockout faasi alguseks veel koduses konkurentsis aga siis saadaksegi kohe esimeses ringis sisse, samal ajal tuleb paar FA karikat ka maha pidada, ehk suures plaanis 4 mängu lisaks tavalisele liigakalendrile. Arvesta sinna juurde Euroopast lahkumisel tekkinud moraalne kahju meeskonnale(mis Wengeri meeskondasid kohe eriti tundub mõjutavat), suur arv vigastusi, mis on samuti sümptomaatiline Wengeri tiimidele ja vastuseks saadki selle, et veebruari lõpp kuni märtsi lõpp on meestel, kes veel terved on, kumm nii tühi ja mott nii maas, et igasugused võimalused, mis liigas veel olid, mängitakse selle aja jooksul kiirelt ja osavalt maha. Me oleme seda tsüklit näinud kordumas nii mõnelgi korral.

        FA Cupist lahti ei saa, vigastustetondist nagu näha siis kaa kohe mitte kuidagi. Samas ühe asja võib sealt võrrandist maha kriipsutada küll...tuleb lihtsalt välja mõelda, kuidas horvaatidele usutavalt kaotada kodus. Samas Arsenal on neid grandioosseid fakkuppe nii palju siin läbi aastate pakkunud, et ükski kulm ei tohiks tegelt kerkida.

        Kommentaar


          Uskumatu, mis juttu te ajate. Kaotame horvaatidele veel TEIST korda, et ÄKKI siis võidame Premmi.

          Kurat, ma tahan küll et kreeklaste ja horvaatide puurid täis lüüakse ja oma au taastatakse mis kahes esimeses mängus päris korralikult riivata sai.

          Ütlen seda kohe, et premmi me nagunii ei võida, sest see ajaküsimus, kui City hoo sisse saab. Pole mõtet fantaseerida. Teisele kohale võib mängida küll. Edasiminek seegi. Muidugi oleneb, mis Wenger talvel mängijateturul teeb. Viimase aasta jooksul on ta ikka väga passiivne olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mted Vaata postitust
            Uskumatu, mis juttu te ajate. Kaotame horvaatidele veel TEIST korda, et ÄKKI siis võidame Premmi.


            Ütlen seda kohe, et premmi me nagunii ei võida, sest see ajaküsimus, kui City hoo sisse saab. Pole mõtet fantaseerida. Teisele kohale võib mängida küll. Edasiminek seegi. Muidugi oleneb, mis Wenger talvel mängijateturul teeb. Viimase aasta jooksul on ta ikka väga passiivne olnud.
            Sa oled ikka tõeline fänn.

            Kommentaar


              Andku mulle osad klubi kaastoetajad andeks, aga see liigale keskendumise jutt on bullshit ning Jyriööl ja Vincentil on siinkohal siiski ainuõigus.

              Tühjalt kohalt allaandmine võib ju tunduda ratsionaalne otsus, aga tegelikkuses on see hoopis häving. Lisaks sellele, et hetkeolukorras on reaalsed võimalused edasipääseda on täiesti veel olemas, tekitab see suhtumine allaandja mentaliteeti. "Võitmatud" ning muud endised Lehmann, Vieira, Lauren, Adams jt tuleks füüsiliselt kallale sellise ettepaneku esitajatele. Ning just see nõrk mentaliteet on Arsenali probleemiks olnud viimased 8 või 9 aastat, kvaliteeti on alati olnud.

              Lisaks mõjub selline loobumine olemasolevatele ja võimalikele tulevastele staaridele laua tülgastavalt. Mis te mõtlete, et Özil ja Sanchez ühinesid klubiga selleks, et peale 4 cl-mängu käed üles tõsta ning toast välja taganeda? Sellise suhtumise järel ei ühineks klubiga enam mitte ühtegi normaalset tippmängijat, vahest ainult palgasõdur.

              Tõepoolest, sel juhul on tõesti juba mõtet liigas 7-nda koha peale mängida, et pääseda lisamängudest.

              Kommentaar


                Olen valmis siin teatud fännide ranti kaela saama, aga see liigale keskendumise jutt on küll kummaline ja isegi naljakas. Selline suhtumine ongi üks põhjus, miks Arsenal pole tippklubi ja vb lähitulevikus selleks ka ei saa. Hoolimata sellest, et CL on teile olnud tänavu sisuliselt katastroofiline tulemuste mõttes, on kõik siiski Arsenali enda kätes. Arvestades, et Bayernil on hetkel Olympiakosega sama palju punkte, siis lähevad nemad seda mängu kindlasti võitma ja suure tõenäosusega ka võidavad.

                Mis tähendab, et Arsenalil on edasipääs enda teha. Keeruline küll, aga siiski enda kätes. Seega on vabatahtlik kapituleerumine eriti kummaline. Saaksin aru, kui viimases kahes mängus oleks küsimus kolmandas või neljandas kohas, siis küll. Ilmselt on selline suhtumine siiski ainult teatud osal fännidel ja mitte meeskonnal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Selline suhtumine ongi üks põhjus, miks Arsenal pole tippklubi ja vb lähitulevikus selleks ka ei saa.
                  Mismoodi mõningate fännide arvamus klubi käekäiku ja edasists saatust platsil või väljaspool platsi peaks mõjutama?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Mismoodi mõningate fännide arvamus klubi käekäiku ja edasists saatust platsil või väljaspool platsi peaks mõjutama?
                    Sest tippklubi staatusega käib kaasas ka üldine mentaliteet sellistes olukordades. See, et mõned fännid kirjutavad sellest soccerneti foorumis muidugi ei mõjuta suuremas plaanis midagi. Aga sama allaandmise mentaliteeti võib rohkelt märgata ka kohalike fännide hulgas. Osa sellest jõuab kindlasti meedia vahendusel ka erineval kujul meeskonnani ja mängijateni. Kaasa see igal juhul ei aita. Eriti olukorras, kus kõik on praktiliselt enda teha. Tegemist on siiski Meistrite Liigaga, mitte mingi lambise karikasarjaga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      Ära tänita. Ma sinu asemel vaevaks oma pead rohkem sellega, kui kuradi ilus on see jalgpall mida van gaal fc mängib.
                      Ma ei tänita, vaid ironiseerin, ja mida puutub siia hetkel mingi kalkun, on küll sügavalt arusaamatu. Või hakkame jälle sellest rääkima, kes millist tänavat mööda käia ja millist juttu rääkida tohib.

                      Minu mõistus lihtsalt ei võta seda loogikat, et ühtepidi lüüakse uhkelt rind kummi, kui klubi jõuab 273 või whatnot aastat järjest liigas nelja parema hulka ja CLis alagrupist edasi, aga samas paar kuud hiljem hakatakse väntama mingit illi, kuidas tegelikult just seetõttu on jube raske tiitlit püüda ja targem oleks nüüd ikkagi meelega välja kukkuda. Kui Arsenal oleks praegu grupis esikoha konkurentsis, siis siin teemas sellist paska ei aetaks.

                      Ja hädapärast saaks veel aru, kui jutt käiks mingist liigakarikast, mis tõesti on suhteliselt kummaline moodustis ja mida võib vabal ajal naljaviluks mikihiire kujuliste nukkudega pilduda, lisaks on seal tõesti kohustus mängida. Aga CL ei tohiks olla kellelegi tüütu kohustus, või kui on, siis tasuks päris tõsiselt ümber vaadata, mille pärast seda va jalgpalliasja üldse tehakse.


                      PS - kuna sa nii viisakalt palusid, siis ma tõepoolest viitsisingi vaadata need 11 aastat järgi. Mis kohal oli Arsenal liigatabelis enne CLi play-offide esimest mängu (punktikaotus liidrile), lõppkoht ja CLi tulemus.

                      2014-15 3. koht (-12 p), lõppkoht 3. (-12 p) 1/16
                      2013-14 2. koht (-1 p), lõppkoht 4. (-8 p) 1/16
                      2012-13 5. koht (-21 p), lõppkoht 4. (-16 p) 1/16
                      2011-12 4. koht (-17 p), lõppkoht 3. (-19 p) 1/16
                      2010-11 2. koht (-4 p), lõppkoht 4. (-12 p) 1/16
                      2009-10 3. koht (-6 p), lõppkoht 3. (-11 p) QF
                      2008-09 5. koht (-17 p), lõppkoht 4. (-18 p) SF
                      2007-08 1. koht (+5 p), lõppkoht 3. (-4 p) QF
                      2006-07 4. koht (-17 p), lõppkoht 4. (-21 p) 1/16
                      2005-06 5. koht (-25 p), lõppkoht 4. (-24 p) finalist
                      2004-05 3. koht (-11 p), lõppkoht 2. (-12 p) 1/16
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Ma tavaliselt ei lange nii madalale aga ericbana, sellise persest võetud üldistamise ja järeldustega võid just sinnasamusesse sõita, pikalt ja pidevalt.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Ma tavaliselt ei lange nii madalale aga ericbana, sellise persest võetud üldistamise ja järeldustega võid just sinnasamusesse sõita, pikalt ja pidevalt.
                          lol. MOTT. Mis otsast see persest võetud järeldus on? Sellist CL-i minnalaskmise ja liigale keskendumise juttu võib ka välismaa Arsenali foorumitest ja fännide twitteri feedist tonnide viisi lugeda + AFTV videod näiteks pärast esimesi mänge. Sina vb nii ei arva, aga teatavaid järeldusi annab selle valimi pealt teha küll juba meelsuse kohta.

                          Kommentaar


                            Noh ma tavaliselt oleks ka selles leeris, et laseme kõigil rinnetel ja oleme tublid. Aga ausalt ma olen hetkel Premieri tiitli järele näljasem kui CLi järgi. Ja noh mitmed teised suurklubid inglismaal on praegu ka nii nadid, et tiitlit loota poleks ebareaalne. Ja teinegikord on meie klubil värgi otsustanud üks tihedalt täis pikitud paar nädalat. Seega kui eurol minna laseme siis tolle sündmuse võimalus väheneb jälle.

                            Kommentaar


                              No kuidas on nii raske aru saada, et loogika, mis selle mõttekäigu taga on, on ju nii loogiliselt loogiline, et maivõi lihtsalt.

                              Ise keerasime oma variandid pupusse kaotades horvaatidele ja kreeklastele. Jah me võime edasi saada sellegipoolest, aga ma pigem arvan et me ei saa, ja kui oleks minu teha siis nii olekski. Mis omakorda jätab meile alternatiivi kas üldse mitte Euroopat mängida või minna Euroopa liigasse. Selles vallas ei tohiks midagi arusaamatuks jääda mis ratsionaalne valik peaks olema.

                              Sellest, kas ja kuidas CLis edasi pääsedes meie liigajaht kannataks, me võiksimegi rääkima jääda. Vbla selleks ajaks polekski enam midagi jahtida. Ma saan aru, et romantiline lähenemine on selline, et pressime viimase verepiisa ninast välja ja võitleme viimsepäevani. Et CL pole mingi capital one cup jne. Et särki tuleb uhkusega kanda jne. Aga võiks korra proovida peaga mõelda. Kui keegi julgeks väita, et Arsenal võidab CLi, naerdaks ta valjult välja. Ometigi mõtteviis, et parem olekski ühele poole saada asjaga, väga paljude arvates defektiivne. Millest ma aru ei saa?

                              Kommentaar


                                See "ongi parem kaotada alagrupis, sest pärast on koormus suur ja moraalne kahju on kuskil knockout faasis palju suurem ja siis tulevad vigastused ja kumm tühi" on umbes sama hea nagu see "Londonis on elu kallis ja seepärast piletid ka kallid ning see kõik on ok tglt" rant. Tõmbab minu jaoks juba full-retardi. Mis vahet sellel on kas knockoudis või alagrupis välja langeda - kuskil Horvaatias ja Kreekas tagant saamine ei mõju sisekliimale sitasti? Pealegi knockoudis välja kukkudes ju kindel laks, et ei pea EL-i mängima. Win-win.

                                Ratsionaalne oleks CL-s välja kukkuda ja liigas 7. jääda, et uuel hooajal saaks ainult liigale keskenduda, nagu United ülemöödunud hooajal.

                                Esmalt vaataks tõesti ära, mis selles grupis saab, kuigi saatus on teiste kätes. UEFA Cup-i langemine, kui see juhtub, ei ole ka ilmtingimata halb variant. Tõsi, mingi hulk mänge tuleb juurde, aga CL-ga oleks sama asi. Nagu vincenti statistika välja tõi, siis mingit olulist mõju pole see avaldanud. Nii nõrk see tiim ikka ei ole, nagu mõnedel aastatel, kus nelikusse pääs oli vaevu-vaevu jõukohane. Olles realist, siis kolmikust EPL, CL, EL on viimane samas kõige võidetavam.

                                Liigas on kõik veel võimalik, aga nagu marv ja paljud teised oma ennustustes kirjutasid, siis see on võimalik vaid väga kuradi hea (vigastuste)õnne korral. Eelduseks ka see, et keegi teine nüüd püüdmatusse kaugusesse ei kihuta, kui novembri ja jaanuari vahel miskine mõõn sisse peaks tulema. Teised klubid on nadid või tavapäraset nadimad jah. Aga mitu korda viimase kümne aasta sees on mingis faasis selliseid momente olnud, et teised-nõrgad-liiga-võidetav? Kaks-kolm tuleb kohe meelde (7/8 ja 13/14 nt). Praegu veel vara lootusi kõrgele kruttida, sama nagu suvel Benzema instagrami konto jälgimine.

                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                lol. MOTT. Mis otsast see persest võetud järeldus on? Sellist CL-i minnalaskmise ja liigale keskendumise juttu võib ka välismaa Arsenali foorumitest ja fännide twitteri feedist tonnide viisi lugeda + AFTV videod näiteks pärast esimesi mänge. Sina vb nii ei arva, aga teatavaid järeldusi annab selle valimi pealt teha küll juba meelsuse kohta.
                                Laienda oma valimit. Sellist juttu kirjutatakse irooniliselt või mingiks enesepettuseks ükskõik millise tiimi foorumis, keda parasjagu samasugune saatus tabab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X