320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oeh Äkki hakkaks hoopist tulnukatest rääkima parem või midagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust

      Süütuse presumptsioon, okei, fain.

      Sa mõtled näiteks selliseid kehalised eeldused? Kulturistid oleks selle keha üle uhked ja nemad söövad ikka igast sitta sisse endale.

      Aga mis Eesti suusatajaid puutub, siis olen sellel teemal ammu leppinud, et küllap nii oligi. Jäi kogu Soome pärjatud põlvkond vahele, milleks sinisilmselt endale kinnitada, et meie omad ikka puhtad on?!? Seda muidugi, kuidas see Norra üliinimeste brigaad pole veel vahele jäänud - eks see ole umbes sama keiss nagu Boltiga, mida kõrgemalt lendad, seda rohkem kaitstud oled. Armstrong muidugi näitas, et ka kõige kõrgemal lendav ei ole puutumatu.

      Ma muidugi ei saa aru, mis sa selle teise lõiguga öelda tahad. Et tegelikult Norra lihtsalt survestab??? Ma kordan, ma olen veendunud, et enamus tippsportlasi kasutavad mingil kujul keelatud aineid. Kas just suurvõistlusteks aga treeningperioodi ajal enda 'ülesse ehitamiseks' ja suurema trenniintensiivsuse saavutamiseks kindlasti.
      Norra survestab. Survestab nii kaua, kuni kõik poodium punane on, mis poleks üldse kahtlane.

      Need, kes siin jutu välja naeravad ilma ühegi argumendita, sorry. Ma ei väida, et sport on puhas, aga nii kaua kuni ühtegi ümberlükkavat tõendit pole, ei saa vastupidist väita. Tegelikult ka, ma saan aru, kui mõni vanaema õhtulehest loeb, et andrus tegi dopingut "allikas 2. auk Kuul", ja usub seda, kuid ei saa aru nendest eesti spordifännidest, kes kunagisi rahvuskangelasi niimoodi argumentideta sildistavad. Seega enne joebidenlaugh.gif'i vms tooge mulle argumendid ja naeran teiega kaasa.

      Kommentaar


        See pole sildistamine vaid tõele näkku vaatamine. Tühja õhu pealt need süüdistused ju ometigi tekkinud pole. Aga ei, jumala eest, kangelasteks võivad ju ikka jääda, kui kõik söövad sitta ja parim võidab, on parim ikkagi parim. Ei? Üleüldse, tänapäeval on dopingu kasutamine sportlaste jaoks liiga lihtne ja vahele jäävad vaid need, kes on mingit halba kraami/nõu saanud. Testitakse kõvasti aga tavaliselt suurvõistluste ajal, keegi pole enam nii loll, et nendes vahele jääda. Kui tahad sportlasi vahele võtta, pead neile suvalisel ajal off-siisonil uurinipurk käes peale lendama.

        Keda teema huvitab, siis lugemist on: http://www.dailymail.co.uk/sport/oth...en-dreams.html
        BALCO founder Victor Conte worked on the 'dark side' when his San Francisco Bay Area company supplied performance-enhancing drugs to elite athletes, including sprinter Marion Jones and MLB home-run king Barry Bonds. That's how Conte has frequently described those years at the start of the 21st century.

        Kommentaar


          Veerpalu ju pääses ainult tänu sellele, et dopinguproovi v8tmisel tehti mingi viga ehk puhas 8nn. Bj8rgen lykkab mingeid astmaravimeid ehk perfect cover. Rehemaade ja muude seppade seotus dopingutohtritega on ka p2evakorras korduvalt olnud, ilmselgelt ei saa neid 100%-liselt t8estada, kuid ka see n2itab midagi. Selles, et Smigun ka dirty on, ma yldse ei kahtlegi. Suht mystilisi s8ite on palju olnud, kus nii Veerpalu kui Smigun on vigased olnud v FIS karusellist eemal ja siis kuskil Tehvandil tulevad starti ja lykkavad parimatele korralikult kannikate vahele. Dopinguskeemid on ka korralikult l2bim8eldud ja ajastatud, teadus on nii faking kaugele arenenud, et igas systeemis leitakse mingi viga, mida exploitida. Spordis liiguvad meeletud rahad ja kogu see kupatus on korrupteerunud, iga lont kuskil pukis omab t8en2oliselt kuskil Caymani saarte pangas mingit lambikontot, kuhu aegajalt peale tiksub.
          Loogiline, et raske on kindlaid argumente v2lja tuua, kui isegi dopingukytid pole vahele suutnud v8tta ja avalikkusele pole sittagi teada, aga kogu see keiss, mis dopingu ymber k2ib, n2itab, et asi on nii r2pane kui olla saab.
          Norrakate syydistuste kohta ka, t8esti arvate, et neid kotib mingi paar kulda nii julmalt, et hakata nn. syytut sportlast kuidagimoodi tanki panema? HUI kotib, keegi ei raiskaks elusees selle peale raha ega aega. Iga MM ja taliolympia on Norrakatel kott kulda t2is ja elu lill ning nyyd lambist m8eldi, et oh sa nugis, eestlased v8tsid meilt paar medalit, hakkame proove lahkama, 2kki 8nnestub mingi ebak8la leida v8i kuidagimoodi neid syydi lavastada? watever.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Veerpalu ju pääses ainult tänu sellele, et dopinguproovi v8tmisel tehti mingi viga ehk puhas 8nn. Bj8rgen lykkab mingeid astmaravimeid ehk perfect cover. Rehemaade ja muude seppade seotus dopingutohtritega on ka p2evakorras korduvalt olnud, ilmselgelt ei saa neid 100%-liselt t8estada, kuid ka see n2itab midagi. Selles, et Smigun ka dirty on, ma yldse ei kahtlegi. Suht mystilisi s8ite on palju olnud, kus nii Veerpalu kui Smigun on vigased olnud v FIS karusellist eemal ja siis kuskil Tehvandil tulevad starti ja lykkavad parimatele korralikult kannikate vahele. Dopinguskeemid on ka korralikult l2bim8eldud ja ajastatud, teadus on nii faking kaugele arenenud, et igas systeemis leitakse mingi viga, mida exploitida. Spordis liiguvad meeletud rahad ja kogu see kupatus on korrupteerunud, iga lont kuskil pukis omab t8en2oliselt kuskil Caymani saarte pangas mingit lambikontot, kuhu aegajalt peale tiksub.
            Loogiline, et raske on kindlaid argumente v2lja tuua, kui isegi dopingukytid pole vahele suutnud v8tta ja avalikkusele pole sittagi teada, aga kogu see keiss, mis dopingu ymber k2ib, n2itab, et asi on nii r2pane kui olla saab.
            Norrakate syydistuste kohta ka, t8esti arvate, et neid kotib mingi paar kulda nii julmalt, et hakata nn. syytut sportlast kuidagimoodi tanki panema? HUI kotib, keegi ei raiskaks elusees selle peale raha ega aega. Iga MM ja taliolympia on Norrakatel kott kulda t2is ja elu lill ning nyyd lambist m8eldi, et oh sa nugis, eestlased v8tsid meilt paar medalit, hakkame proove lahkama, 2kki 8nnestub mingi ebak8la leida v8i kuidagimoodi neid syydi lavastada? watever.
            Loll jutt ausalt. Veerpalu ei pääsenud selle tõttu, et testimisel tehti viga, vaid seetõttu, et testi meetod on vigane. Kui sa neil kahel vahet ei tee, siis mine loe telegrammi. See hale põhjendus FISi poolt veerpalu õigeksmõismisel, oli oma enese au päästmiseks, kahju et sa valesti aru said.

            Nii Šmigun kui Veerpalu olid stabiilselt tipus, mitte ei hüpanud olümpia ajal ja otepääl üle oma enese varju. Šmigun kukkus viimasel maailmakarika etapil minu mäletamist mööda, mis tõttu ei võitnud.

            Sellist häma lugedes hakkab küll kaasmaalase pärast häbi.

            Kommentaar


              Jah, vahet ei ole, mis seal t2psemalt juhtus. Ma nii t2pselt ei m2letanud kui sina, n2idud olid ikkagi k8rgel, lihtsalt see testimeetod ei olnud kinnitatud.
              Jah, Veerpalu ja Smigun olid tipus kyll, aga ma r22gin KONKREETSETEST juhtudest, kus p2rast vigastus v v8istluspausi tuldi Tehvandil v2lja ja pandi nii, et siga lendas.
              Tirid asju kontekstist v2lja, ilmselgelt oled oma kangelastes nii kinni, et muud ei saagi n2ha. IAAF, FIFA ja muu on k6ik parajas perses omadega, k6ik dopingu ja korruptsiooniga seotud. Sommid panevad dopingut, venkud on t2iesti p8hjas, iga aasta j22b uus Ants vahele ja Eesti suusatajad, kes s8idavad neist yle v8i v8rdselt, on siis puhtad? Mine perse, ma ei viitsigi vaielda.



              // n2idud http://sport.postimees.ee/2898707/ve...lad-piirnormid

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Jah, vahet ei ole, mis seal t2psemalt juhtus. Ma nii t2pselt ei m2letanud kui sina, n2idud olid ikkagi k8rgel, lihtsalt see testimeetod ei olnud kinnitatud.
                Jah, Veerpalu ja Smigun olid tipus kyll, aga ma r22gin KONKREETSETEST juhtudest, kus p2rast vigastus v v8istluspausi tuldi Tehvandil v2lja ja pandi nii, et siga lendas.
                Tirid asju kontekstist v2lja, ilmselgelt oled oma kangelastes nii kinni, et muud ei saagi n2ha. IAAF, FIFA ja muu on k6ik parajas perses omadega, k6ik dopingu ja korruptsiooniga seotud. Sommid panevad dopingut, venkud on t2iesti p8hjas, iga aasta j22b uus Ants vahele ja Eesti suusatajad, kes s8idavad neist yle v8i v8rdselt, on siis puhtad? Mine perse, ma ei viitsigi vaielda.
                Sa ei räägi KONKREETSETEST juhtudest, kui sa midagi oma ära suitsetatud peaga hämad. Ja on ikka vahe sees, eriti kui sa valesti aru oled asjadest saanud ja nüüd kõva häälega oma sportlasi risti lööd.

                Kommentaar


                  Ma kirjutasin, et on olnud selliseid s8ite, mis tundusid kahtlased. Mitte, et muidu oldi ludrid, aga Tehvandil ja suurv8istlustel hakati paugutama, oli nii? Mina lihtsalt m2letan m8nda sellist olukorda, kus oldi vigased v8i tehti muul p8hjusel v8istluspaus ja seej2rel kohe tuli julm tulemus, see on lihtsalt natukene rohkem kui kahtlane.
                  See sama Veerpalu testimeetod on praegu HGH m88tmisel abiks ja nii eelmiste kui praeguste normatiivide j2rgi oleks Veerpalu syydi.
                  Millest ma valesti aru olen saanud? Sellest m88tmisveast, mida ma ekslikult m2letasin valesti? Ilmselgelt ei ole paikapidavaid t8endeid, sest muidu oleks enamus sportlasi v8istluskeelu all, aga vihjavaid faktoreid on palju ning vaevalt, et need 8hust v8etud on.

                  Kommentaar


                    Esiteks, paluks moderaatorionul selle suusajutu kuskile Off-Topicusse tõsta.

                    Teiseks, Saint kõlab nii nagu oleks asjaga väga lähedalt seotud ja võtab asja isiklikult.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      mõistlikul inimesel soovitaks vaadata ära dokfilm "Sinivalge vale"


                      kui sellest ei piisa, siis


                      a noh, kui peale Veerpalu vigast proovi, Mae mökitamist kaamerasse, Kiku valedetektorit ja Olle tolmuimeja laenuteenuseid ikka ajada sellist juttu
                      Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                      Norra survestab.
                      Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                      siis mine loe telegrammi.
                      siis on asi suht nutune.

                      dopingu teema on siin - http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?4297-doping!!!!!!!!!
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Ma kirjutasin, et on olnud selliseid s8ite, mis tundusid kahtlased. Mitte, et muidu oldi ludrid, aga Tehvandil ja suurv8istlustel hakati paugutama, oli nii? Mina lihtsalt m2letan m8nda sellist olukorda, kus oldi vigased v8i tehti v8istluspaus ja seej2rel kohe tuli julm tulemus, see on lihtsalt natukene rohkem kui kahtlane.
                        See sama Veerpalu testimeetod on praegu HGH m88tmisel abiks ja nii eelmiste kui praeguste normatiivide j2rgi oleks Veerpalu syydi.
                        Millest ma valesti aru olen saanud? Sellest m88tmisveast, mida ma ekslikult m2letasin valesti? Ilmselgelt ei ole paikapidavaid t8endeid, sest muidu oleks enamus sportlasi v8istluskeelu all, aga vihjavaid faktoreid on palju ning vaevalt, et need 8hust v8etud on.
                        See, et neid piirväärtusi tõsteti, ei tähenda, et see test veatu on. Seda on väitnud asja uurinud teadlased.

                        Mina seda teemat enam ei näpi. Suusatamisega on tegeldud minevikus ja suusamaailmal pilk peal hoitud, kui põhjendamata jutu ümber lükkamine on asja isiklikult võtmine, siis nii olgu.

                        /jasper, kas sa said ikka aru, et "loe telegrammi" mõtlesin sarkastiliselt, kui said, siis vabanda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                          See, et neid piirväärtusi tõsteti, ei tähenda, et see test veatu on. Seda on väitnud asja uurinud teadlased.
                          Veatu või mitte, pole ju nii oluline. WADA kehtestab reeglid ja nende järgi minnakse. Verpsi vaidlustus seisnes selles, et eelmiste piirväärtuste aluseks oli tehtud liiga vähe katseid selleks, et öelda, et piirid on adekvaatsed. Noh, nagu oleks lepitud kokku, et 80 on sobiv piirkiirus ja siis mingid onud oleksid oma kõrgema möödetud kiiruse vaidlustanud lähtuvalt sellest, et 80 ei pruugi olla ohtlik. Kohus leidis, et tõepoolest, 80 pole põhjendatud piir, sest pole piisavalt testitud ja ohtlikkus seeläbi tõestatud. WADA tegi siis pisut parema töö ja jõudis järeldusele, et hoopis 90 on see piir, millest kiiremini sõita on tõesti ohtlik ja seda ei saa keegi vaidlustada, kuna on reeglitepäraselt paika pandud piir (piisav katsete arv). See kõik ei muuda fakti, et Andrusele mõõdeti umbes 150.

                          Kommentaar


                            Tõsiselt koristage see suusajoga kuhugi tulnukate ja muu offtopicu juurde krt. absoluutselt pole Arsenali teema.

                            Kommentaar


                              vabandage, sõbrad, eelkõige malagar. tulen korra dopingu juurde, aga arsenali juurde tagasi.

                              dopingu ja "dopingu" vahel on ikka hea vaks või paar vahet. selge on see, et sport pole tänapäeval ammu enam see, et söö hommikul kõht kõvasti herkula putri täis ja mine siis marudasti trenni, küll varsti tulevad ka medalid. üks asi on endale nt EPOt veeni lasta ja seejärel 50selt südar saada, see nö päris doping, hoopis teine aga igasuguste muude (lubatud) ainete kogustega eksperimenteerimine, et millal ja mis kehas kõige parema sooritusvõime tagab (off-seasonil treeningute kõrval mitte vähem tähtis harjutamine). on arste, kes on selles manusamisekunstis täielikud gurud ja on ka neid, kes aeg-ajalt vähe puusse panevad. #usunveerpalu

                              tulles arsenali juurde, siis ei saa minagi täpselt aru, et mis see arsene'i dopingu-jutu agenda on. või miks on - parafraseerides cocot - poistele sel juhul aastaid mingit usbeki hematogeeni sisse söödetud. või mida iganes. fakit.

                              vigastuste poole pealt võib asi tõesti fännide jaoks üksjagu ruineerivaks muutuda. oli endalgi ju manku asjus eelmine aasta tunne, et kurat, mida te lolli mängite, võtke koormust vähemaks või tehke midagi, sest kuidas on laatsaretis ülekoormatusest või kuratteabmillest vigastuse saanud mängija parem kui (treeneri meelest) veidi alavormis olev mõngel. seda isegi mitte "püsige terved ja võidame tiitli"-mätta otsast, vaid pidades silmas aspekti, et treeniv&mängiv pallur=arenev pallur ja arengut kui sellist ei saa kunagi liiga palju olla. v.a siis kui a la phil jones järjekordse jalalihase lõua alla venitas.

                              olen tihti mõelnud, aga mitte küsinud, ega uurinud, et mis teil seal med.osakonnas sünnib? eriti peale sleep'i väljatoodud punktide erisust vaadates. just personali mõttes: on arsene jäänud truuks oma ammustele lahingukaaslastele, kelle töövõtted tänaseks päevaks võib-olla veidi aegunud või on igasugu nägusid läbi käinud, aga probleem kui selline on siiski alles? loogika ütleb, et justkui esimene variant, mille puhul oleks pidanud pead juba ammu lendama, kui on aga vastus B, tuleks mõelda pendli-feeliksi palkamisele, sest...no see pole ju võimalik!?
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                olen tihti mõelnud, aga mitte küsinud, ega uurinud, et mis teil seal med.osakonnas sünnib? eriti peale sleep'i väljatoodud punktide erisust vaadates. just personali mõttes: on arsene jäänud truuks oma ammustele lahingukaaslastele, kelle töövõtted tänaseks päevaks võib-olla veidi aegunud või on igasugu nägusid läbi käinud, aga probleem kui selline on siiski alles? loogika ütleb, et justkui esimene variant, mille puhul oleks pidanud pead juba ammu lendama, kui on aga vastus B, tuleks mõelda pendli-feeliksi palkamisele, sest...no see pole ju võimalik!?
                                Shad Forsythe palgati ja siis toodi keegi Andrew Rolls West Ham-ist, võimalik, et mõni uuem nimi veel kahe silma vahele jäänud. See aasta toodi ka vist keegi. Ma üldiselt kahtlustaks mustlaste needust.

                                Millal sellest suusatamise teema sai?

                                edit: jee 1000!

                                edit2: see dopinguteema tuli Arsene paari nädala vanusest intekast L'Equipe'le, kus ta moka otsast mainis, et tema tiimid on alati puhtad olnud vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X