320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaits.. Vaata postitust
    CL järgmisest ringist rääkides, millal me viimati Real'iga madistasime?
    2005/06 finaali jõudmise hooajal kohe pärast alagruppi, ainus omavaheline loos seni. Kodus viik ja võõrsil võit selle mälestusväärse sooritusega:
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      Eilse mängu kokkuvõtet ka

      Kommentaar



        Tõenäosused CL paarideks enne esmaspäevast loosimist. Eeldusel, et need on enamvähem korrektsed. Kuigi endal tekkis küsimus kas Zenit vs Kiiev oleks üldse mõeldav, vist mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust

          Tõenäosused CL paarideks enne loosimist. Kuigi endal tekkis küsimus kas Zenit vs Kiiev oleks üldse mõeldav, vist mitte.
          juba parandatud. (vt alumist pilti)
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Loodan, et saame Real Madridi, oleks põnev seda madinat vaadata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
              Loodan, et saame Real Madridi, oleks põnev seda madinat vaadata.
              Mina küll Reali ei taha, saame kodus mingi 3-4 minimaalselt kuivalt sisse ja siis võõrsil hakkame mängima. Nagu viimased 5 aastat see olnud on.
              Mul küll poleks slaavlaste vastu midagi.
              Once a Gooner, always a Gooner

              Kommentaar


                Barca on nono. Ma poleks absoluutselt vaimustunud vaadata kuidas me bussi pargime ja läbi aegade ühe parima ründetrioga hakkama üritame saada.

                Real, a miks ka mitte? Pole ammu madistanud, kvaliteeti on väljakul küllaga, väljaku kõrval...not so much. Ma arvan, et tuleksid huvitavad mängud, kumbki meeskond parkima ei hakkaks ilmselt. Arsenalil on piisavalt palju kvaliteeti, et kahju tekitada ja BBC pole päris nii hirmuäratav kui MSN.

                Atletico, pigem ei. Tselsi vol2, igav, kaitsest lähtuv, vastast nulliv, standarditele mängiv, 1:0 tiim. Täpselt selline tiim, kellega Wenger alati hädas on olnud.

                Zenit, no kui antakse, tuleb rahul olla. Hilistalvel Venemaal mängimine just meelepärane olla ei saaks ja AvB on Zeniidis head tööd teinud. Lisaks Wengeri tiimid mängivad paremini underdogi staatuses kui favoriidikoorma all.

                Wolfsburg, nüüd me räägime. Minu pika puuga eelistatuim variant, piisavalt tugev vastane, et mingit favoriidistaatuse tunnet tei tohiks tekkida, samas piisavalt jabur meeskond, kes laseb endale 10 minutiga ühel mehel 5 väravat lüüa. Müttaks hea meelega, äkki õnnestuks mänkudele näidata, kuidas see jalgpalli mängu mängimine tegelikult käib.

                Kommentaar


                  Peaasi jah et Barca ega Atletico ei tuleks. Barca ei vaja kommenteerimist ja Atletico oleks lihtsalt füüsiliselt nii palju üle ja jookseks nende kaitse vastu nagu vastu seina. Real kindlasti kõige eelistatum Hispaania triost.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Minu eelistused oleks:
                      1. Zenit
                      2. Wolfsburg
                      3. Atletico
                      4. Real
                      5. Barca
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Zenit oleks selline hea lahend kellega kergeid mänge ei tuleks aga samas edasipääsu lootus oleks kõige suurem. Ise loodaks ikka kõige rohkem Wolfsburgi. Sakslastega alati tore madistada
                        3 hispaania satsi oleks suhteliselt ebameeldivad ja ausalt öeldes, kui arvestada viimaste aastate kodumänge top 16 seas siis Reali ja Barcat kuidagi ei tahaks saada, nemad juba naljalt 2-3 väravaga ei lepiks ja taoks puuri nii täis kui veel saab ja seega oleks pmst peale esimest mängu asi otsustatud.

                        Kommentaar


                          Kui pakutaks Emiratesilt 0:0 viiki ükskõik kellega neist (jah, isegi Wolfsburgi ja Zeniti vastu), siis võtaks kohe vastu, päris ausalt kohe. Liiga palju nalja on nähtud viimasel ma ei tea mitmel aastal playoffi esimeses ringis kodumängudes ja eelmise aasta Monaco Emiratesil oli muidugi viimane piisk karikas.

                          Kommentaar


                            There had been a doubt pre-game in Athens about Mesut Ozil’s calf, while Olivier Giroud went over on his ankle before netting the second goal of his hat-trick. Both men are fit as the Christmas schedule picks up pace.
                            Of the players currently sidelined, Alexis Sanchez is the candidate to return first, however, Mikel Arteta, Jack Wilshere, Tomas Rosicky, Danny Welbeck and Francis Coquelin won’t be back until after Christmas.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kohustuslikud 3 palun!
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X