320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis ratastool teeb? Mängib üldse veel jalgpalli?
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Väidetavalt teeb trenni vaikselt (põhikoosseisu treeningul pole veel nähtud) ja plaanib veel platsile tulla see hooaeg et siis Eurodele minna. Usun kui näen.

      Ahjaa, ning uus leping aastani 2021 pidi ka soolas olema. Raha meil on, ei saa kurta.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Aga ma lõpetan siinkohal, ruum on saanud täis.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Minu jaoks on naljakas, kuidas Barcelona rahvas muidu mõjuvad igati normaalsena. Aga kohe kui kellelegi nende klubi või selle mängijad mistahes põhjusel ei meeldi, läheb lahti kisa teemal kuidas kõik on kindlasti butthurt, et Barcelonale kaotavad ja kuidas kindlasti mitte meeldimine algas sellest ajast kui Messi ja CO areenile astusid jne. Iigesh ma ei julge öeldagi et mulle ei meeldi Messi ka tegelt. Superjalgpallur ja ma persoonist ei tea midagi aga nägu ei meeldi lithsalt - suu ammuli kogu aeg nagu Cruz Castillol - lapsepõlve traumad tulevad meelde kui ühte sarja taluda tuli.

          Siis veel see " Meil on kõigele õigus" suhtumine ka veel - ma ei viitsi tsitaate otsida aga kui ma ei eksi, siis selle peale kui keegi soovitas Arsenali fännidel valmistuda Bellerini ülemeelitamiseks lähiaastatel, teatas üks Barca fänn rõõmsalt, et see on juba alanud. Humoristid.

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Minu jaoks on naljakas, kuidas Barcelona rahvas muidu mõjuvad igati normaalsena. Aga kohe kui kellelegi nende klubi või selle mängijad mistahes põhjusel ei meeldi, läheb lahti kisa teemal kuidas kõik on kindlasti butthurt, et Barcelonale kaotavad ja kuidas kindlasti mitte meeldimine algas sellest ajast kui Messi ja CO areenile astusid jne. Iigesh ma ei julge öeldagi et mulle ei meeldi Messi ka tegelt. Superjalgpallur ja ma persoonist ei tea midagi aga nägu ei meeldi lithsalt - suu ammuli kogu aeg nagu Cruz Castillol - lapsepõlve traumad tulevad meelde kui ühte sarja taluda tuli.

            Siis veel see " Meil on kõigele õigus" suhtumine ka veel - ma ei viitsi tsitaate otsida aga kui ma ei eksi, siis selle peale kui keegi soovitas Arsenali fännidel valmistuda Bellerini ülemeelitamiseks lähiaastatel, teatas üks Barca fänn rõõmsalt, et see on juba alanud. Humoristid.
            Ruum sai küll otsa, aga kirjutan siis ridade vahele, et seda kokku hoida. Kisa on u samasugune reageering nähtusele, mis siin teemas on tuttav kui Arsenal zer0 e aeg-ajalt ilmub ikka postitajaid, kes hüooavad poksiringi pärast gongi ning räägivad seda 0 tiitlit x aja jooksul ja selling club juttu. Ehkki sada või kakssada korda on sleepw jt püüdnud seletada, mis selle põhjuseks on (staadioni ehitamine jms). Ei aita. Ei aita ka see, kui kõlab üleskutse ignoreerida, sest keegi ikka tahaks kaitsta või loosungitele argumentidega vastata.
            Nii ka nüüd. Kui mängijad ei meeldi, jama värk. Eided vms, jama värk, ei peaks reageerima, kuid ikka pesitseb põues leek, kui näed, et pole argumente, vaid on loosungid (a la mingid mängijad on sellised ja ükskõik, mida nad platsil ka ei teeks, eideks jäävad nagunii, sest kunagi veeres platsil ringi käed silme ees). Jah, mõnikord on see õigustet, Alba tundub suhteliselt lootusetu juhtum, aga eks ole teisteski meeskondades üks-kaks õli, mõnes rohkem, mõnes vähem. Alati on olnud, alati hakkab olema. Aga mingi hetk viskab leegi põlema, kui nagu millegi muu üle enam-mängust kui sellisest- arutada ei olegi põhjust, sest parem on lihtsalt eitedeks jms epiteetidega vehelda. Mingi hetk oli Barca teemas juba nii tüütu, et foorumi moded pidid sekkuma, eks vbla siit ka vähe üle võlli ületundlikkus ses teemas, mis siia teemasse ka on teatud avatariga parvedena bartsa toetajaid meelitanud tekste vorpima.

            Ja seesamune unsettle kampaania jutt on üks hea näide iseenesest, kuidas luua endale ettekujutus ja see teatud kriitilise mõtlemise välja lülitab. Julgelt 70-80 % juttudest, et seda või toda mängumeest seostatakse Barca (või Reali, võo manu vms) klubiga on nende mängumeeste agentide jutt, vaja kas lepingutingimusi parandada või turul huvi tekitada. Või siis kollase meedia taktiika, et vähenevaid tiraaže kuidagigi toita. Näiteid on siin sadu ja sadu, et teemas püsida, siis võtkem ühe viimastest näidetest- ramsey, keda püüdis Barcaga paari panna elkõige inglise ajakirjandus ja tema agent (igaüks saab aru, et see on täiesti sita pealt roogitud jutt). Mis iganes põhjusel, aga ilmselgelt käib unsettle, selge see. Bellerini jutu tõmbasid enne seda matši üles kes? Ikka seesama daily fail jne oma intekates, kes ei suutnud küsimata jätta, et hmm, mõtled ka Barcasse naasmisele. Ma ei usu, et seda küsimust mingile inglise reporterile Bartomeu ette söötis.

            Ei tegele see katalooni eitede klubi sellise poliitikaga muidugi vähem, aga ega ka rohkem kui teised klubid. jah, fab oli kunagi Guardiola personaalne soov ning selle nimel teatud vahendeid ei valitud, aga hilisemad diilid on tehtud pigem kattega. Tänasel päeval saksa meedia süüdistab Pepi mängijate meelitamises, vbla tõesti käib natuke selle mehe võtete hulka (kuigi kah mitte sellises ulatuses nagu konkurendid püüavad muljet jätta), aga see mees on ammu ju Barcast läinud ning kui saareriiki kolib, siis saab näha. Üht meest, keda Arsenal järjekindlalt unsettle's tuli ju üsna vaikselt lõppeks Katalooniasse, tehing tehti teki all. ja neid näiteid on palju, kord.
            Aitab siis küll.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Minu jaoks on naljakas, kuidas Barcelona rahvas muidu mõjuvad igati normaalsena. Aga kohe kui kellelegi nende klubi või selle mängijad mistahes põhjusel ei meeldi, läheb lahti kisa teemal kuidas kõik on kindlasti butthurt, et Barcelonale kaotavad ja kuidas kindlasti mitte meeldimine algas sellest ajast kui Messi ja CO areenile astusid jne. Iigesh ma ei julge öeldagi et mulle ei meeldi Messi ka tegelt. Superjalgpallur ja ma persoonist ei tea midagi aga nägu ei meeldi lithsalt - suu ammuli kogu aeg nagu Cruz Castillol - lapsepõlve traumad tulevad meelde kui ühte sarja taluda tuli.

              Siis veel see " Meil on kõigele õigus" suhtumine ka veel - ma ei viitsi tsitaate otsida aga kui ma ei eksi, siis selle peale kui keegi soovitas Arsenali fännidel valmistuda Bellerini ülemeelitamiseks lähiaastatel, teatas üks Barca fänn rõõmsalt, et see on juba alanud. Humoristid.
              Asenda sõna "Barcelona" oma tekstis absoluutselt suvalise teise populaarse klubiga ja saad täpselt sama ausa teksti. Tegu on netifoorumiga, mis koondab fänne, kelle jaoks on enda klubi alati kõige armsam ja mida vajadusel kaitstakse. Olen päris kindel, et enamik Barca fänne suudab klubi vastu olla piisavalt kriitilised, häält tõstetakse aga siis, kui kriitika klubi suhtes on nende arvates teenimatu. Nii lihtne see ongi.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Asenda sõna "Barcelona" oma tekstis absoluutselt suvalise teise populaarse klubiga ja saad täpselt sama ausa teksti. Tegu on netifoorumiga, mis koondab fänne, kelle jaoks on enda klubi alati kõige armsam ja mida vajadusel kaitstakse. Olen päris kindel, et enamik Barca fänne suudab klubi vastu olla piisavalt kriitilised, häält tõstetakse aga siis, kui kriitika klubi suhtes on nende arvates teenimatu. Nii lihtne see ongi.

                Teie tuba! Onaneerige seal!

                Kommentaar


                  Viskan ühe teemakohase lingi ka: https://uk.sports.yahoo.com/news/hot...093634885.html

                  Võite jätkata
                  FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                  Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Ja seesamune unsettle kampaania jutt on üks hea näide iseenesest, kuidas luua endale ettekujutus ja see teatud kriitilise mõtlemise välja lülitab. Julgelt 70-80 % juttudest, et seda või toda mängumeest seostatakse Barca (või Reali, võo manu vms) klubiga on nende mängumeeste agentide jutt, vaja kas lepingutingimusi parandada või turul huvi tekitada. Või siis kollase meedia taktiika, et vähenevaid tiraaže kuidagigi toita. Näiteid on siin sadu ja sadu, et teemas püsida, siis võtkem ühe viimastest näidetest- ramsey, keda püüdis Barcaga paari panna elkõige inglise ajakirjandus ja tema agent (igaüks saab aru, et see on täiesti sita pealt roogitud jutt). Mis iganes põhjusel, aga ilmselgelt käib unsettle, selge see. Bellerini jutu tõmbasid enne seda matši üles kes? Ikka seesama daily fail jne oma intekates, kes ei suutnud küsimata jätta, et hmm, mõtled ka Barcasse naasmisele. Ma ei usu, et seda küsimust mingile inglise reporterile Bartomeu ette söötis.
                    Kurat, ma ei tea noh. Üldse ei viitsiks midagi kirjutada hetkel Hangover 4-ga ja kindlasti oleks siin väga palju asjalikumaid poisse võtta kui mina, kes võiks natukene sõna võtta aga ilmselt on nad otsustanud ignoreerida ja loota, et te lähete ära.

                    Aga ma ei saa aru, et kas sa ei saa aru või sa meelega ei saa aru? Unsettle kampaaniad millest me räägime ei olegi kõik artiklid mis eksisteerivad. Me saame kõik väga hästi aru, et nagu kõikide transfer ruumorite puhul üldse, 90% on puhas väljamõeldis, bs, agendi taktika või ajakirjaniku luulu. Sellest tulenevalt pole keegi siin isegi vaevunud seda näiteks toodud Ramsey teemat mingilgi moel kommenteerima - me teame, et see on puhas bs. Kuid on olemas üks pisike protsent neid artikleid kus Barca mehed võtavad otseselt sõna teiste klubide mängijate osas. Otseste quote'idega artiklid. Need on need millest me räägime. Kas sa eitad, et need eksisteerivad? Või kas sa tahad väita, et need on kuidagi kogemata juhtuvad asjad järjepidevalt? Eriti just aktiivselt enne seda kui lähebki asjaks nende mängijatega? Kas see on kultuuriline erinevus, et seal ajakirjanik küsib ja mängija lihtsalt patrab ning see on aksepteeritav ja klubi ei pane omalt poolt kätt ette selliste asjade puhul ja mängijad ise ei näe selles käitumises midagi eriskummalist? Jumala eest noh, vbla me olemegi siin kõik lihtsalt teise kultuuriruumi inimesed ja ei saagi aru, et see on normaalne teie jaoks - nagu ka liigne eidestumine platsil.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      No aga mis see Iniesta siis vastama peaks ajakirjanikule kes enne/peale cli mängu küsib talt, et kas Fabregas on hea jalgpallur ja mis sa temast yldse arvad?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        No aga mis see Iniesta siis vastama peaks ajakirjanikule kes enne/peale cli mängu küsib talt, et kas Fabregas on hea jalgpallur ja mis sa temast yldse arvad?
                        Sa lähed jälle võssa ja ilmselgelt kas ei saa aru millest me räägime või siis keeldud sellest aru saamast. Loomulikult on okei sellisele asjale vastata kui asi on õiges kontekstis ning jäädes kõikide heade viisakuspiiride sisse ehk teisisõnu see tavaline PR-koolituse värk. "Ta on fantastiline mängija" jne. Mis pole ok, on ettevalmistatud intervjuus antavad vastused sellistele asjadele kus räägitakse vastava mängija sobivusest teise meeskonda, tema DNAst ja jumal teab veel millest. Suurelt vaadates see on muidugi "lihtsalt küsimusele vastamine" aga samas on see ju ääretult ebaviisakas ja näiteks inglismaal vaadatakse sellisele asjale väga halvasti. Mängijad põhimõtteliselt ei saagi/vastagi sellistele asjadele enamasti ja peatreenerid annavad väga diplomaatilisi vastuseid ainult.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ple 4 päeva foorumit lugenud. Tra ma ei viitsi seda paska siin lugeda, et mõnest tekstist mingit uut infot saada a la Oxi vigastus. Helistage üksteisele, saage kokku, tehke asjad selgeks. Nahhui seda jama peab siin iga kuu kahe (barca meestega iga 12 kuu) tagant korraldama.
                          Gunner since 97

                          Kommentaar


                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Welbeck!

                              No Flamini!!!

                              Giroud on alati pingile jätmisele hästi reageerinud.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Peab meeldima raisk!
                                Palju õnne Carrickule ja Blind'ile
                                Mind That Gap!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X