320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cheap pennu aga pigem oli. Kante ilmselge käest jäeti andmata, kui nüüd aus olla.

    Kommentaar


      Trolli pole mõtet kuulata ega toita.

      Kommentaar


        Kahjuks oleme ise praeguses seisus süüdi. Kante kohe kindlasti ei liigutanud meelega kätt palli suunas ega takistanud palli liikumist seega oodata kohtunikult penalti oli selgelt liiga naiivne. Väravale eelnenud olukorrast - Özil oleks pidanud suutma Morgani selgahüppest hoolimata palli omaks võtta, kuradi Johnny Foreigner pehmo, ma ütlen. Väravast - kindel viga Monrealilt. Üks aus inglise töömees nagu non-League'ist ülestöötanud Vardy on, ei sukelduks kunagi tahtlikult ega otsiks "kavalalt" kontakti sellises olukorras. Monreal ikka ise üritas kohtunikku petta seal, kuradi Johnny Forgeiner, ma ütlen! Atkinsonilt filigraanne vilepartii siiani, tasakaalustatumat vilet oleks raske tahta nii otsustavas mängus. Leicester vääritult tiitlile minemas, ilus muinasjutt on tõeks saamas!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Keegi ei käskinud Monrealil oma koibi sinna ette toppida. Ning neid igasugu selgahüppeid, mida jäeti vilistamata, oli küll rohkem kui see üks. Ilma pisarateta, palun.

          Kommentaar


            Klassikaline uue aja ründaja tarkus. Ehk siis sukeldumine, nagu seda vanasti nimetati.

            Kommentaar


              Mina loodan Arsenali võitu

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Klassikaline uue aja ründaja tarkus. Ehk siis sukeldumine, nagu seda vanasti nimetati.
                Keegi ju ei vilista, kui kukkumine piisavalt dramaatiline pole. Puude oli, jalg oli ees. Ülejäänu leiab enam-vähem iga tegelase repertuaarist. Sanchezi kõrval oli see lapsemäng.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Keegi ei käskinud Monrealil oma koibi sinna ette toppida. Ning neid igasugu selgahüppeid, mida jäeti vilistamata, oli küll rohkem kui see üks. Ilma pisarateta, palun.
                  Muidugi, ma ütlengi, et kõik jumala tibens-tobens! Pepu-Kiku näiteks teenib selliseid pennusid tosinate kaupa iga hooaeg ja ma olen väga rahul, et Atkinson on ka lõpuks nii modernse joone võtnud ja selle eest ära ka annab.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Monreal ka ei õpi, lol.
                    Sealt tuleks veel proovida.

                    Kommentaar


                      Noh, siin ka penaltit polnud või?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Noh, siin ka penaltit polnud või?
                        See oli tänane esimene eksimus Atkinsoni poolt. Kindel penalti. Disgrace.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Noh, siin ka penaltit polnud või?
                          Ise enda jala taha ju koperdas...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Ise enda jala taha ju koperdas...
                            Hm, mulle jäi küll kordusest mulje, et kukkumise põhjustas kontakt Monreali säärega. Aga ju ma siis liiga mustade prillidega.

                            Kommentaar


                              Mõne käe võiks ju kastis ära ka vilistada...

                              Kommentaar


                                Sanchez on eriti pask täna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X