320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ramsey äärel ja cocq Elneny kaitsvas poolikus, hea töö Wenger!

    Arsenal XI vs Spurs: Ospina; Bellerin, Mertesacker, Gabriel, Gibbs; Coquelin, Elneny; Ramsey, Ozil, Alexis; Welbeck.

    Arsenal subs: Macey, Chambers, Monreal, Flamini, Campbell, Walcott, Giroud.

    Kommentaar


      Londonis on täna asjad paigas!




      Come on you Spurs
      Come on you Spurs...

      Hark now hear
      the Tottenham sing
      the gunners run away
      and we will fight forever
      more because of Boxing Day
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Sp*rs on kuidagi liiga enesekindel ja see võib olla vesi meie veskile...

        Teeme ära kurat! COYG!!!

        Kommentaar


          Koosseisu osas nuriseks küll, aga ega ta midagi ei muuda nagunii.
          Loodame parimat siis tänasest

          Kommentaar


            Huvitav, et Nacho pingil on, minu arust väga okeilt mänginud, eriti ründefaasis. Ramsey äärel tundub jälle kahtlaselt selle moodi, et kipub sinna keskele ja Özil peab äärt mängima.
            Tuleb see täna ära võtta, maksku mis maksab.

            Kommentaar


              Arsenalile kasulik oleks voimalikult suur kaotus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                Sp*rs on kuidagi liiga enesekindel ja see võib olla vesi meie veskile...

                Teeme ära kurat! COYG!!!
                Noh, miks ei peakski olema võistkond enesekindel pärast kaotatud mängu eksole

                (hästäägräägimekuienesekindelonvõistkondvõõrastefä nnidetrollimisepõhjal)

                Kommentaar


                  Ramsey on nii pask praegu et üle mõistuse.. Miks ei või Campbelli äärel mängida?

                  Loodan et tõestab mulle nüüd vastupidist ja lööb värava. Sööta ta küll enam ei mõista

                  Kommentaar


                    See oli nii predictable, et Joel istub pingil täna, loodame, et Wenger toob ta impact subina sisse mingi 50nda paiku, kui asi ikka kusine.

                    Kommentaar


                      Gabriel muutus minu jaoks oma verbaalse sõimuga kaaslaste suunas kordi sümbaatsemaks. Arsenalil oleks rohkem selliseid mehi vaja igasugu kätelaiutajate ja hädaldajate asemel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Gabriel muutus minu jaoks oma verbaalse sõimuga kaaslaste suunas kordi sümbaatsemaks. Arsenalil oleks rohkem selliseid mehi vaja igasugu kätelaiutajate ja hädaldajate asemel.
                        nõus täiesti

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Gabriel muutus minu jaoks oma verbaalse sõimuga kaaslaste suunas kordi sümbaatsemaks. Arsenalil oleks rohkem selliseid mehi vaja igasugu kätelaiutajate ja hädaldajate asemel.

                          Kommentaar


                            Cock keeras kõik vittu

                            Kommentaar


                              kõrgeklassiline inglise huumor

                              Kommentaar


                                käige vit** kogu see sats, täielik faking huumor kuubis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X