320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    See ühtib minu arusaama ja hinnanguga Barca kohta.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Las ma arvan, need pikad aastad hakkasid alates sellest kui esile kerkis Messi/Xavi/Iniesta põlvkond ja võidud?
      Mis puudutab raha, siis seda on eriti naljakas kuulda Inglise liiga tippmeeskonna toetaja käest, eriti sellise, kelle lemmiktegevus on rahapakiga Barcelona noortele pikki pead lüüa, sest Inglismaal on see varem lubatud ja siis hiljem kurta, et nad tahavad koju tagasi minna.
      ma pole barcelonat ja reali seedinud pea algusest peale mil ma Arsenali ja jalgpalli hakkasin jälgima -- noh paar aastat jääb vahet aga ütleme et aastast 2000 on mul suusad ristis hispaania suurtega. Messi ja co olid siis päris imikud veel
      mis puutub noortesse siis me ei löö aind rahapakiga vaid ka varasema võimalusega platsile saada. Mida ka näiteks fabregas ja Bellerin edukalt ära kasutanud on.
      Aga üldiselt Arsenal hoiab oma üleminekud meediast väljas, mitte ei käi läbi kohaliku lehenäraka või raadio mängijaid ära moosimas ja mängija ja klubi vahele kiilu löömas. Viimane harrastus on Hispaania suurtele väga omane jälle - ja ei maksa ennast eriliselt solvatuna tunda - ma ei seedi Reali ka samavõrra.

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Aga üldiselt Arsenal hoiab oma üleminekud meediast väljas, mitte ei käi läbi kohaliku lehenäraka või raadio mängijaid ära moosimas ja mängija ja klubi vahele kiilu löömas. Viimane harrastus on Hispaania suurtele väga omane jälle - ja ei maksa ennast eriliselt solvatuna tunda - ma ei seedi Reali ka samavõrra.
        Hispaanias on jah see traditsioon, et kaks suuremat ajalehte hoiavad Reali poole ja kaks Barca poole ning avaldavad vastavalt oma jama. Soppa toodetakse ka Inglismaa ajalehtede poolt muidu. Arvestades, et Real oma põhilised ostud teeb ikka PList, siis kuidas see kiilu löömine Inglise meedia kaudu sinu arvates välja näeb? Äkki tood mõningaid näiteid.

        Mis puudutab seda teisipäevast mängu, siis teisel äärel olnud Alves hakkas ka ilma mingisuguse selge põhjuseta Coquelini ja Öziliga tõmblema, pärast seda kui Arsenali poiss oli vea teinud. Mitte, et see mind üllataks aga noh, päris Albaga asi ei piirdu. Kui Giroud oleks seal peaga nügimas käinud, siis kohtuniku reaktsioon oleks ilmselgelt vähe teine. Üldises plaanis tundusid need vead vähe kergemalt tulema Barca poiste kasuks aga ma ei usu, et see mängu käiku oluliselt muutis.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          ma pole barcelonat ja reali seedinud pea algusest peale mil ma Arsenali ja jalgpalli hakkasin jälgima -- noh paar aastat jääb vahet aga ütleme et aastast 2000 on mul suusad ristis hispaania suurtega. Messi ja co olid siis päris imikud veel
          mis puutub noortesse siis me ei löö aind rahapakiga vaid ka varasema võimalusega platsile saada. Mida ka näiteks fabregas ja Bellerin edukalt ära kasutanud on.
          Aga üldiselt Arsenal hoiab oma üleminekud meediast väljas, mitte ei käi läbi kohaliku lehenäraka või raadio mängijaid ära moosimas ja mängija ja klubi vahele kiilu löömas. Viimane harrastus on Hispaania suurtele väga omane jälle - ja ei maksa ennast eriliselt solvatuna tunda - ma ei seedi Reali ka samavõrra.
          No siis süüdista pigem Hispaania meediat, mis olevat paljude mängijate ja ka peatreenerite kommentaaride järgi üldse maailmas kõige jubedam asi. Eks nood tegutsevad ju vastavalt sellele, mis raha sisse toob ja no ju siis transfer ruumorid on see asi. Samamoodi on alates Neymari saabumisest Barcelonasse teda absoluutselt iga kuu mingi erineva Premieri klubi ja ka PSGga paari pandud.
          Ja no Arsenal ja üleminekud on anyways ju hoopis teine internetimeme.

          Kommentaar


            Eks see oli jah hispaania meedia mis tõmbas Fabregasele rahvamassi ees Barca särgi selga samal ajal jahudes tema "DNA'st".
            Üks asi on meedia bs transfer exclusive, teine asi see kuidas mängijad, ja espaanja suurte puhul ka klubi juhtkond ise, sõnavõtte teevad omades mitte mingit austust teiste klubide vastu.

            Rääkides aga olulistemastest teemadest siis kuulukad liikvel, et Oxi vigastus paha-paha ning jääb ka EM'ilt eemale.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Eks see oli jah hispaania meedia mis tõmbas Fabregasele rahvamassi ees Barca särgi selga samal ajal jahudes tema "DNA'st".
              Üks asi on meedia bs transfer exclusive, teine asi see kuidas mängijad, ja espaanja suurte puhul ka klubi juhtkond ise, sõnavõtte teevad omades mitte mingit austust teiste klubide vastu.

              Rääkides aga olulistemastest teemadest siis kuulukad liikvel, et Oxi vigastus paha-paha ning jääb ka EM'ilt eemale.
              Norm, vähemalt on arusaadav, et see pind perses on ka viis aastat hiljem valus, äkki tood veel näiteid kuidas mängijad kellegile Barca särki on selga tõmmanud?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Norm, vähemalt on arusaadav, et see pind perses on ka viis aastat hiljem valus, äkki tood veel näiteid kuidas mängijad kellegile Barca särki on selga tõmmanud?
                Njah, ikka peab üle selgitama. Eks seda ühte kohta seal oli vist sinu poolt tore rõhutada, et sa põhipoindist lasid mõõda - see ei ole meedia vaid teie enda mehed kes seda jama toodavad. Aga kui sul on veel näiteid tuua kuidas te armsate võtetega mehi hangite võid julgelt seda teha Endal nii kaua jälle pohhui kuniks te mõnelt meie mehelt tahate jälle DNAd saada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Eks see oli jah hispaania meedia mis tõmbas Fabregasele rahvamassi ees Barca särgi selga samal ajal jahudes tema "DNA'st".
                  Üks asi on meedia bs transfer exclusive, teine asi see kuidas mängijad, ja espaanja suurte puhul ka klubi juhtkond ise, sõnavõtte teevad omades mitte mingit austust teiste klubide vastu.

                  Rääkides aga olulistemastest teemadest siis kuulukad liikvel, et Oxi vigastus paha-paha ning jääb ka EM'ilt eemale.
                  Fabregasi keiss ei tulnudki kohe meelde. Nii palju kui mina mäletan, siis vähemalt Perezi ajal on eesmärgiks olnud ikka võimalikult palju detaile salajas hoida. Mul muidugi valged prillid ja jutud ees, aga ei tule meelde, et sarnast "kampaaniat" oleks Reali poolt korraldatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Njah, ikka peab üle selgitama. Eks seda ühte kohta seal oli vist sinu poolt tore rõhutada, et sa põhipoindist lasid mõõda - see ei ole meedia vaid teie enda mehed kes seda jama toodavad. Aga kui sul on veel näiteid tuua kuidas te armsate võtetega mehi hangite võid julgelt seda teha Endal nii kaua jälle pohhui kuniks te mõnelt meie mehelt tahate jälle DNAd saada.
                    No päris see nii ei ole. 2011 oli see Fabregasi saaga mingi põhimõtteline teema ja seal mängis rolli ka see, et tiimis oli hulk mängijaid, kes koos temaga olid noortevõistkondades mänginud. Põhimõtteliselt iga intervjuu või pressikas küsis meedia enamvähem 90% ainult Fabregasi kohta ja pärast nopiti välja siis kõige põnevamad tsitaadid. Niiet tegu on ikkagi suhteliselt erandliku juhtumiga ning kindlasti mängis siin rolli ka Fabregas ise.
                    Ma ei mäleta, et mehed oleks rääkinud Mascherano või Hlebi või Songi või kelle iganes teise kohta mingeid jutte meedias.
                    Niiet siin on ikkagi see teema, et Hispaania kultuuriruumis ongi tõenäoliselt mängijatel lihtsalt lubatud rohkem kommenteerida kui näiteks INglismaal, aga küsimusi esitab ja diskussiooni juhib ikkagi meedia.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Fabregasi keiss ei tulnudki kohe meelde. Nii palju kui mina mäletan, siis vähemalt Perezi ajal on eesmärgiks olnud ikka võimalikult palju detaile salajas hoida. Mul muidugi valged prillid ja jutud ees, aga ei tule meelde, et sarnast "kampaaniat" oleks Reali poolt korraldatud.
                      No Reali puhul oli sarnane saaga ju C. Ronaldoga

                      Kommentaar


                        Ma ei saa aru, mida arsenali meestel on hädaldada? Olete ju tänu Barcale saanud uue staadioni, kus oma keskpäraseid all-most staare mängitada Ega selles pole süüdi ju teised klubid, et teil nii selgrootud mehed meeskonnas on, kes iga parema pakkumise peale minema jooksevad.. Kui pakuksite neile võimalust CL-is mängida kõrgemal tasemel kui esimene knock-out ring, suudaksite ka rohkem motiveerida.. Aga hädaldada võiksid pigem pedofiili kallal, et ta nii lolli lähenemist harrastab. Tipp-klubisid sedasi ei juhita tänapäeval
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Mul polnud aastaid Hispaania foorumiosa külastamata aimugi, et selline ühise märgi alla kogunenud Counti sõdalaste koolkond on üles kasvanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Mul polnud aastaid Hispaania foorumiosa külastamata aimugi, et selline ühise märgi alla kogunenud Counti sõdalaste koolkond on üles kasvanud.
                            Teinekord võiks peale aastaid praekartulite söömist ka miskit muud proovida, maailmas on ka teisi maitseid, mõni isegi parem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                              Ma ei saa aru, mida arsenali meestel on hädaldada?
                              Laias laastus on enamus postitusi ju nüüd provotseeritud laiahaardeline sitaloopimine. Aga algas ju kõik ju sellest, et barka logogo kasutajad tulid siia teemasse peale võitu laibale veel peale sülitama.

                              On Barcal maailme kõige tugevam poolkaitse? Jah on. On Barcal kõige tugevam ründeliin? Jah on. Eks enamus tunnistab seda niigi. Mida sellise meeskonna vastu mängides ja kaotades keskmisel Arse fännil peale mängu kosta on? Vastavalt kontekstile oma järeldusi teha - a'la noh, et esimesed 65 min. oli mäng normaalne. Aga ei, barca logogo isikud ei jää isegi sellisel situatsioonis rahule -> kohe isikliklikuks
                              "Kas arsenali fännid tõesti ei vii end enne mängu vastase käekirjaga kurssi? Tõesti on naljakas lugeda, et siin mõned kodanikud tõsimeeli arvavad, et esimese tunni mängisid punavalged hästi"
                              jne. Suhtkoht nõme, halvustav ülbus ning ei ole võrreldav itaalia teemades olevate kasutajate huumoriga vürtsitatud pilkamisele. Kahtlemata käib see närvidele. Kui te sellest ise aru ei saa, siis olete ise süüdi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Norm, vähemalt on arusaadav, et see pind perses on ka viis aastat hiljem valus, äkki tood veel näiteid kuidas mängijad kellegile Barca särki on selga tõmmanud?
                                Kas just särgi selga tõmbamine aga see pidev teiste klubide màngijate moosimine meedia kaudu on Barca mängijate puhul ju tavaline.

                                Paar näidet Arsenaliga seoses:
                                Alex Song
                                Busquets wants 'powerful' Song at Barca


                                Barcelona's Andres Iniesta has praises for Arsenal's Alex Song


                                Thierry Henry
                                Eto`o: I want Henry at Barca

                                Thuram hopes Arsenal's Henry chooses Barcelona
                                jne.


                                Üldiselt, kuna Alvesel hakkab vanus peale tulema, siis ma soovitan Arsenali fännidel Bellerini suhtes end juba ette valmistada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X