320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    issand jumal. ma saan aru, et sõjaväe paraad on linnas ja nii, aga päriselt läksid ka nii kikki praegu?
    Ei, aga no kutsuda kellelegi lõuga andma, kuna pmst mängija ei meeldi....ma ei tea, isegi kuskil foorumis tundub see pisut labane.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      kuna mängija(d) ei meeldi?
      pigem kuna need poisid on iga kord (mida ei ole muidugi liiga palju) kui ma neid näinud olen käitunud nagu kuradi eided, kes vähe sellest, et iseenda tõsiseltvõetavust diskrediteerivad, jätavad ka mängule mingisuguse pasa-aura. bartsa on maailma üks parimaid klubisid, neil ei ole sellist klounaadi vaja, seda nii kohtunike kui oma tiimi õlide poolt.

      ps. teemasse: millal oxi ja ramsey skännide tulemused tulevad?
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        kuna mängija(d) ei meeldi?
        pigem kuna need poisid on iga kord (mida ei ole muidugi liiga palju) kui ma neid näinud olen käitunud nagu kuradi eided, kes vähe sellest, et iseenda tõsiseltvõetavust diskrediteerivad, jätavad ka mängule mingisuguse pasa-aura. bartsa on maailma üks parimaid klubisid, neil ei ole sellist klounaadi vaja, seda nii kohtunike kui oma tiimi õlide poolt.

        ps. teemasse: millal oxi ja ramsey skännide tulemused tulevad?
        Eile eitles alba, tõsi. Ja enam-vähem kõik. Aga ikka on vaja inertsist bus jms eitedeks sõimelda, võta need anti antud prillid peast ja tegele nende asjadega, mis meeldivad.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          jeap, kõik on eided. kõik barca mängijad on eided jep. #sarcasm

          asi peaks liigade erinevuses olema. eks ollakse harjunud iga väiksema puute peale maha minema kuna vilistatakse hispaanias kergemini ka ära. #culturaldifferences
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Ise oleme süüdi, et normaalset tulemust siit ei tulmud, Ox oleks pidanud kindlasti ära lööma.
            Muidu võite kõik perse minna oma Barcelona ja Jordi Albaga.
            Loodan, et Barca saab siit edasi ulme sauna Bayerni või mõn muu tiimi käest.
            Loodan et saate meil kodus ulme sauna, sellise millist pole arsenali ajaloos nähtud, kaotate liigatiitli, kuskil viimases mängus, omaväravaga. Go figure.

            Kommentaar


              Räägi midagi, mida Arse poolehoodjad ei tea.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                jeap, kõik on eided. kõik barca mängijad on eided jep. #sarcasm

                asi peaks liigade erinevuses olema. eks ollakse harjunud iga väiksema puute peale maha minema kuna vilistatakse hispaanias kergemini ka ära. #culturaldifferences
                Ma usun, et Londonis on lihtsalt tuul tugevam ja õhk paksem. Alba sugused nõrgajalgsed pole lihtsalt harjunud sellega. Arusaamatu vaid, et miks ta Giroud`ga kurjustama läks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ma usun, et Londonis on lihtsalt tuul tugevam ja õhk paksem. Alba sugused nõrgajalgsed pole lihtsalt harjunud sellega. Arusaamatu vaid, et miks ta Giroud`ga kurjustama läks.

                  Aga teise nurga alt palun....
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Nii mõnigi kaotas peale närvide ka enesekontrolli eile...

                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Aga teise nurga alt palun....
                      Jah, sest äkki saigi käega näkku?!?! :O
                      Telekas näitas, Alba tunneb õla kaudu valu näkku.

                      Kommentaar


                        Siin ei saa muud kui lihtsalt öelda, et see on rõve pedetsemine ja oleks aeg juba, et kaamerad oleks väljakul ja siukse pedereerimise eest saaks karistada.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Ma usun, et Londonis on lihtsalt tuul tugevam ja õhk paksem. Alba sugused nõrgajalgsed pole lihtsalt harjunud sellega. Arusaamatu vaid, et miks ta Giroud`ga kurjustama läks.

                          Barca poolehoidjana oli sellist idiootsust ikka täiesti häbi vaadata :S
                          The ball is round, the game lasts ninety minutes,
                          and everything else is just theory.

                          Kommentaar


                            Äkki ei süüdista paari venna debiilsuses tervet klubi? Alba on säärane olnud aegade algusest ja siis ka kui Valencia eest mängis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Äkki ei süüdista paari venna debiilsuses tervet klubi? Alba on säärane olnud aegade algusest ja siis ka kui Valencia eest mängis.
                              Mulle juba pikki aastaid ei meeldi terve klubi - ülbe ja ennasttäis kamp - lööb välja nii klubi motos kui ka käitumises üleminekuturul - see soovitud mängijate ja nende klubide meedia kaudu pasaga pommitamine mis Barcelonal ja Realil kombeks on on lihtsalt tülgastav. Paari mängija munn olemised ei muuda lisaks enam midagi. Õnneks on vähemalt rahakott puuga seljas, et me oleme aja jooksul lisaks paari hea mängija kaotusele ka hunniku vigaseid või muidu kehvikuid suutnud hea raha eest Barcelonasse müüa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Mulle juba pikki aastaid ei meeldi terve klubi - ülbe ja ennasttäis kamp - lööb välja nii klubi motos kui ka käitumises üleminekuturul - see soovitud mängijate ja nende klubide meedia kaudu pasaga pommitamine mis Barcelonal ja Realil kombeks on on lihtsalt tülgastav. Paari mängija munn olemised ei muuda lisaks enam midagi. Õnneks on vähemalt rahakott puuga seljas, et me oleme aja jooksul lisaks paari hea mängija kaotusele ka hunniku vigaseid või muidu kehvikuid suutnud hea raha eest Barcelonasse müüa.
                                Las ma arvan, need pikad aastad hakkasid alates sellest kui esile kerkis Messi/Xavi/Iniesta põlvkond ja võidud?
                                Mis puudutab raha, siis seda on eriti naljakas kuulda Inglise liiga tippmeeskonna toetaja käest, eriti sellise, kelle lemmiktegevus on rahapakiga Barcelona noortele pikki pead lüüa, sest Inglismaal on see varem lubatud ja siis hiljem kurta, et nad tahavad koju tagasi minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X