320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Sorry, et vana asja üles tõsta nüüd, aga tõesti, tule eila meile.... Busi eideks sõimamiseks ei peagi mingit põhjust olema ju. See pole isegi sõimamine, see on dokumenteeritud fakt. Üks kõige rõvedamaid moodustisi kes puutsad jalas mööda väljakut veereb ja ennast jalgpalluriks tahab nimetada (otsi nüüd korra YT'st või kusagilt ja leiad küllalt tõestust, kõige "efektsem" pilt sellest ehk kuidas pärast "hirmtugeva löögi" saamist juba poole rullumise pealt kätega näost hoides sõrmede vahelt kohtuniku reaktsiooni piilub). Eks oma tiimi ikka kaitstakse, aga siin pole mingit vaidluskohtagi....
    Ja kui seda olukorda poleks olnud, oleks 10-0 Barca vastu???? Istu sisse jobu raisk.......
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      Ja kui seda olukorda poleks olnud, oleks 10-0 Barca vastu???? Istu sisse jobu raisk.......
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas Üksjalgvärav Vaata postitust
        Barca poolehoidjana oli sellist idiootsust ikka täiesti häbi vaadata :S
        See on tüüpiline Alba. Los Che eest mängides oli veel normaalne, aga pärast üleminekut on täiesti haige õli. Miki ei saa veel ise aru ka, et midagi valesti teeb ja alati pääseb puhtalt. Kõige hullem, kui ta veel värava ka lööb.

        Mis mängu puudutab, siis tüüpiline gunnarite käekiri, kus esimeses mängus tehakse püksid täis, et siis teises mängus särk läbimärjaks higistada. Õnnetu värk. Olen enam kui kindel, et Barca vastu tehakse teine leg korralik, aga kodus on nende vastu alati raske.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          ega heade mängijaoskuste omamine ei sega debiil olla
          Kindlasti mitte, debiilsus on suht subjektiivne samas kah.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Sorry, et vana asja üles tõsta nüüd, aga tõesti, tule eila meile.... Busi eideks sõimamiseks ei peagi mingit põhjust olema ju. See pole isegi sõimamine, see on dokumenteeritud fakt. Üks kõige rõvedamaid moodustisi kes puutsad jalas mööda väljakut veereb ja ennast jalgpalluriks tahab nimetada (otsi nüüd korra YT'st või kusagilt ja leiad küllalt tõestust, kõige "efektsem" pilt sellest ehk kuidas pärast "hirmtugeva löögi" saamist juba poole rullumise pealt kätega näost hoides sõrmede vahelt kohtuniku reaktsiooni piilub). Eks oma tiimi ikka kaitstakse, aga siin pole mingit vaidluskohtagi....
            Otsisin videot, leidsin selle

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Hästi tore on see, et ma olen umbes 10 korda erineval moel ja erinevates teemades oma hoiakuid väljendanud manu vs barca omavaheliste mängude teemal. Ausalt, no fucks given, sest kaotati ajaloo parimale meeskonnale. Ei juhtunud miracle on ice vol 2, siis ei juhtunud. See pole häbiasi ja minu personaalne butthurt on selles osas null.

              Fundamentaalne vahe on minu jaoks aga see (nagu ma olen korduvalt ka varem välja öelnud), et barcelona fännidel avaldub kollektiivne ajuhälve ja syndrome le stadion ka kõige mõistlikematel.

              Ja see avaldub kahes asjas:
              1) kaitstakse enda meeskonda 'til death. Eesmärk pühitseb abinõu ning isegi suarez on normull vend juhul kui tiitli koju toob.
              2) "aga teised teevad ka" - mis avaldub sinu teksti viimases osas.

              Ausalt, sa võid oma naisele või mehele kodus rääkida sellist paska. Mina olen alates esimesest päevast rääkinud, et depay on retard ja personaalselt ta võiks puuri täis ka peksta, aga sellise hoiakuga nagu tal on, oleks null respect ikka.

              Tule manu teemasse ja räägi, et a la Di Maria, Youngi või januzaj poolt evitud käitumine on debiilne ning vaata, mis reaktsiooni saad.
              1) kaitstakse meeskonda til death - umm ei tea mis selles halba on? Meeskonna kaitsmine ei tähenda individuaalsete hälvete heakskiitu. Olen suhteliselt kindel, et kui tehaks mingi uuring Barca fännide hulgas, siis enamikel oleks väga piinlik Alba ja Alvese näitlemise üle. Mul küll on. Suurem osa Barca fännidest oli ka Suareze toomise vastu, mul isiklikult on juba aastaid nati kurb vaadata kuidas Barca tegelikult on muutunud pigem rohkem Galactico projektiks kui Real seda on. Samas on ka klubi poolt arusaadav otsus, Messi on suhteliselt once in a lifetime mängija ja tema ümber peab just praegu hoidma võimalikult kõva koosseisu, et situatsioonist maksimum võtta. Kui Suarez millegi idiootsega hakkama saab, siis küll oskame teda ka kritiseerida, aga kutsuda teda Barca debiilikuks tegude eest, mida ta tegi rahvuskoondises või Liverpoolis või Ajaxis on idiootlik.
              2) Teevadki, kas sa näed kasvõi ühte kommentaari barca toetajatelt peale kohaliku jaalo staadiumi, kes oleks Alba tegevuse heaks kiitnud? Aga ära hakka seda venda teistega samasse patta panema.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Hästi tore on see, et ma olen umbes 10 korda erineval moel ja erinevates teemades oma hoiakuid väljendanud manu vs barca omavaheliste mängude teemal. Ausalt, no fucks given, sest kaotati ajaloo parimale meeskonnale. Ei juhtunud miracle on ice vol 2, siis ei juhtunud. See pole häbiasi ja minu personaalne butthurt on selles osas null.

                Fundamentaalne vahe on minu jaoks aga see (nagu ma olen korduvalt ka varem välja öelnud), et barcelona fännidel avaldub kollektiivne ajuhälve ja syndrome le stadion ka kõige mõistlikematel.

                Ja see avaldub kahes asjas:
                1) kaitstakse enda meeskonda 'til death. Eesmärk pühitseb abinõu ning isegi suarez on normull vend juhul kui tiitli koju toob.
                2) "aga teised teevad ka" - mis avaldub sinu teksti viimases osas.

                Ausalt, sa võid oma naisele või mehele kodus rääkida sellist paska. Mina olen alates esimesest päevast rääkinud, et depay on retard ja personaalselt ta võiks puuri täis ka peksta, aga sellise hoiakuga nagu tal on, oleks null respect ikka.

                Tule manu teemasse ja räägi, et a la Di Maria, Youngi või januzaj poolt evitud käitumine on debiilne ning vaata, mis reaktsiooni saad.
                Kedagi ei koti, kas see depay vms on sinu arvates normull kuju või mitte. Palusid peast nimetada ausalt paar võlli, kes on sama rõbedad kui bartsa õlid. Ja olla aus. Ja ma vastasin. Naisele, ptüi, mehele või kuidas see maailma kõige originaalsem solvang siin käib.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Kedagi ei koti, kas see depay vms on sinu arvates normull kuju või mitte. Palusid peast nimetada ausalt paar võlli, kes on sama rõbedad kui bartsa õlid. Ja olla aus. Ja ma vastasin. Naisele, ptüi, mehele või kuidas see maailma kõige originaalsem solvang siin käib.
                  hea retoorika ja kindlasti on topic. muuseas, võib tulla küll uudisena, aga kedagi ilmselt ei huvita, mida sina barcast arvad, mille jaoks üldse sõna siis võtad?

                  Minu argument oli, et normaalsed inimesed võtavad ka oma meeskonna puhul klapid eest. Sinu loogika on, et ma olen butthurt, et MU on kunagi minevikus barcelonale kaotanud - seos ( ). Ainuke asi, mis mind ebaratsionaalselt ja liigselt närvi ajab on inimeste rumalus. Väike isleoomuviga, muud midagi.

                  Kommentaar


                    Sitaks palju head huumorit on ikka vahepeal tekitatud siia.

                    Mingi kaotusevalu jutt - hallo, neljas b klass!? Selleks, et tunda kaotusevalu-kibestumist-viha või milles iganes siin süüdistatakse, tuleks ennast esiteks ikka emotsionaalselt siduda millegiga. Barcelonaga mängimine CLis nüüd kindlasti selliseks sündmuseks ei ole. No-lose scenarios on see lihtsalt võimatu.

                    Ning seda ei suuda päriselt uskuda, et on olemas täiskasvanud inimesi, kes käivad ringi ja usuvad sinisilmselt ja tõsimeeli, et Barca ei manipuleeri meedias oma üleminekusihtmärkidega meelega ning üritavad seda veel teistelegi selgeks teha. Nagu ütles kunagine räpiriim - "ja mõni on naiivne nagu muster köögikitlil".

                    Tegelt ei viitsigi praegu sügavamalt analüüsima hakata seda läbu kuna kell on palju ja lõunaks oleks teema jälle täis kribatud tupepõhjani solvunud Barca fännitaride poolt niiet ärge nussige, ruum saab otsa muidu!

                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                      Tegelt ei viitsigi praegu sügavamalt analüüsima hakata seda läbu kuna kell on palju ja lõunaks oleks teema jälle täis kribatud tupepõhjani solvunud Barca fännitaride poolt niiet ärge nussige, ruum saab otsa muidu!



                      ja asi lukus .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        hea retoorika ja kindlasti on topic. muuseas, võib tulla küll uudisena, aga kedagi ilmselt ei huvita, mida sina barcast arvad, mille jaoks üldse sõna siis võtad?

                        Minu argument oli, et normaalsed inimesed võtavad ka oma meeskonna puhul klapid eest. Sinu loogika on, et ma olen butthurt, et MU on kunagi minevikus barcelonale kaotanud - seos ( ). Ainuke asi, mis mind ebaratsionaalselt ja liigselt närvi ajab on inimeste rumalus. Väike isleoomuviga, muud midagi.
                        Ei võtnud ka siinkirjutaja personaalselt ette, vaid tegu oli üldistustega, sest miskipärast on kolmandates teemades Barca eitluse eest leili viskamas rohkelt Manu fänne või noh, foorumi postitajate mõttes rohkelt. Üldistus, ei muud.

                        Ma ei näe ka neid suuri silmaklappe väga- kogu mõistlike Bartsa avataride jutt on siin teemas piirdunud kahe kolme väitega- alba oli ja on sageli prick, mis prick, aeg-ajalt on samas kategoorias hr Taani, kuid kõik need muud kogu võistkonna jagu meestele üle kantud üldistused sageli mingist hetkeemotsioonist, sest ausalt öeldes ei näinud ma CLi selles mängus- millest jutt ju peaks käima- väga muud eitlust. Võib olla prillid, aga ka muude kommarite vms jutust peale alba ja alvese midagi eriti letti võtta polnud. Iganädalaselt esitusi vaadates ei ole ka foorumi esivaenlase hr Busquetsi tegutsemises suht aastaid mitte midagi sellist nagu hr Rainis väitis, kes ilmselgelt paneb ka väiteid "siin pole midagi vaielda" puusalt. Aga võib olla ta tegelikult iganädalaselt ka La Ligat jälgib, mine sa tea.

                        Ma ei suuda ka päriselt uskuda, et on hr Marvellouse tõde ja kõik muud argumendid (isegi sellised, et meedia teeb lihtsalt oma tööd sageli) ei vaja isegi esile toomist, sest on gunnari tõde ja nii ongi. Mingit meediaga manipuleerimist teevad ilmselgelt kõik klubid, aga rääkida mingist erilisest Unicefi vandenõust on sama tase, mida esindas kunagi marvellouse suurim sõber hr One. Kui ikka päris täpselt ei kujuta ette, kuidas meedia Hispaanias, aga ka nt Inglismaal toimib, siis pole midagi teha- muidu on tindisolkimise kriitikat terve teema täis, aga kui on vaja oma tõde kuulutada, siis on tegemist ju allikaga küll.

                        Aga ma lõpetan siinkohal, ruum on saanud täis.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Pigem esitaks küsimuse - mis tiim suudaks tänavu Barcelonat peatada?

                          PSG? Juve/Bayern? Real????

                          EDIT: ah v/ttu see ju arsenali teema, lool barcakad selle nii ära okupeerinud ei saa enam arugi kellele see kuulub


                          Oot, Ox saigi sellest põlved-kokku intsidendist vigastuse või sai hiljem veel mingi litri?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Barca avatarid äkki lõpetaks selle ja kolige tagasi kust te tulite palun! Ei jäksa seda jama lugeda, tahaks siia tulles näha midagi muud kui 4lk mingit lasteaeda. Tänan!

                            Ox-i kohta ilmselt kuuleb tänasel pressikal rohkemat.

                            Kommentaar


                              ja taidleme edasi
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Esialgsed indikatsioonid Oxi kohta on need, et nii põlve kui pahkluu sidemed said kannatada ja ilmselt Eurod jäävad vahele. Aga eks me kohe kuuleme.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X