320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Sa kunagi tundusid päris mõistliku postitajana, praegu aga jõulusoovitus - võta oma hashtagid ja kobi kuskile spursi v bayerni või keda iganes sa parasjagu fännad, ja ole seal lahe.

    Selgelt ju Wenger ja ka siinne postitaja tõi välja, et ise olime samuti kehvad.
    1) Ilmselgelt ei huvita Su hinnang, laiamine ega käsutamine ja Sa saad ise ka aru, et igaüks võib kirjutada seal kus ise soovib, ega pea seejuures Sinu soovi järgi talitama ja kirjutama seda, mis Sinu meeled soovivad.
    2) Whadever was your point Spursi ja Bayerniga (mis tõepoolest on vastavalt klubi nr1 ja klubi nr2 minu jaoks)
    3) See "noh, aga nad mainisid ka seda, et esitus oli kehv" - fair. Mainisid. Aga minu point oli selles, et higlightside vaatamise järgselt oleks tundus nagu seis võinuks eile olla ka 7:0. See tähendab, et kui võtad isegi need 2 väravat maha siis ka 5:0 oleks päris nutune skoor. Seda enam, et need eksimused olid ikka sellised väga so-so - okei, eksis nurgalöögi määramisega- aga värav tuli ikkagi sellest, et nurgalöögi olukorras mängiti sitasti. Mõistetav, et ebõige pennal sisuliselt võrdub kingitud väravaga. Eksimus nurgalöögi määramise juures eeldab siiski veel üht-teist, et saada otsustavaks.

    Küsimus, et mis ta siis tegema peaks - näiteks ütlema, et täna olime ikka kohutavalt kehvad, kaotus tulenes sellest, ei pea oluliseks üksikolukordi kommenteerida ? As an example...

    Ja miks ma selle sarkastilise torke tegin, oli see, et nii palju virinat kohtuniku suunal kui Arsenali teemas ei ole ma tuvastanud mitte üheski teise klubi alajaotuses. Alati ollakse teie vastu ju...

    Kommentaar






      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
      Kui 2 väravat tuleb põhimõtteliselt kohtuniku bläkist, mis ta pressikal ütlema peaks siis? well done ref?
      Muidugi pähe oleks niikuinii saadud ja Southampton vääris võitu.
      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Eh, rly, tasuks sellele tõepoolest tähelepanu pöörata ? ?
      Sest muidu oli kõik ülibueno eks? Lisaks 4le löödud väravale oli highlightside järgi veel päris mitu ülihead võimalust Sotonil ?

      #kõikonteievastu #alwaysthevictims #kuisedakohtunikkueespoleks
      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
      Muidugi pähe oleks niikuinii saadud ja Southampton vääris võitu.
      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      3) See "noh, aga nad mainisid ka seda, et esitus oli kehv" - fair. Mainisid. Aga minu point oli selles, et higlightside vaatamise järgselt oleks tundus nagu seis võinuks eile olla ka 7:0. See tähendab, et kui võtad isegi need 2 väravat maha siis ka 5:0 oleks päris nutune skoor.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Ma lihtsalt mainin, et Rainis ei vastanud sveniidile. Nii et sa võrdled veist valesid ridu lõpus
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          ma ei saa aru sellest jutust Rainis, kohtunik on siiski väga tähtis element jalgpallis, kes mõjutab mängukäiku, samuti on tähtis element värav. Kui kohtunik teeb vea, või lausa mitu, mis lõppevad väravaga, siis miks ei peaks Wengeril õigust olema kriitikat tema suunas jagada?
          Mängu kaotust ta ju ainult kohtuniku süüks ei pannud, nimetas ka enda puudujääke. Kas selline seosesetu jutt on lihtsalt vihast Arsenali vastu, või milles asi?

          Kommentaar


            Ega Arsenalis juute või berbereid ei mängi?

            Kommentaar


              Ornstein confirms, kotis:

              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Arsenali poiss Zebrade vastu, päris hea uss:

                Kommentaar


                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Mis Wilshere'i ülesanne on Arsenalis?

                    Kommentaar


                      Meie satsi 'Inglish core' olla ja samas Diaby roll üle võtta

                      Kommentaar


                        Meditsiiniline eksperiment ilmselgelt.

                        Kommentaar


                          Räägivad, et täna võib 4 roteerimist tulla.
                          Et siis Ox, Gabriel, Calum ja Debuchey ehk pääsevad põllule.
                          Ning siis Joel või Walcott, monsieur Mathieu, Bellerini ja suur sakslane ehk saavad puhata.
                          Arsenal are expected to rotate the team after a 4-0 embarrassment in Southampton highlighted the need for something new. With the players looking fatigued durin

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            üüberuhke sarkasmipost
                            Tore et otsingud jätkuvad. Sa kunagi kindlasti leiad oma intelligentsuse !
                            Ilmselgelt oli minu point selles, et kohtuniku osa välja toomine sellise mängu ja taustsüsteemi juures oli umbes sama kui öelda, et Nabi võidab tiitlivõistluste medaleid tänu süsivesikute tarbimisele, sest need üldse aitavad tal elus püsida ja kui ta elus ei püsiks siis poleks ka medaleid tulnud. Seega süsivesikutel on väga oluline roll tema medalite juures.

                            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                            ma ei saa aru sellest jutust Rainis, kohtunik on siiski väga tähtis element jalgpallis, kes mõjutab mängukäiku, samuti on tähtis element värav. Kui kohtunik teeb vea, või lausa mitu, mis lõppevad väravaga, siis miks ei peaks Wengeril õigust olema kriitikat tema suunas jagada?
                            Mängu kaotust ta ju ainult kohtuniku süüks ei pannud, nimetas ka enda puudujääke. Kas selline seosesetu jutt on lihtsalt vihast Arsenali vastu, või milles asi?
                            Okei, tegelikult ma tunnistan, et natukene pingutasin üle, aga osaliselt ka selle pärast, et kohtunikku süüdistatakse siin teemas ikka üsna sagedasti (keegi võiks teha statistilise analüüsi selle kohta btw )

                            Ja olen nõus, et kohtunik mõjutab kuid highlightside põhjal jäi mulje, et kohtuniku roll oli olulisuselt umbes sama kui selles Nabi ja süsivesikute näites enne. Nagu ma ütlesin, siis valesti määratud nurgalöök ei võrdu väravaga. Sitta tööd tegid olukorras kaitsjad ka ju. Seega pole see otseselt kohtuniku bläkk kuigi natukene võib hinge riivata. Ja põhimõtteliselt ongi õigus seda välja tuua - näiteks kui oleks esitanud 30 minutise analüüsi kaotuse põhjustest, siis ehk 30 sekundit sellest oleks ehk fair kohtunikule pühendada. Lihtsalt ma julgeks öelda, et oli umbes sadakond olulisemat põhjust, miks see mäng läks nagu läks.


                            Jõuluvanale mainiks ääremärkuse korras, et Bournemouth on viimases kuues mängus kaotuseta, kolmest viimasest võõrsilmängust on teenitud 7p. Mitte et Arsenal ei võiks täna võita, aga tegelikult pole nii lihtne jalutuskäik pargis ka päris...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                              Jõuluvanale mainiks ääremärkuse korras, et Bournemouth on viimases kuues mängus kaotuseta, kolmest viimasest võõrsilmängust on teenitud 7p. Mitte et Arsenal ei võiks täna võita, aga tegelikult pole nii lihtne jalutuskäik pargis ka päris...
                              Selle koosseisuga arvaks vaid rumal (sealhulgas ka pea kõik üleeile Sotoni vastu platsil käinud), et Arsenalil on üldse mingisuguseid kergeid mänge Premieris.
                              Tahaks öelda, et vaid West Ham keerab siin tagumendi ette kõigile, paraku augusti tulemus seda teha ei lase.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X