320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kokkuvõttes oli meie jaoks väga hea voor. West Bromi ja Norwichi vastu kaotatud punktid on küll valusad aga nagu näha siis kõik võivad kõiki võita siin liigas.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Toiduga ei mängita!

        Kommentaar


          Ei mänginudki ju, pani korralikult külmkappi.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Sunderlandi vastu joppas, et tegemist oli Sunderlandiga. Mõni pool-profesionaalne meeskond oleks võimalused ära löönud. Samas ega meie olukordade lõpetamine on ka ikka korralik peopesa-näkku. Ramsey võinuks vabalt kübara lüüa.

            Reinu paarile väitele vaidleks vastu.
            BFG mängulugemine on just ainuke asi mis teda platsil hoiab, ja pallipuute osas ma ka nii väga ei nõustu, suure mehe kohta täitsa ok ning söötu mõistab ka jagada tagant. Muidu aga tahaks ka ise Gabrieli rohkem näha platsil.
            Flamini on lihtsalt vilets. Mingu pensile ning ostku klubi ära. Uut poolikut on nagunii vaja. Või noh isegi mitut arvestades, et Arteta vajaks samuti välja vahetamist, vb ka Rosicky lastakse vabaks (would be a sad day though) ning ülejäänud poolkaitseliin koosneb regulaarsetest haiglakülalistest.
            Ox'il on mingi probleem. Väidetavalt olla asi peas kinni. Tegelikult on ju näha olnud, et temast võiks midagi väga-väga head tulla, aga miksi hoiab tagasi. Ja eelmine mäng olid tal driblamised 0/1 seega ei saanud väga kõiki ette võtta kogu aeg. Lolli pallikaotusi teevad minu arust pea kõik meie meeskonnas liiga tihti.
            Campbelli tase on allapoole Arsenali taset ning minu jaoks on temas potensiaali selgelt Oxist vähem.

            Santil põlveopil käidud
            Et siis 4 kuud eemal, arvatavasti.

            Kommentaar


              Flamini kohta saab öelda sama, mida kunagi ammu Owen Hargreavesi kohta öeldi - nagu kana oleks puuri pandud - jookseb seal arutult ringiratast ringi ja otsib väljapääsu.

              Santi põlvevigastusest - 4 kuud on tõenäoliselt ka optimistlik prognoos - tõenäoliselt on tema hooaeg läbi. Kogemused...
              Kas meil sai 2 mängijat kahes järjestikuses mängus põlvesidemete paugu? Naiss...

              Ennäe, detsember juba veereb ning meil on poole rohkem punkte kui Chelskil. Maailm on ikka ümmargune.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                ära nii küll tee, saad vigastada ka veel..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Campbelli tase on allapoole Arsenali taset ning minu jaoks on temas potensiaali selgelt Oxist vähem.
                  Ok, ütlesin ilmselt seda isegi alles hiljuti, et Joel ilmselt vajalikku taset välja ei vea. Aga samas kui nüüd peaga mõelda, siis ei vea Ox kah mitte. Sellesmõttes, et Oxi on hoitud nagu sitta pilpa peal siin juba aastaid, paar sähvatust siin ja seal ja kõva banter, muud tast pole tolku olnud. Joel seevastu oli mingi 7s valik ja nüüd olude sunnil on saanud oma võimaluse ja käputäie mängudega on kirjas kaks korralikku väravat ja üks täiesti maailmaklassi eeltöö Alexisele. Et see oleks justkui nagu rohkem, kui Ox terve aasta jooksul suudab. Oxi mängustiil on jah siuke, et nagu hullult tegevuses tundub olevat - driblab, jookseb, tsenderdab, möllab ringi - aga kasutegur on väike või pea olematu. Ütleme nii, et Joel on vähemalt mingitsorti mõtteainet pakkunud Wengerile. Ega ei olnudki ju realistlik oodata, et 7s valik osutub mingiks Ronaldo teiseks tulemiseks. Pigem on üle ootuste hästi hakkama saanud, arvestades olematut mängupraktikat, liiati siis sellisel tasemel.

                  Ühesõnaga, lihtne on ju mängijat maha teha, eriti peale sellist pallist mööda lööki nagu WBA vastu, aga kui kogu asi perspektiivi panna, siis ei tundu ju nii hull see asi. Potensiaal on seal ju olemas, hetkepildil ma ütleks et Joel põhis ja Ox tema vahetus - nii kaua kuniks embkumb seda visiooni vägisi muuta ei taha. Üks on igaljuhul selge, Ramsey't niipea paremale äärele ei topita!

                  Santi vigastus justkui tähendaks seda, et vabandusi talvises aknas mitte ostmiseks ei tohiks olla šheffil. Santi parimal juhul FA Cupi finaaliks on tagasi, Wilshere on muidugi Inglismaa eest seda sügaval asetseva playmakeri rolli hästi mänginud, aga see mees on ju hapram kui pappbrošüür. Lisaks Rambo ja Jack on korduvalt näidanud, et koos nad seal keskel ei toimi. Ühesõnaga, kui ma oleks Wenger, siis mul oleks juba variandid välja vaadatud ja paneks pakkumist kokku, mida teise jaanuari varahommikul välja saatma hakata. See ei ole ka positsioon, mille puhul saab end välja vabandada kvaliteedi puudumisega.

                  Kommentaar


                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Seda veel polegi siin kuidas Özil Yedlinile 1-0 tegi. Parandame


                      Ja kui aus olla siis see ka väga paha polnud

                      Kommentaar


                        Nevermind kuidas Özil Yedlinile tegi, ainuüksi see, et Flamini suutis sealt täpse söödu väljakule anda on vine'i väärt!
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          ... ainuüksi see, et Flamini suutis sealt täpse söödu väljakule anda on vine'i väärt!
                          Ma ilmselt ei suuda seda infotulvast taasleida aga mulle jäi justkui silma, et Flamini söödustatistika oli mingi 108/112st õnnestunult ja omadele. Noh, umbes nagu Cazorla tavaliselt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Ma ilmselt ei suuda seda infotulvast taasleida aga mulle jäi justkui silma, et Flamini söödustatistika oli mingi 108/112st õnnestunult ja omadele. Noh, umbes nagu Cazorla tavaliselt.
                            Kuna ta enamasti mängib väga Denilsonlikke ja ohutuid sööte? Söödukaarti võiks huvipärast täitsa vaadata
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              FA kopsikus astume kodus vastu uuesti Sunderlandile.
                              Once a Gooner, always a Gooner

                              Kommentaar



                                Tea kas tehakse esimene adekvaatne mäng selle vormiga (mida keegi enam kunagi näha tegelikult ei taha)?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X