320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    selline kysimus lihsalt et kas ka mõni manu fänn eile arsenali poolt oli?...mina ntx olin juve poolt ja reali foorumis kohtasin barca pooldajat kes hoidis pöialt realile
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      kaitsetaktika ruulib täiega. m-liigasse on jäänud vaid 1 mittenegatiivset jalgpalli mängiv meeskond ja ka selle meeskonna rünnakut juhib endine arsenali ründaja. mis oleks ilusam, kui see, et wiltord järgmises ringis lööks välja abramovitši miljonärid?

      arsenali hooajalt on nüüd oodata vaid seda, et titi ületab wrighti löödud väravate arvu (ning ta peaks sellega hakkama saama prognooside kohaselt 7. mail pooli vastu). ahjaa, senderos on super. ning reyes on mõtetega juba madriidis.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas mr.eyebrow


        selline kysimus lihsalt et kas ka mõni manu fänn eile arsenali poolt oli?...mina ntx olin juve poolt ja reali foorumis kohtasin barca pooldajat kes hoidis pöialt realile
        oi kui nunnu

        mulle meeldivad euroopas inglismaa klubid, mitte \"inglismaa\" klubid. jälle nunnu

        minge Kingissepa praami peale

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Algselt postitas vanRooney

          mulle meeldivad euroopas inglismaa klubid, mitte \"inglismaa\" klubid. jälle nunnu
          Mhmh, räägi lammas, et millised nn \"inglismaa\" klubid siis sulle käesoleval hetkel Euroopas meeldivad? Kas tõesti meeldib Newcastle sinule kui scumile?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            mcnamara kauakadunud poeg?
            Supplies!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas vandersell


              mcnamara kauakadunud poeg?
              Olgu siinkohal mainitud, et elasin teile eile viimased pool tundi täiest hingest kaasa. Nagu teeksin iga Inglise klubi puhul Euroopas. Solvangud ei muuda siin midagi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Siis oled sa lihtsalt kahepalgeline. Aga OK, sa oled ju erand, mis kinnitab reeglit. Palju neid ´pooli fänne ikka on, kes Evertonile pöialt hoiavad.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Algselt postitas SleepWalking


                  kaitsetaktika ruulib täiega. m-liigasse on jäänud vaid 1 mittenegatiivset jalgpalli mängiv meeskond ja ka selle meeskonna rünnakut juhib endine arsenali ründaja. mis oleks ilusam, kui see, et wiltord järgmises ringis lööks välja abramovitši miljonärid?

                  arsenali hooajalt on nüüd oodata vaid seda, et titi ületab wrighti löödud väravate arvu (ning ta peaks sellega hakkama saama prognooside kohaselt 7. mail pooli vastu). ahjaa, senderos on super. ning reyes on mõtetega juba madriidis.
                  Reyes on oma poiss - kuhugi Madriidi ta ei lähe - koperdasid kooe Cole`iga mõlemad Sagnoli otsa . Samamoodi nagu Lizarazu tegi tümaks Ljungbergi .

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Algselt postitas Tembu


                    Algselt postitas vanRooney

                    mulle meeldivad euroopas inglismaa klubid, mitte \"inglismaa\" klubid. jälle nunnu
                    Mhmh, räägi lammas, et millised nn \"inglismaa\" klubid siis sulle käesoleval hetkel Euroopas meeldivad? Kas tõesti meeldib Newcastle sinule kui scumile?
                    UEFA Cupis loodan Boro või Newcastle`i võitu.
                    Arsenal on kahtlemata kõige ebainglaskum klubi Premier Leagues
                    minge Kingissepa praami peale

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Algselt postitas vanRooney


                      Algselt postitas Tembu


                      Algselt postitas vanRooney

                      mulle meeldivad euroopas inglismaa klubid, mitte \"inglismaa\" klubid. jälle nunnu
                      Mhmh, räägi lammas, et millised nn \"inglismaa\" klubid siis sulle käesoleval hetkel Euroopas meeldivad? Kas tõesti meeldib Newcastle sinule kui scumile?
                      UEFA Cupis loodan Boro või Newcastle`i võitu.
                      Arsenal on kahtlemata kõige ebainglaskum klubi Premier Leagues
                      kretiin

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Mõnevõrra muudetud aga...

                        \'A seven-year-old boy was at the centre of a courtroom drama today when he challenged a court ruling over who should have custody of him.

                        \'The boy has a history of being beaten by his parents and the judge awarded custody to his aunt. The boy however confirmed that his aunt beat him more than his parents, and refused to live there. When the judge suggested that he live with his grandparents the boy cried out that they beat him more than anyone.

                        \'Then in an unprecedented move, the judge dramatically allowed the boy to choose who should have custody of him...

                        In a final ruling , custody was granted to Arse**** as the boy firmly believes that they are not capable of beating anyone.\'


                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Algselt postitas vello99
                          Mõnevõrra muudetud aga...
                          kuidagi odav trikk tundub muuta vana hea tottingtoni nali ...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas 10


                            Algselt postitas mr.eyebrow


                            selline kysimus lihsalt et kas ka mõni manu fänn eile arsenali poolt oli?...mina ntx olin juve poolt ja reali foorumis kohtasin barca pooldajat kes hoidis pöialt realile
                            ma olin ka arsenali poolt, aga vaid sellepärast et siin maal kus elan on ainus võimalus normaalseid CL mänge näha, kui munich on välja kukkunud, no kui \'pool peaks nendega järgmine voor kokku minema oleks ka päris norm tegelt. vaatasin vaid esimest poolaega, pärast mida tõid hispaania neiud veini ja läksime kööki jooma. Fuck Deutchland.

                            ja peaaegu oleks unustand. fakk njuukästel.
                            hvakk joorselhv

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Miinuste lugemine vähemalt paariks-kolmeks nädalaks peatatud. Henry sääremarja venitusega platsilt eemal.
                              Ei oskagi öelda, missugune ründepaar laupäeval alustab. Vanameistri koht on kindel aga tema kõrval... Reyes ehk. Pires vasakule äärele, v Persie pingile. Isiklikult leian, et kui meil on vaja teravust mängupilti tuua, oleks õige Quincy sisse vahetada.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Algselt postitas 10


                                Algselt postitas mr.eyebrow


                                selline kysimus lihsalt et kas ka mõni manu fänn eile arsenali poolt oli?...mina ntx olin juve poolt ja reali foorumis kohtasin barca pooldajat kes hoidis pöialt realile
                                ma olin ka arsenali poolt, aga vaid sellepärast et siin maal kus elan on ainus võimalus normaalseid CL mänge näha, kui munich on välja kukkunud, no kui \'pool peaks nendega järgmine voor kokku minema oleks ka päris norm tegelt. vaatasin vaid esimest poolaega, pärast mida tõid hispaania neiud veini ja läksime kööki jooma. Fuck Deutchland.

                                ja peaaegu oleks unustand. fakk njuukästel.
                                Kümne aastase kohta paar päris huvitavat märkust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X