320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Millest ma aru ei saa?
    Sellest, et sama loogika alusel võiks 32st grupifaasi jõudnud satsist umbes 28 enne esimest mängu rahulikult valge rätiku ringi visata. erxxi jutu point võtab kogu selle möga ilusti kokku - spordi võlu seisnebki suures osas selles, et ka autsaideril on alati võimalus. Lisaks veel see väike asi, et profina oma tööd tehes kuskil jala sirgu laskmine ja käegalöömine situatsioonis, kus see ei garanteeri mingit edu prioriteediks seatud suunal, näitab eos kaotaja suhtumist.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      Lisaks veel see väike asi, et profina oma tööd tehes kuskil jala sirgu laskmine ja käegalöömine situatsioonis, kus see ei garanteeri mingit edu prioriteediks seatud suunal, näitab eos kaotaja suhtumist.
      Pole nõus. Sama teooria järgi näitavadki kõik suured premmi klubid kaotajasuhtumist, kui igal aastal kolinal kapital one cupist välja kukutakse. Aga see on muidugi nii mõtetu sari et seal on see ok. Minu jaoks on asi lihtne, kui sul on valida kas võtad 35% karikat või rabad kahel rindel ja võtad palju vähem karikat, siis valik ongi lihtne.

      Minu arust asi taandubki selleni kes millega mõtleb, kes peaga kes südamega.

      Kommentaar


        Peaga mõtleja jagab laskmata karu nahka?

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Ma ei tänita, vaid ironiseerin, ja mida puutub siia hetkel mingi kalkun, on küll sügavalt arusaamatu. Või hakkame jälle sellest rääkima, kes millist tänavat mööda käia ja millist juttu rääkida tohib.

          Minu mõistus lihtsalt ei võta seda loogikat, et ühtepidi lüüakse uhkelt rind kummi, kui klubi jõuab 273 või whatnot aastat järjest liigas nelja parema hulka ja CLis alagrupist edasi, aga samas paar kuud hiljem hakatakse väntama mingit illi, kuidas tegelikult just seetõttu on jube raske tiitlit püüda ja targem oleks nüüd ikkagi meelega välja kukkuda. Kui Arsenal oleks praegu grupis esikoha konkurentsis, siis siin teemas sellist paska ei aetaks.

          Ja hädapärast saaks veel aru, kui jutt käiks mingist liigakarikast, mis tõesti on suhteliselt kummaline moodustis ja mida võib vabal ajal naljaviluks mikihiire kujuliste nukkudega pilduda, lisaks on seal tõesti kohustus mängida. Aga CL ei tohiks olla kellelegi tüütu kohustus, või kui on, siis tasuks päris tõsiselt ümber vaadata, mille pärast seda va jalgpalliasja üldse tehakse.


          PS - kuna sa nii viisakalt palusid, siis ma tõepoolest viitsisingi vaadata need 11 aastat järgi. Mis kohal oli Arsenal liigatabelis enne CLi play-offide esimest mängu (punktikaotus liidrile), lõppkoht ja CLi tulemus.

          2014-15 3. koht (-12 p), lõppkoht 3. (-12 p) 1/16
          2013-14 2. koht (-1 p), lõppkoht 4. (-8 p) 1/16
          2012-13 5. koht (-21 p), lõppkoht 4. (-16 p) 1/16
          2011-12 4. koht (-17 p), lõppkoht 3. (-19 p) 1/16
          2010-11 2. koht (-4 p), lõppkoht 4. (-12 p) 1/16
          2009-10 3. koht (-6 p), lõppkoht 3. (-11 p) QF
          2008-09 5. koht (-17 p), lõppkoht 4. (-18 p) SF
          2007-08 1. koht (+5 p), lõppkoht 3. (-4 p) QF
          2006-07 4. koht (-17 p), lõppkoht 4. (-21 p) 1/16
          2005-06 5. koht (-25 p), lõppkoht 4. (-24 p) finalist
          2004-05 3. koht (-11 p), lõppkoht 2. (-12 p) 1/16
          Vist kõige asjalikum postitus mida Arsenali teemas kohtan!

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            lol. MOTT. Mis otsast see persest võetud järeldus on. Sellist CL-i minnalaskmise ja liigale keskendumise juttu võib ka välismaa Arsenali foorumitest ja fännide twitteri feedist tonnide viisi lugeda + AFTV videod näiteks pärast esimesi mänge. Sina vb nii ei arva, aga teatavaid järeldusi annab selle valimi pealt teha küll juba meelsuse kohta.
            Eelkõige käis pikalt saatmine selle kohta, kuidas fännide meelsus kandub meeskonnale üle - ühes kohas ütled küll, et noh, ilmselt meeskonnal seda pole, teises aga jõuad ikkagi välja sinna, et on. Ja vastupidiseid arvamusi avaldanud toetajate point, mis sinu esimest postitust toetab, on kah kenasti ignoreeritud.

            Mis puutub twätteritesse-AFTV vms videotesse, siis ma pole küll suurem kommunikatsioonispetsialist, aga kas pole mitte nii, et negatiivsed uudised saavad alati suuremat kajastust, vihasemad mehed on alati esi- ja tasakaalustatumad agaplaanil? See aga ei tähenda automaatselt, et ägedad-negatiivsed on enamuses.

            Idealistlik või romantiline, aga ka minu jaoks on õigem lähenemine, et ükskõik milline kaotus või karikatest väljakukkumine ei ole klubi ega mängijate mentaliteedile mingil moel positiivne nähtus. Ainuke kord oma fänluskarjääri jooksul, kui olen pidanud olema keerulises olukorras, kus Arsenali kaotus mulle sobinuks, oli siis kui võit mikihiire karika poolfinaalis ja jõudmine finaali seadis ohtu esimese külastuse Highburyle. Seal läks (minu) õnneks kõik hästi.
            Supplies!

            Kommentaar


              päeva teema, kindlalt.
              tahaks kuulda seda arsene kõne (nädal, päev, minut) enne zagrebi mängu. "poisid, nüüd on nii, et me lähme premmi tiitli eest võitlema. otsus on raske, aga vajalik. mänguplaan: ärme väga rahmelda. teeme nii nagu mesüt igas mängus, aga ilma läbisöötudeta ja õigel-ajal-õiges-kohas olemiseta. kui näete vastast joostes lähenemas, ärge kurat palli peale minge, eriti veel asendis, kus olete kontaktile ja seeläbi vigastusele avatumad. pjotr, raisk, kui peale mängu särk määritud on, jääd kahe nädala palgast ilma. callum, sa alustad."
              kuidas selline või ükskõik milline muu peatreeneripoolne koduväljakul meelega kaotamise vihje meeskonna vaimule mõjuda võiks, on ainult spekuleerimise tulemus, kuid fakt on, et isegi arsene'i kaliibriga vana ei saa seda endale lubada. kuna EL oleks suurem katastroof kui CL, siis eos üritavad poisid ennast viimase 16 hulka mängida ja nkn tuleb vastaseks real või barca.
              coco mainitud mõnenädalane virr-varr CLi ja FAcupi segust, mis kõik senised potentsiaalsed tiitlirünnakud - siinkohal pean vajalikuks rõhutada, et ei ironiseeri või kirjuta seda muu sarnase muigega - perse on keeranud tuleb lihtsalt miskise kõrgema väe ja väikese joppamise abil üle elada, sest ilma selleta pole tiitlivõit eniveis võimalik.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Milleks peaks siis kedagi meelega kaotama saatma ptui. Noored ja pingimehed platsile nagu alagrupi kahes esimeses mängus ja vaatab kas toovad kastanid välja või ei. Võibolla, et teeksid hoopis vigade paranduse - mine sa tea.

                Kommentaar


                  Okei kutid, teeme niipidi, me võidame duubli! Ei mis, trebli, preseasoni treble juba tuli, seega sextuple.

                  Muidugi enamus inimesi eelistaksid, et me saaksime CLi alagrupist edasi. Võime veel saadagi. Aga olles pannud endeid olukorda, kus see on juba päris keeruliseks muutunud samal ajal pilgu vigastatute nimekirjale visates, on ju kõik nõus, et ei ole mingi tragöödia, kui see aasta saame Euroopast varem õhtule. Ma olen seda trummi tagunud siin suhtkoht peale esimest horvaatidega mängu juba, et see aasta võiks proovida nii, et ilma Euroopata ja vaadata kuidas liigas välja tuleb. Ja ei kavatse, nüüd eriti kui laatsaret pungil täis on, oma meelt muuta. Teoorias jah, varakevadeks peaks kogu see hetkel vigastatute kamp tagasi olema aga ffs, see on Arsenal, selleks ajaks teised 10 vanti vigased.

                  Kommentaar


                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kogu selle eelneva jutukese kokku võtteks ütleks, et kõigil meeskondadel on ju võrdne arv mehi Champions League ja Premier League hooajaks üles antud - seega kõigil on võrdsed võimalused. See kes need mehed ja kui terved nad püsivad on kahjuks vaid Klubi enda teha. Eelmine aasta kui meil täielik jama vigastustega oli, siis võis ka kiruda ühte ja teist asja - aga kokkuvõtteks olime vaid ise süüdi.

                      Kommentaar


                        Ma olen alati usaldanud Arsenali meeskonna ja fännide otsuseid. Nüüd aga loen et te soovite ainuisikuliselt Itaaliale selle neljanda CL koha ära anda oma loobumiskaotustega. Kui Arsenal isegi ELi ei kavatse jõuda, siis läheb Premmil asi väga hapuks. Hetkel veel olete paari kübalaga ees, aga sellise fopaaga võib kõik üleöö muutuda. Tõesti tahate seda ajaloolist tõsiasja enda õlgadele? Kui teie põhileib on olnud liigas neljandaks jääda ja sedapidi CLi kvalifitseeruda, siis alates 17/18 hooajast saaksite ainult oma vihatud Euroopa Liigasse. Vaadates kuidas isegi Spurs Euroopa Liigas vere välja jookseb, et punktid premier liiga eest koju tuua, on Arsenali seisukoht küll leebelt öeldes jahmatav. Võtke ennast kokku, mehed?.

                        2017-18 allocations:
                        (points from 2011-12 to 2015-16)

                        89.856 Spain
                        70.606 Germany
                        68.034 England
                        64.439 Italy
                        48.749 Portugal
                        47.249 France
                        47.082 Russia


                        2018-19 allocations:
                        (points from 2012-13 to 2016-17)

                        68.999 Spain
                        55.356 Germany
                        53.082 Italy
                        52.784 England
                        37.332 Russia
                        36.916 Portugal
                        36.749 France

                        e:
                        That means that after this week’s results, there are currently 3.72 points between the Premier League and Serie A in the fight for third-place.
                        If the Italian coefficient can overtake the English one by the end of the season, Serie A will have four Champions League places for the 2017/18 season.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Ühe inglise koha ära andmine võiks ehk tulevikus panna meie satsi ka rohkem pingutama - 4 dast kohast enam ei piisaks piimajõgedeni jõudmiseks - kui nüüd võllanalja teha

                          Kommentaar


                            Entretien extraordinaire: ARSÈNE WENGER, L'HUMANISTE



                            "The only time possible for happiness is the present. The past gives regrets and future uncertainties".


                            "My personal relationship with time is scary. To go back in time, to look behind yourself is equally staggering".


                            "I am only a guide. I allow others to express what they have in them. I have not created anything. I am a facilitator of what is beautiful in man,"


                            “I define myself as an optimist. My constant battle in this business is to draw out the beauty in man. At this level that can portray me as naive. At the same time, it allows me to believe it and it often gives me reason.”




                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Stiilne mees

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Stiilne mees
                                Noh eks pildistamise jaoks oli korra vaja selga ajada. Muidu ikkagi vana hea 2 meetrise suleka vastu ei saa miski

                                Kommentaar

                                Working...
                                X