320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    Arsene Wenger also confirms that Petr Cech pulled his hamstring running back after going up for a stoppage-time corner.
    Kuul pähe - see juba nagu Poom Iron Maideni vastu

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      11 mängu, 5 punkti vahet liidriga. Sky is falling.
      10 mängu, 6 punkti vahet liidriga. Sky is falling.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Piinlik oli vaadata küll. Mida tra see Joel valesti teeb seal trennis, et ta platsile ei pääse või kui pääseb, siis on mängu parim ja ikka võetakse esimesena välja? Vale rahvus? Polegi prantslane, inglane, sakslane v hispaniool?
        Theo sissetulek oli ka geniaalne jälle, Sanchez oli sitt, aga ta oli vähemalt aktiivne sitt, Walcott tuli sisse ja mida ta tegi? Ma päriselt ka ei mäleta, et peale 1 korra keskringi lähistel palli kaotamist, midagi teinud oleks. Kogu see sats, no mida tra.
        Polnud kordagi tunnet ka, et ära tuleks. Ziruu täiesti anonüümne, iga puude oli kuhugi 3m kaugusele, kuhu siis sisse tormas ja vea tegi. FML. Võib neid võimalusi kiruma jääda, aga no mis teha. Mängu ei suudetud absoluutselt kiireks ajada ja parkida oskavad enamus Premmi tiime. Kulunud plaat, aga see keskväli on täielik katastroof. Coquelin on pärast vigastust ilmselgelt alavormis ja ei mängi kohta välja, AGA squad depth on 0 ja peab teda sinna toppima. Ramseyl ilmselgelt pole enesekindlust enam, sest tuhkatriinu hooaeg on läbi ja nüüd pm täiesti suvaline jorhh, kes peaks Champsis mängima. Özilist on veidi kahju, jah, ta ei teinud ka mingit imemängu, aga kõik seal ümber tunduvad ikka väga saamatud.
        Esimest Swansea väravat ei näinud, sest striim pani pange, aga teine läheb küll tibake Cechi kapsaaeda. Sigurdsson suutis ka tühjast mööda lüüa tänu sellele, et pall võttis põrke sisse enne kui ta löögile läks.
        Pakutakse kandikul, mitu korda ja iga kord tehakse endast maksimum, et jumala eest ei peaks tiitlijahis osalema.
        Mõtlen hetkel, kas julgen nvl NLD-d vaadata või mitte. Ilmselgelt vaatan, sest ma olen faking sadist, aga raske on näha,et sealt midagi tuleb. Ma ei imestaks, kui Joel jälle pingil istuks ja Theo platsil oleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          10 mängu, 6 punkti vahet liidriga. Sky is falling.
          No praeguse mängupildi juures ei paista küll kust see vahe vähenema peaks hakkama. The sky has fallen.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Piinlik oli vaadata küll. Mida tra see Joel valesti teeb seal trennis, et ta platsile ei pääse või kui pääseb, siis on mängu parim ja ikka võetakse esimesena välja? Vale rahvus? Polegi prantslane, inglane, sakslane v hispaniool?
            Theo sissetulek oli ka geniaalne jälle, Sanchez oli sitt, aga ta oli vähemalt aktiivne sitt, Walcott tuli sisse ja mida ta tegi? Ma päriselt ka ei mäleta, et peale 1 korra keskringi lähistel palli kaotamist, midagi teinud oleks. Kogu see sats, no mida tra.
            Polnud kordagi tunnet ka, et ära tuleks. Ziruu täiesti anonüümne, iga puude oli kuhugi 3m kaugusele, kuhu siis sisse tormas ja vea tegi. FML. Võib neid võimalusi kiruma jääda, aga no mis teha. Mängu ei suudetud absoluutselt kiireks ajada ja parkida oskavad enamus Premmi tiime. Kulunud plaat, aga see keskväli on täielik katastroof. Coquelin on pärast vigastust ilmselgelt alavormis ja ei mängi kohta välja, AGA squad depth on 0 ja peab teda sinna toppima. Ramseyl ilmselgelt pole enesekindlust enam, sest tuhkatriinu hooaeg on läbi ja nüüd pm täiesti suvaline jorhh, kes peaks Champsis mängima. Özilist on veidi kahju, jah, ta ei teinud ka mingit imemängu, aga kõik seal ümber tunduvad ikka väga saamatud.
            Esimest Swansea väravat ei näinud, sest striim pani pange, aga teine läheb küll tibake Cechi kapsaaeda. Sigurdsson suutis ka tühjast mööda lüüa tänu sellele, et pall võttis põrke sisse enne kui ta löögile läks.
            Pakutakse kandikul, mitu korda ja iga kord tehakse endast maksimum, et jumala eest ei peaks tiitlijahis osalema.
            Mõtlen hetkel, kas julgen nvl NLD-d vaadata või mitte. Ilmselgelt vaatan, sest ma olen faking sadist, aga raske on näha,et sealt midagi tuleb. Ma ei imestaks, kui Joel jälle pingil istuks ja Theo platsil oleks.
            Masohhist sa tahtsid öelda

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Coquelin on pärast vigastust ilmselgelt alavormis ja ei mängi kohta välja
              Täna oli ta küll mees omal kohal. Palle võitis ikka küllaga tagasi ning rünnakuid alustas ka rohkem kui Ramsey (kes sellega peaks ju nagu tegelema, mitte Coq).

              Kommentaar


                //to malagar
                Just.
                //Katk

                Võibolla teen liiga, aga keskväli oli ikka Swansea käes, kõik teised pallid kukkusid sinna. Ilmselgelt on Coqil raske võidelda, kui Ramsey hui-teab-kus ringi töllab.

                Kommentaar


                  Huge blow for Arsenal as Cech and Koscielny ruled out of north London derby. Toredad uudised.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meizu Vaata postitust
                    Huge blow for Arsenal as Cech and Koscielny ruled out of north London derby. Toredad uudised.
                    matherfaker kui see peaks tõsi olema. siis on putsis, tuleb pingilt mingi rudford või muuu selline
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Üle kõige tahaks, et Arsenal võidaks Wengeri juhtimisel PL-i, CL-i, WC, Ballon d'Or'i ja parima meespeaosatäitja Oscari. Aga praegu teda vaadates hakkab lihtsalt kurb.

                      Seda enam, et võrreldes mingi viie aasta taguse ajaga on meeskonnas küllalt kvaliteeti, aga samas on see "miski" puudu ja noh... masendav pask ühesõnaga.

                      Kommentaar


                        Päris toredad võõrsilmängud on kirsiks tordil veel tulemas - Spurs, Everton, West Ham ja City.
                        Top3me mängude graafikuid aga vaadates ongi Leicesteril enne viimaseid mänge mõnepunktilist edu kindlasti vaja kuna viimased 3 on päris korralik kombo neil - United away, Everton kodus ja Chelsea away.
                        Samuti Spursi graafik alles raskeks läheb. Hooaja viimasest 7st mängust 4-5 on neil parajad pähklid - Liverpool away, Manu kodus, Stoke away, WB kodus, Chelsea away, Soton kodus ja Ncastle away.
                        Arsenali lõpp on vähemalt paberil oluliselt lihtsam - Palace kodus, Sunderland away, Norwich kodus, City away ja Villa kodus ehk siis 3/5 tiimidest on relegatsioonis või selle piirimail + kohutav Palace. Elaks vaid praeguse perioodi kuidagigi üle, et enne hooaja viimast 3-4 mängu enam vähem tuules oleks ja mitte rohkem maas kui 3-4p.

                        Kommentaar


                          Viimaste voorude põhjal võidab favoriit 4-5 korral kümnest ehk vähemalt pooltel juhtudel kaotab favoriit punkte. Arsenali puhul viimasest 10st mängust 4 võitu (2x Bournemouthi, Newcastle ja läbi ussimunni Leicesteri). Kõikidele nendele mängudele läks Arsenal favoriidina va. Liverpool võõrsil ehk jällegi, "oma tehti ära" ainult pooltes mängudes. Seega see loogika ei päde mitte kuidagi, eksimus on räigelt suur.

                          Kommentaar


                            Pmst ... kui see liiga nüüd Leicesterile, või jumal hoidku, fucking Spursile ära bottle'itakse siis minimaalselt viisakaim tegu vanahärral oleks ise ametist lahkuda. Minimaalselt teine tegu, kui ta seda ise teha ei taha, oleks boardil ta sackida. Aitab juba. Kui sa ei suuda selles seisus liigat võita ning Leicester või fucking Spurs suudavad siis sa oled nii devalveerunud kui võimalik ning järgmisel hooajal Mourinho, Conte ja kuradi Guardiola vastu võiks keegi teine proovida. Tõsiselt.

                            Ning kui fucking Spurs peaks selle liiga võitma, siis ma kavatsen järgmised 10 aastat kuskil inimasustuseta kohas veeta ilma interneti ja televisioonita. Into the wild!
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Ning kui fucking Spurs peaks selle liiga võitma, siis ma kavatsen järgmised 10 aastat kuskil inimasustuseta kohas veeta ilma interneti ja televisioonita. Into the wild!
                              No muidu ma olin tiitlheitluses täiesti Leicesteri poolt, aga nüüd kui sa sellise plaani välja käisid, siis mu tunded selle kohapealt on äärmiselt segased.

                              Kommentaar


                                salvestatud

                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Ning kui fucking Spurs peaks selle liiga võitma, siis ma kavatsen järgmised 10 aastat kuskil inimasustuseta kohas veeta ilma interneti ja televisioonita. Into the wild!
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X